Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Cerere admin dream)


Dream.

Dream admin  

42 members have voted

  1. 1. Dream admin



Recommended Posts

 

*Nume pe server: dream)
                                                                                 *AKA: Dream cu numele asta am jucat Dream...=]]] Dream

                                                                      *Vechime pe server: 7-8 ani

                                                *Mic reminder cu activitatea mea in comunitate*: pai am o vechime pe acest server de 7 8 ani si in tot acest timp am dat si de zile bune dar si de zile mai proaste nimeni nu se pupa doar cu zile bune am mai avut rankul de admin level 5 dar am primit blacklist pt o teapa de 25 lei paysafecard am zis ca dau 120 gems pe 25 lei mi a dat baiatu banii si am iesit.. am pierdut admin level 5 si am luat blacklist dar asta acum 1 an  -1 an jumate de atunci am mai facut afaceri cu paysafe dar nu s a mai intamplat asa nu o sa mai repet aceasta prostie
                                                        *De ce m-am hotarat sa devin Admin: m am hotarat sa devin admin pentru ca nu numai ca mi place acest rank dar imi place si sa apar serverul de codati si de conflicte 

de pe 10 incep munca dar o sa fiu activ 3 4 ore seara , sper sa fiu acceptat stiu cu ce se mananc acest rank acum sunt multi admini care sunt incepatori cu gems de la santaland si nu cred ca ar strica un admin nou, daca se va mai repeta istoria accept sa iau blacklist si sa nu mai fiu primit aici niciodata dar va asigur ca nu o sa mai fie asa 

p.s un an nou fericit si mai bun

                                                                          *Proof Video:

 

 

Link to comment
Share on other sites

:pro:dar nu cred ca ai nici-o șansă.  Mult succes! 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Având în vedere că se lasă playeri din vina adminilor care nu-și fac treaba eu zic că meriți să adminezi din nou.

Te am văzut activ pe server, din punctul meu de vedere consider că îți meriți gradul înapoi.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

pro meriti adminul

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Decât admini din shop mai bine tu:))

Pro

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Un baiat cu un caracter frumos. Pro si succes cu cererea asta !!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Va multumesc tuturor si imperialist daca mi ai dat contra in poll ca ti am dat -1 pe sv ca ai ras de mn cu soseta imi cer scuze.. fiecare alege cum vrea

Link to comment
Share on other sites

tepar infect + insultea pe sv mai tot timpu' + neseriozitate (teapa cu c4) + inactiv. 

:pro: 

Edited by w1NteR.
  • Haha 2
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, w1NteR. said:

contra, tepar infect + insultea pe sv mai tot timpu' + neseriozitate + inactiv. 

Sa mori tu? ??? nu te mai da frate prietenu meu pe sv atunci daca tot ce ai zis aici ai zis o serios si nu in gluma

Link to comment
Share on other sites

Cei care dati nu veniti si cu un motiv va rog 

Akew Te am vz pe sv esti admin da cn esti ca nu te cunoaste nimeni :)

Link to comment
Share on other sites

pro frt ami place ca sti de gluma si k esti de trb :**

Link to comment
Share on other sites

tzepar, nonono

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dream. said:

Cei care dati nu veniti si cu un motiv va rog 

Akew Te am vz pe sv esti admin da cn esti ca nu te cunoaste nimeni :)

Contra, atâta timp cât ai dat teapa, și acum recent 1 an, și ai avut blacklist, nu vad de ce ai merita? 

E strict părerea mea, nu ma cunoaște nimeni? Asta e părerea ta prietene, nici eu nu prea te am văzut pe sv, dacă nu ai avut vorba cu mine nu înseamnă că nu ma cunoaște nimeni. 

Iar după cum ataci pe cei care ți au dat contra, gen Imperialist, eu, se vede caracterul tău, ce problema ai tu cu părerile noastre? 

Fiecare are dreptul sa își dea cu părerea după cum considera. 

Parca vad dacă vei lua respins, cum îți vei arata adevărată fata pe sv, am mai văzut cazuri, recente. 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, akew said:

Contra, atâta timp cât ai dat teapa, și acum recent 1 an, și ai avut blacklist, nu vad de ce ai merita? 

