Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Imi doresc sa Revin - Grizzly


gabriel446

Recommended Posts

Salutare jucatorilor, eu sunt Grizzly, multi ma stiti, multi nu, s au schimbat multe de-alungul timpurilor.in 2019 prin luna octombrie sau noiembrie daca zic bine, luasem unblacklist, fusesem acceptat inapoi pe aceasta comunitate. Chiar in 2019 decembrie am postat un topic ca am sa revin, din cauza unor probleme nu am mai putut sa joc samp, asa ca in decembrie mi am cumparat un pc nou si am zis sa intru si eu pe RSS sa vad ce mai e, intrasem prima data cu numele grizzlyREVENIREA, luasem ban de la shahmen pentru 300 de zile cu motivul ''Ai Blacklist'', timp de cateva ore eram extrem de confuz pana ce un capitan mi a raspuns la cererea de unban si mi a zis ca am blacklist, cu totul ca stiu ca luasem unblacklist, de atunci nu am mai intrat pe RSS renegandu-ma pe un alt server pentru un timp. Multi o sa intrebe ''Dar de ce ai luat blacklist, Grizzly ?'', prin iunie 2019 cred, avusem o cearta cu un membru al staffului, fiind prea tupeist am inceput sa ma injur cu el. 

 

Recunosc, da , am fost tupeist, am creat probleme, am gresit multor persoane de pe acest server si imi si cer scuze inca odata fata de acele persoane si imi doresc sa fiu iertat.

 

Va doresc tuturor o seara/zi placuta. Va salut

 

 

IMI CER SCUZE PENTRU CEREREA FACUTA AICI DAR AVAND IN VEDERE CA S AU SCOS AM FACUT AICI.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...