Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


ASCUNDERE BLACKLISTERI GANG GSF | RECLAMATIE


Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS: [m.S13] SANDWAVE

Numele reclamantului: GANG GSF | TOTI MEMBRII
Motivul reclamatiei: ASCUNDERE BLACKLISTERI
Dovezi: 
recl-amatie.jpg
sadsadas.jpg

sa-mp-049.png
sa-mp-050.png
sa-mp-051.png
sa-mp-052.png
sa-mp-053.png
sa-mp-054.png
sa-mp-055.pngasdsadasdsadasd.jpg

 

 



Dupa cum bine stiti cu toti, nu sunt toxic, am luat si unblacklist, dar nu se mai poate sa stau asa, deoarece e frustrant sa vad cum faceti voi gp cu blacklisteri in gang, ii ascundeti, ii bagati gwar. Iar ne ocupam cu lucruri naspa? Dupa cum bine stiti, acest player este kranto, a mai fost in gangul gsf, chiar daca ma insel, desi este el, este un blacklister, nu are nici 15 ore pe server.
@ CarloS Morningstar a spus in topicul de mai sus ca nu este voie sa bagati playeri noi in gang, dar cel mai important blacklisteri, ba chiar ati si confirmat in topic.
Baiatul nu este un oarecare player, avea leader in gang, odata ce a putut face gwar, ca doar ca leader merge sa faci gwar. 
Pai asa se face? Asa faceti voi gp? Nu mi se pare corect, gangul nostru nu primeste playeri de genul, nu suntem de acord cu chestiile de genul, chiar daca sunt cativa "toxici" in gang cum le spuneti voi. Pai voi bagati non stop playeri de genul in gang.
Nu mi se pare corect ce se intampla, nu am nimic cu nimeni, dar se vede ca e bagat intentat sa faca gp, ne-a rupt in gwar, cel putin nici nu filma sau vorbea sa nu atraga atentia prea mult.
Am considerat sa fac ce este corect, nu mi se pare normal sa vine unul cu 5 ore sa faca gwar tryhard, e chiar pe fata .. Nu vreau sa se inteleaga ca am ceva cu gangul, dar nu e ok ce se intampla, cel putin acum. Indiferent de situatia si de gravitatea lucrurilor, nu trebuia bagat in gang si sa ii se dea rank sa stea 10 ore sa fac gp.

Edited by SANDWAVE a platit pentru greseli
  • Like 7
  • Thanks 1
  • Confused 1
  • Shit 2
Link to comment
Share on other sites


Sunt in GSF deci o sa comentez aici, in primul rand eu am ban pe site si nu am putut sa il verific pe aka si nu pot da /ip pe el deoarece nu am RCON, este penibil sa dau aka pe nume avand in vedere ca a dat rr la router si nu gasesc nimic.
Iar in al doilea rand, acesta a fost in T4L, nu in GSF https://www.rss-ro.com/unbans.php?view=50240
Iar andy nefiind on, nu a putut sa il verifice pe HWID.
Iar lmS ar trebui STERS si sanctionati toti pentru ce au facut acum cateva saptamani ( se simt ei ), dar si pentru ce continua sa faca ( sa isi impartaseasca coduri pe discord si sa barfeasca domnul @Draxlerce se vorbeste pe admin chat de domnul @pulse)
Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ALPacino #DBPN said:

Sunt in GSF deci o sa comentez aici, in primul rand eu am ban pe site si nu am putut sa il verific pe aka si nu pot da /ip pe el deoarece nu am RCON, este penibil sa dau aka pe nume avand in vedere ca a dat rr la router si nu gasesc nimic.
Iar in al doilea rand, acesta a fost in T4L, nu in GSF https://www.rss-ro.com/unbans.php?view=50240
Iar andy nefiind on, nu a putut sa il verifice pe HWID.
Iar lmS ar trebui STERS si sanctionati toti pentru ce au facut acum cateva saptamani ( se simt ei ), dar si pentru ce continua sa faca ( sa isi impartaseasca coduri pe discord si sa barfeasca domnul @Draxlerce se vorbeste pe admin chat de domnul @pulse)

