Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie [esu.familia]Clau23 ban aiurea


ilikeyou #DBPN

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nick-ul tau pe forum:
Nick-ul celui reclamat: @[esu.familia]Clau23 
Link catre profilul celui reclamat: @[esu.familia]Clau23
Motiv: ban aiurea 
Dovada: https://gyazo.com/e6977d7c199e4a447c73dd38252d5fad
Topicul(optional): -

Altele cuvinte: ai nevoie de ochelari??  http://www.imgx.ro/view.php?id=254517

 

Edited by ilikeyou #DBPN
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

http://www.imgx.ro/success.php?uid=201043 de ce imi pui brothere numarul de telefon pe lajumate? Sa ma sune lumea la 2 dimineata daca vand iphone x?

Uite ce mi a spus @rullz #DBPN pentru ca ti am pus numarul pe olx 

Stii ca pot face o plangere pentru hartuire la politie?

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

ba esti penibil rau deja si cauti scuze aiurea 

adu dovezi cum ca eu l am pus, in topic se vede clar ca tu l ai pus pe ala cu nr meu, te ai dat singur de gol cand mi ai dat sms 

asta de il arati tu pe jumate nu stiu cine l a pus vezi ca nu doar eu am numarul tau de telefon de pe aici cum sunt convins ca nici tu nu esti singurul de il are pe al meu, fix tu te ai gandit sa te duci la politi pentru hartuire nu ?? =))) 

si apropo ce legatura are faptul ca te au pus baietii pe la jumate cu faptul ca mi ai dat ban 2 saptamani si pui o poza cum ca te a facut unu prost????

Edited by ilikeyou #DBPN
Link to comment
Share on other sites

Da ma lovine fix eu l am pus ca nu aveam ce face :)))) nu e putin suspicios ca iti pun numarul pe olx si mi l pui si tu dupa? BAA CAT MAI POTI SA MINTI CA DEJA MA ENERVEZI 

asa pot sa zic si eu ca multi au numarul tau si nu l am pus eu damn... Minciuna are picioare scurte

Macar am sange n .... Si recunosc nu ca tine no lifere 

Edited by [esu.familia]Clau23
Link to comment
Share on other sites

nu frate nu poti sa zici ca nu l ai pus tu pentru ca se vede clar ca te ai dat de gol cu smsu ala nu o da la intors dar asta e alt subiect 

reclamatia e despre ban ce ai de zis despre el ? ban 2 saptamani ca te a facut altul prost???

Link to comment
Share on other sites

Pusesem dovada gresita,  si eu am facut reclamatia despre ban , intelegi ?

Si ce am primit ca raspuns : ca eu sunt de vina ca ti am pus nr pe olx .

Asa iti spun si eu cum imi spui tu 

De ce mi ai dat ma ban pe forum cand nu am incalcat nici un regulament al forumului ? Te ascult 

Link to comment
Share on other sites

ba daca vrei sa spui ca eu te am pus pe jumate adu dovezi cum ca eu am pus anuntul , eu am adus dovezi cum ca tu l ai pus pe ala cu mn ,nici nu ai negat vad, si pe langa ca mi ai pus anuntul m ai sunat si de 50+ ori si ai zis si cv urat in sms 

Quote

Pusesem dovada gresita

dupa 2 comentarii iti vine si replica asta nu?

Edited by ilikeyou #DBPN
Link to comment
Share on other sites

Nu este raspunzator serverul si forumul ca va dati voi detaliile personale

La fel cum nici tu ilikeyou n-ai fost sanctionat la reclamatia facuta de Clau, desi din punctul meu de vedere ar fi trebuit, la fel nu o sa fie sanctionat nici el, mergand pe raspunsul la reclamatia facuta de catre el.

Terminati cu glumele astea prostesti si nu va mai dati ban pe forum pe motive ce nu tin de forum.

?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...