Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Problema UNBAN


QueenZ

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza pentru +1 post dar nu ajuta acel user cu un sfat primeste +20 warning point .

 

Nume: QueenZ. si Bunk
Problema intampinata: Am primit ban probabil pt multiple acounts nu stiu, am facut cerere unban, suntem doua persoane diferite ce locuim impreuna, am primit accept la unban, dar tot nu putem intra pt ca spune ca avem ban
Poza[Optional]:  https://imgur.com/1oN4To7

Link to comment
Share on other sites

ce ai facut Simino....
ai incercat un restart la sv, sau la pc? si mie imi mai dadea ''eroarea'' asta, si doar dadeam un reconnect si mergea dupa. Daca nu merge nici asta nj  ce sa zic, dar ban pe sv nu ai.

Link to comment
Share on other sites

Nu cred sa fie vreo problema de la ban, adică și eu cu fratele meu jucam de pe același router, IP, din când în când, dar doar nu primeam gifts nu știu dacă trebuia sa fim mai mult timp conectați amândoi ca să se ajungă la ban, btw net tot de la Vodafone aveam so încearcă sa scoți routerul din priza 10 sec după încearcă iar, poate ajuta. 

Link to comment
Share on other sites

Încearcă un restart la router, după intrii cu alt nume, iar daca merge intrii cu numele tau după. 

Daca nu, după restartul routerului încearcă să te conectezi de mai multe ori pe server, o să dispară într-un final 

Link to comment
Share on other sites

N-are legatura cu ban-ul de pe joc, degeaba v-a dat unban:)) eu am patit`o acum cativa ani cand aveam ip static, m-a tinut asa cateva zile pana si-a revenit.

La ip dinamic doar dai un rr la router si isi revine 100%.

Link to comment
Share on other sites

Gata, cred ca a fost o chestie de timp aici. Va multumesc tuturor pentru sfaturi ❤️ . 

Un admin poate sa inchida postul. 

O zi frumoasa tuturor?!

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, QueenZ said:

Gata, cred ca a fost o chestie de timp aici. Va multumesc tuturor pentru sfaturi ❤️ . 

Un admin poate sa inchida postul. 

O zi frumoasa tuturor?!

Lock.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...