Nu ma intereseaza ce spui acolo, nu ma priveste, eu vorbesc strict de ce s-a intamplat acum. Nu ma intereseaza cine este sau ce a facut, nu trebuia sa exista in gang, nici macar in gwar, intelegi? Carlos a spus un lucru, de ce incalcati regulamentul? Chiar nu se vede ca e blacklister dupa cum joaca? Nu cred ca i-ati dat leader inconstienti.. despre ce vorbim, alpacino. 
Eu vreau sa fiu corect pana la capat, dar nu stiti sa respectati regulamentul, dati leader la blacklisteri, ii bagati in gang, ti se pare ok? Adica s-a vorbit sa nu faceti asta si faceti fix inversul. Inca o data repet, nu ii s-a dat leader ca sa recruteze, ci ii s-a dat leader sa va ridice gangul, sa faca gp, cine stie de cate ori l-ati mai bagat sau i-ati mai bagat, in fine. Nu am venit sa fac rau nimanui, vreau doar sa stiu de ce bagati playeri cu blacklist in gang, atata tot, vreau un raspus!
Asteptam raspunsul unui general, capitan. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ALPacino #DBPN said:

( sa isi impartaseasca coduri pe discord si sa barfeasca domnul @Draxlerce se vorbeste pe admin chat de domnul @pulse)

Ce zici brothere? De unde si pana unde ai avuns la concluzia ca eu i-as fi dat vreo informatie lui pulse de pe admin chat? Vii cu niste acuzatii penibile as putea zice, gata ca sunt cu el in gang inseamna ca eu i-am trimis unele informatii despre care vorbesti? ? Ai vreo dovada pentru care ma acuzi? 

Link to comment
Share on other sites

ok, dar de unde si pana unde reclamatie "toti membrii"? azi e prima oara in viata mea cand aud nicknameul "kranto" si tu imi faci mie reclamatie? ?

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, SANDWAVE a platit pentru greseli said:

Nu ma intereseaza ce spui acolo, nu ma priveste, eu vorbesc strict de ce s-a intamplat acum. Nu ma intereseaza cine este sau ce a facut, nu trebuia sa exista in gang, nici macar in gwar, intelegi? Carlos a spus un lucru, de ce incalcati regulamentul? Chiar nu se vede ca e blacklister dupa cum joaca? Nu cred ca i-ati dat leader inconstienti.. despre ce vorbim, alpacino. 
Eu vreau sa fiu corect pana la capat, dar nu stiti sa respectati regulamentul, dati leader la blacklisteri, ii bagati in gang, ti se pare ok? Adica s-a vorbit sa nu faceti asta si faceti fix inversul. Inca o data repet, nu ii s-a dat leader ca sa recruteze, ci ii s-a dat leader sa va ridice gangul, sa faca gp, cine stie de cate ori l-ati mai bagat sau i-ati mai bagat, in fine. Nu am venit sa fac rau nimanui, vreau doar sa stiu de ce bagati playeri cu blacklist in gang, atata tot, vreau un raspus!
Asteptam raspunsul unui general, capitan. 

In GSF se primeste leader free, cel putin asta s-a intamplat in 90% din cazuri, s-a prezentat sub pretextul de "sunt un noob, vreau si eu in gang".

Link to comment
Share on other sites

Cine plm e kranto nici macar nu jucam cand a luat ala blacklist + ca a facut gp si a primit lider avea 250 de gp cand i-am dat /gstats, asa avem mai multi jucatori noobi in gang care au facut gp, cum aveti si voi pe goofuyourself ala si inca cativa.

 

Cu mana pe inima va zic ca nu am auzit niciodata de numele kranto

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ALPacino #DBPN said:

In GSF se primeste leader free, cel putin asta s-a intamplat in 90% din cazuri, s-a prezentat sub pretextul de "sunt un noob, vreau si eu in gang".

Sunt noob stats 0/10 , dă-mi leader sunt activ. Nais vă merge prea bine , să vedem răspunsul unui superior .

Link to comment
Share on other sites

Acum 2 ore, ALPacino #DBPN a spus:

In GSF se primeste leader free, cel putin asta sa intamplat in 90% din cazuri, sa prezinta sub pretextul de "sunt un noob, vreau si eu in gang".

xxxxxxx.jpg

Sa zis clar sa nu se bage playeri noi, blacklisteri, stii ce zic. Pai in acest caz vorbesc cu toti blacklisterii pe care ii cunosc si ii bag in gang, sa vedem unde se ajunge, nu de alta, dar este cam penibil ca nu va asumati unele lucruri.
Chiar daca nu este kranto, este un blacklister, nu iti intra nimeni aneu in gang, chiar si in gwar jucand asa in stilul asta. Ce vreau sa evidentiez este faptul ca l-ati bagat constienti in gang sa va fac gang points. Pai v-ati scos cu 250 gp de la el, de la un undercover, bun, bravo, ma bucur ca recunoasteti. :D 
Mai aveti si altii de bagat in gang? Ca sa stiu daca sa bag si eu 5-6 blacklisteri

Edited by SANDWAVE a platit pentru greseli
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, SANDWAVE a platit pentru greseli said:

xxxxxxx.jpg

S-a zis clar sa nu se bage playeri noi, blacklisteri, stii ce zic. Pai in acest caz vorbesc cu toti blacklisterii pe care ii cunosc si ii bag in gang, sa vedem unde se ajunge, nu de alta, dar este cam penibil ca nu va asumati unele lucruri.

