Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


cerere unblacklist - IBRA


ibra7777

Merit o noua sansa?   

28 members have voted

  1. 1. Merit o noua sansa?



Recommended Posts

Buna seara tuturor si sarbatori fericite va urez !

Probabil multi ma stiti, eu sunt IBRA, fostul Owner al gangului No Mercy Killers, cel care a contribuit la recordul gangului uS si asa mai de parte.

In primul rand, vreau sa va urez sarbatori fericite alaturi de cei dragi voua! In al doilea rand, probabil multi stiti ca am primit blacklist pentru ca am avut multe conturi banate pentru cheats,pe care unele mi le asum. Recunosc, este si o lista cu cateva conturi ale mele banate, dar nu toate mi-au apartinut. Cel mai rau imi pare ca nu am putut ajuta gangul uS cand s-a refacut, pentru ca am avut blacklist si nu am vrut sa creez probleme, chiar si pofta mea de a juca samp pe atunci era una scazuta. KAPPA mi-a inteles situatia ca nu-l ajuta si chiar el mi-a zis ca nu e bine sa revin si sa fac probleme, pentru mine joaca asta cu cheats mi se pare una de joasa speta. 

Chiar nu stiu ce sa va mai spun, imi este dor de a ma juca pe acest server cu prietenii mei, chiar acum cand acest server incepe sa renasca, probabil farmecul RSS-ului a revenit.

Inca odata vreau sa va spun ca-mi asum tot si ca imi pare rau pentru ca am stricat jocul unora din cauza codurilor. Cat timp am jucat m-am inteles bine cu toata lumea si sper ca nu v-am deranjat cu anumite vorbe sau anumite fapte. Sa stiti ca imi pare rau daca v-am deranjat cu ceva si pentru asta si sper sa fiu iertat.

Vreau sa va mai spun ca acest joc nu mai are farmecul lui, dar atunci cand esti alaturi de prieteni si de restul oamenilor pe care ii respecti si te respecta iti da pofta maxima de joaca.

Imi pare rau inca odata pentru cele intamplate! Sper sa fiu iertat. 

Va salut pe toti si sa fiti sanatosi. Asta e tot ceea ce conteaza. 

Va pup. 

Edited by ibra7777
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Pro, ai stat suficient timp cu blacklist si probabil meriti o noua sansa de a juca

Link to comment
Share on other sites

Aveam mare impresie ca ai deja unblacklist dar esti inactiv 

So, te stiu de cand s-a format prima data nmk-ul eram toti o echipa dreamz, kappa, smoke, tu, eu, legolas si multi altii

BIG PRO.

Link to comment
Share on other sites

pro, ai cativa ani de bl

Link to comment
Share on other sites

In primul rand vreau sa îți urez sărbători fericite alături de cei dragi tie ibra si o zic cu sinceritate am un respect foarte mare pentru tine ca persoana am vb si pe discord esti un băiat super calumea caterinca stiu ca nu ajuta cu noi asta dar imi spun direct opinia mea personala

 

Si imi doresc sa poti reveni 

 

Un BIG PRO de la mine cu sinceritate si respect fata de omul asta .

Link to comment
Share on other sites

pro , meriti o sansa :D 

Link to comment
Share on other sites

merita ibra, baiat finut de nota 10

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...