Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Account Locked v2


DreamSlayer

Recommended Posts

Nume: $Fall.
Problema intampinata: Salut , am facut vineri alt topic cu aceeasi problema dar nu am rezolvat nimic .  Eu joc pe acelasi calculator de fiecare data si nu ma conectez pe server cu alte dispozitive . Acelasi il am mereu ... Si tot account locked am . Ultima data cand am intrat cu alt dispozitiv pe server a fost acum 5-6 zile ... Nu pot da coins nu pot face nimic ... P.S : Am locked account de 5-6 zile


Poza[Optional]: Nu am ce poza sa pun , decat cu account locked 48h care valoreaza 0 .

 

Astept sa treaca acele 48 de ore de 5-6 zile .. 

Edited by DreamSlayer
Link to comment
Share on other sites

Daca e sa spuneti de IP , nu este de la IP , nu mi s a mai schimbat IP-ul de o saptamana.

 

 

@RuNix help ?

 

 

    Nu am mai intrat dupa alte device-uri de 5-6 zile . Parola am schimbat o vineri ... Ieri nu am  intrat deloc pe samp , am intrat astazi la 16.

Edited by DreamSlayer
Link to comment
Share on other sites

Un sfat: Incearca pe cat de mult posibil sa pastrezi unul si aceelasi dispozitiv de pe care te conectezi pe sv.

 

Cat despre 5-6 zile, nu conteaza de cate ori te conectezi de pe alt dispozitiv, pentru ca tot 48h o sa iti apara.

 

Trebuie sa ai 48h jucate. ( sa ti se deblocheze)....

Link to comment
Share on other sites

 

Aceeasi problema am avut o si eu, iar din cate stiu, poti lua acc. lock.  cand schimbi fișierele folderului gta/cand iti schimbi pcul sau cand joci pe alt dispozititv. 

Observ ca ai mai făcut un topic tot cu aceasta problema, si ai spus ca nu ai facut niciuna din cele de mai sus,problema cea mare este ca poate cineva intra pe contul tau de pe alt pc/telefon. 

Edited by [esu.familia]Darius_
Link to comment
Share on other sites

Km9UduX.png

 

Din poza asta ,intelegi ceva ?

Pe 25 ai intrat pe un alt cont 

Pe 26 ai intrat pe alt cont

Pe 27 ai intrat pe alt cont iar tot in aceeasi zi ai revenit pe contul principal ...oare de ce iti apare inca locked ? ...hm......

Asteapta 48 de ore fara sa mai intrii pe alte conturi sau orice alt dispozitiv

Asta este al doilea topic pe care-l faci , tot pe aceeasi problema , in conditiile in care ti s-a explicat de nenumarate ori de ce se intampla si ce sa faci ca sa nu se mai intample.

Asta e ultimul topic pe tema asta

Daca mai ai neclaritati in sensul asta , imi poti da pm aici pe forum

O seara buna !

Multumesc

 

locked

Edited by MAIDEN
.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • MAIDEN locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...