Exact, i-am dat ban ca am aflat ulterior cine e, tin sa precizez ca am fost spec pe el ultimele 10 puncte din gwar sa ii invat stilul de joc, sa vad cum se comporta si chiar ma injura pe gchat ( exact ce ar face micul meu hater kranto). Daca il favorizam mai statea in gang, crede-ma. Nu favorizez pe nimeni, esti blacklister ai ban, nu conteaza in ce gang esti. As putea sa fiu ca Shady, sa le spun la altii sa isi faca cont sa dea numarul la oameni pe /ad, dar deja m-as considera batut in cap ?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ALPacino #DBPN said:

Exact, i-am dat ban ca am aflat ulterior cine e, tin sa precizez ca am fost spec pe el ultimele 10 puncte din gwar sa ii invat stilul de joc, sa vad cum se comporta si chiar ma injura pe gchat ( exact ce ar face micul meu hater kranto). Daca il favorizam mai statea in gang, crede-ma. Nu favorizez pe nimeni, esti blacklister ai ban, nu conteaza in ce gang esti. As putea sa fiu ca Shady, sa le spun la altii sa isi faca cont sa dea numarul la oameni pe /ad, dar deja m-as considera batut in cap ?

Din primul gang points facut, trebuia dat afara, trebuia sa faceti ce este corect, eu asa vad lucrurile, nu sa il lasati sa va faca gangpoints. Sunt sigur ca sunteti mana in mana cu cativa blacklisteri, nu tu, alpacino, ci ceilalti. 
GANG NOU = VENIREA BLACKLISTERILOR = GANG POINTS = TOP 1 Nu e cam ciudat ce se intampla? Nu dau vina pe tine, insa ceva e putred la mijloc de i-ati dat leader.

Daca era nevinovat facea cerere unban, ca nu este un blacklister, dar ce sa vezi, ce sa crezi..

Indiferent ca am fost un gunoi in trecut, un blacklister, etc ..  stiu sa fac diferenta intre ce este corect si ce este gresit. ;) Nu mi se pare corect ce se intampla, tin cu dreptatea. S-a zis ceva si faceti altceva. 

 

Edited by SANDWAVE a platit pentru greseli
Link to comment
Share on other sites

On 12/3/2020 at 5:38 PM, SANDWAVE a platit pentru greseli said:

Din primul gang points facut, trebuia dat afara, trebuia sa faceti ce este corect, eu asa vad lucrurile, nu sa il lasati sa va faca gangpoints. Sunt sigur ca sunteti mana in mana cu cativa blacklisteri, nu tu, alpacino, ci ceilalti. 
GANG NOU = VENIREA BLACKLISTERILOR = GANG POINTS = TOP 1 Nu e cam ciudat ce se intampla? Nu dau vina pe tine, insa ceva e putred la mijloc de i-ati dat leader.

Daca era nevinovat facea cerere unban, ca nu este un blacklister, dar ce sa vezi, ce sa crezi..

Avea 250 eu i am dat leader, nu eu l-am bagat in gang. Noi nu aveam cum sa stim ca asta era blacklister si sincer va zic ca imi pare rau. Cine l-a bagat in gang o sa fie sanctionat de catre mine iar daca carlos decide ca eu sa fiu sanctionat ca i-am dat lider asa sa fie. Repet eu chiar nu stiu cine este kranto, nu am mai jucat de 1 an de zile samp nu aveam de unde sa il cunosc.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, SANDWAVE a platit pentru greseli said:

Din primul gang points facut, trebuia dat afara, trebuia sa faceti ce este corect, eu asa vad lucrurile, nu sa il lasati sa va faca gangpoints. Sunt sigur ca sunteti mana in mana cu cativa blacklisteri, nu tu, alpacino, ci ceilalti. 
GANG NOU = VENIREA BLACKLISTERILOR = GANG POINTS = TOP 1 Nu e cam ciudat ce se intampla? Nu dau vina pe tine, insa ceva e putred la mijloc de i-ati dat leader.

Daca era nevinovat facea cerere unban, ca nu este un blacklister, dar ce sa vezi, ce sa crezi..