E strict părerea mea, nu ma cunoaște nimeni? Asta e părerea ta prietene, nici eu nu prea te am văzut pe sv, dacă nu ai avut vorba cu mine nu înseamnă că nu ma cunoaște nimeni. 

Iar după cum ataci pe cei care ți au dat contra, gen Imperialist, eu, se vede caracterul tău, ce problema ai tu cu părerile noastre? 

Fiecare are dreptul sa își dea cu părerea după cum considera. 

Parca vad dacă vei lua respins, cum îți vei arata adevărată fata pe sv, am mai văzut cazuri, recente. 

Da cred ca asa voi face nici tu nu ma cunosti tu ti ai tras concluzia din ce am zis eu mai sus 

Eu doar vr sa arat ca o sa fac ce trebuie pe sv si atat.

Link to comment
Share on other sites

contra , tepar infect mai bn fara voi

Link to comment
Share on other sites

Cam uitati de regula cu argumentus unde estus.

Poate va aduceti aminte

90% din comm sunt "pro frt, bafta" 

Aveti un buton acolo cu PRO SAU CONTRA, poate il utilizati, am dat hide de data asta next...

Edited by [esu.familia]Vlad
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 Las si eu asta aici, nu vreau sa fiu rautacios, dar regula ramane regula. 

CONTRA!

 

 

Update!

21.07.2018

  • Jucatorii care au primit  blacklist nu mai au niciun drept de a face cerere de admin / achizitiona (40 Warning Points + Topic Sters / DEMOTE)
  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Cobalt said:

 Las si eu asta aici, nu vreau sa fiu rautacios, dar regula ramane regula. 

CONTRA!

 

 

Update!

21.07.2018

  • Jucatorii care au primit  blacklist nu mai au niciun drept de a face cerere de admin / achizitiona (40 Warning Points + Topic Sters / DEMOTE)

explica-mi cv te rog , sose cum a luat bl de 3 ori , si a achizitionat admin ? ba chiar, inainte de a face asta , a facut si o cerere de admin

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Jeremiah... said:

explica-mi cv te rog , sose cum a luat bl de 3 ori , si a achizitionat admin ? ba chiar, inainte de a face asta , a facut si o cerere de admin

Ultimul post. 

 

Hai ca iti explic: cei care au avut blacklist si au cumparat admin, sau au facut cerere, li s-a dat permisiunea de la un grad mai mare pentru a face asta (pentru a  lua admin). De ce? Pentru ca au dovedit ca s-au schimbat.

Ce am facut eu, mai sus? Am citat o regula pusa de DjAndy. 

Mi-am spus parerea despre aceasta cerere fiind contra. 

Plus ca sa iti arat ca nu vorbesc prostii, atunci cand incerci sa cumperi admin level 1, iti apare o ATENTIONARE:

ATENTIE! Inainte de a plati pentru admin, asigura-te ca ti se permite! Daca esti un jucator care a avut probleme in trecut cu restul adminilor, ai primit ban-uri pentru hack-uri sau alte probleme asemanatoare, fa o cerere pe forum la Cereri Admin si asigura-te ca iti este permis sa cumperi admin! Un responsabil cu adminii iti va putea da demote fara sa stea la discutii! Doar daca esti un jucator care nu a cauzat probleme in trecut, poti cumpara admin fara grija. Gems-ul nu il primesti inapoi in caz ca iti pierzi admin-ul!

Edited by Cobalt
Link to comment
Share on other sites

Sunt multi care au avut blacklist si acum au admin gen peet frate a avut bl pt tepe in trecut si acum are rcon multi altii si uite ca s a schimbat am fc si eu ogreseala si gata vreau admin doar pt a ma ocupa pe server atata

Link to comment
Share on other sites

ba vroiam sa-ti dau pro, dar am citit comentariile si m-am rezgandit ..

fiecare are dreptul sa-si dea cu parerea, la fiecare contra ai incercat sa gasesti cate o scuza

tu ar trebui sa respecti parerile tuturor indiferent ca e contra sau pro ;)

nu-ti dau nici pro si nici contra deoarece am fost si eu in aceeasi postura ca tine si stiu ce inseamna asta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...