Stiu ca nu te referi strict la mine, am vorbit, suntem prieteni etc. Recunosc, poate avem cativa oameni care fac necurate, si imi cer eu MII de scuze pentru ei, dar din cauza lor o sa sufere un intreg GANG, deasta nu suport regula asta, deoarece trebuie sa fie sanctionati si ceilalti pentru greseala cuiva care poate nici nu stia ca e blacklister.. A avut noroc ca nu eram pe SA:MP, eram in meci de Rainbow Six Siege si nu am putut sa fiu atent, repet, imi cer mii de scuze pentru deranj, dar este penibil sa fim cu totii sanctionati pentru o mica greseala din partea unui leader sau owner.
Eu personal nu ascund pe nimeni, azi a intrat pulse ( intr-o tentativa de undercover ) de peste 20 de ori, am stat putin de vorba cu el si a fost foarte foarte, ba chiar extrem de toxic. De fiecare data intra cu alt nume @Draxlercare facea referire la ce vorbeam noi pe admin chat, iar tu erai on, singurul admin din lmS ceea ce este suspicios. Ultimul meu comm pe tematica asta, poate va simtiti unii din maretul gang lmS din tot ce s-a vorbit pe forum de cand ati aparut voi, zic.

Link to comment
Share on other sites

Acum 2 ore, niKe #DBPN a spus:

Avea 250 eu i am dat leader, nu eu l-am bagat in gang. Noi nu aveam cum sa stim ca asta era blacklister si sincer va zic ca imi pare rau. Cine la bagat in gang o sa fie sanctionat de catre mine iar daca carlos decide ca eu sa fiu sanctionat ca i-am dat lider asa sa fie. Repet eu chiar nu stiu cine este acesta, nu am mai jucat de 1 an de zile samp nu aveam de unde sa il cunosc.

Arata-mi dovada ca avea 250 gp inainte sa ii dai leader. Eu ti-am venit cu dovezi ca este blacklister la cum joaca. Cat de snoob sa fii sa nu iti dai seama? Crezi ca e primul sau gwar? Cum a intrat asta, intra si altii, stai linistit.

1. Sa spus de către carlos sa nu bagati pe nimeni nou in gang
2. Nu aveti voie sa bagati blacklisteri in gang
3. Ati mai avut probleme pe tema asta
4. Se intampla din nou
5. I-ati dat leader stiind ca joaca bine si este blacklister sau undercover

Nu va mai cereti scuze, sa intamplat, va asumati, mi se pare cel mai corect. Bine ca sunteti cu gura mare pe la reclamatii whatever .. dar cand sunteti prinsi la zid, va cereti scuze. Fiecare platim pentru greselile noastre, iar ca in fiecare gang, mereu este ceva necurat la mijloc, chiar si eu am facut necurate in gang si am luat blacklist, despre ce vorbim. 

Eu de ce trebuie sa ma enervez ca joc cu toti terminatii undercover? Platiti, frate, ca nu i-am dat eu leader, nu eu vi l-am adus in gang. Cine stie cati ati mai adus, chiar sunt impresionat de gp-ul facut.
 

Edited by SANDWAVE a platit pentru greseli
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, SANDWAVE a platit pentru greseli said:

Arata-mi dovada ca avea 250 gp inainte sa ii dai leader. Eu ti-am venit cu dovezi ca este blacklister la cum joaca. Cat de snoob sa fii sa nu iti dai seama? Crezi ca e primul sau gwar? Cum a intrat asta, intra si altii, stai linistit.

1. Sa spus de către carlos sa nu bagati pe nimeni nou in gang
2. Nu aveti voie sa bagati blacklisteri in gang
3. Ati mai avut probleme pe tema asta
4. Se intampla din nou
5. I-ati dat leader stiind ca joaca bine si este blacklister sau undercover



Nu va mai cereti scuze, s-a intamplat, va asumati, mi se pare cel mai corect. Bine ca sunteti cu gura mare pe la reclamatii whatever.. dar cand sunteti prinsi la zid, va cereti scuze.
 

Esti prost?

Te tot aud ca nu esti toxic ca nu faci reclamatii ca nu mai suporti daca nu mai suporti de ce dq joci si iti dai viata pe samp in 2020 ba? De cand ai primit unban doar reclamatii de la tine vad

De unde dracu sa il stiu de exemplu eu pe Kranto?mi s a spus de el ca a fost in t4l atat

Mai lasa dracu din ura aia ca in cererea de un ban ai spus ca vrei sa te joci linistit 

Muriti de invidie si tu si montex si gr4h ca nu sunteti top 1.Singurul om pe care il respect de acolo e Shady care e baiat cu capu pe umeri

Nu a luat montex admin si acum plangeti fiecare in parte pe forum ca X, Y are coduri

Nu ma joc de mult  timp dar nici rautaciosi si sa aveti atata ura in voi nu am vazut 

Link to comment
Share on other sites

Acum 2 ore, ZAK a spus:

Esti prost?

Te tot aud ca nu esti toxic ca nu faci reclamatii ca nu mai suport daca nu mai suport de ce dq joci si iti dai viata pe samp in 2020 ba? De cand ai primit unban doar reclamatii de la tine vad

De unde dracu sa il stiu de exemplu eu pe Kranto? Mi sa spus de el ca a fost in t4l atat

Mai lasa dracu din ura aia ca in cererea de un ban ai spus ca vrei sa te joci linistit 

Muriti de invidie si tu si montex si gr4h ca nu sunteti top 1.Singurul om pe care il respect de acolo e Shady care e baiat cu capu pe umeri

Nu a luat montex admin si acum plangeti fiecare in parte pe forum ca X, Y are coduri

Nu ma joc de mult timp dar nici rautaciosi si sa aveti atata ura in voi nu am vazut 

Prost? Vezi ca iti permiti cam multe in glasul ala, atat ti-am zis. E prima reclamatie pe care o fac si pentru care merita sa fac dreptate. Esti un limited care are in vocabular 'iti dai drq viata pe samp in 2020', 'de cand ai primit unban doar reclamatii de la tine vad', esti toxic pe server cat si pe la reclamatii, ai gura foarte mare, linisteste-te .
Nu ti-a vorbit nimeni urat, nu te-a jignit nimeni, nu fii limitat. Zici ca imi dau viata pe samp, iar daca dai / astats si / ore ai mai multe ca mine. Fac ce este corect, n-am nici un motiv sa ma razbun pe cineva. Din partea mea se poate sa fiti pe top 1 si 10 luni de zile, pustiule, nu imi pasa de top, joc joc asta de placere, nu sa fiu cel mai bun din gang sau sa am cel mai bun gang. 
Dupa cum vorbesti se vede ca esti super inchis la minte, dar ce sa faci, asta-i nivel, nu am ce sa-ti cer, nici in seama nu trebuie sa te bag. 

 

 

Pentru cine nu e nou si nu stie, gangul gsf in trecut s-a ocupat cu fake gp la greu, nu m-ar mira sa bagati blacklisteri sa faceti gp.

Edited by SANDWAVE a platit pentru greseli
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

nu inteleg ce va ofticati atat, am aflat ca era un blacklister,l-am dat afara, simplu si usor

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, ALPacino #DBPN said:

Stiu ca nu te referi strict la mine, am vorbit, suntem prieteni etc. Recunosc, poate avem cativa oameni care fac necurate, si imi cer eu MII de scuze pentru ei, dar din cauza lor o sa sufere un intreg GANG, deasta nu suport regula asta, deoarece trebuie sa fie sanctionati si ceilalti pentru greseala cuiva care poate nici nu stia ca e blacklister.. A avut noroc ca nu eram pe SA:MP, eram in meci de Rainbow Six Siege si nu am putut sa fiu atent, repet, imi cer mii de scuze pentru deranj, dar este penibil sa fim cu totii sanctionati pentru o mica greseala din partea unui leader sau owner.
Eu personal nu ascund pe nimeni, azi a intrat pulse ( intr-o tentativa de undercover ) de peste 20 de ori, am stat putin de vorba cu el si a fost foarte foarte, ba chiar extrem de toxic. De fiecare data intra cu alt nume @Draxlercare facea referire la ce vorbeam noi pe admin chat, iar tu erai on, singurul admin din lmS ceea ce este suspicios. Ultimul meu comm pe tematica asta, poate va simtiti unii din maretul gang lmS din tot ce s-a vorbit pe forum de cand ati aparut voi, zic.

Bro poate eram eu singurul admin din lms, dar ti-ai pus problema ca pulse se intelege si cu alti admini? Oricine putea sa-i zica nu doar eu, eu nici macar nu stiu ce i sa zis lui pulse sau ce ati vorbit voi pe admin chat, am vazut ca azi dimineata si-a luat cateva banuri si cam atat, nu am fost atent la chat ca eu il dezactivez in general. Dupa a fost faza ca a  intrebat @Legolas daca nu ma insel ce e cu el si doar cat i-am zis ca a luat bl pt un video in care dadea anim pee pe masina celor 3 atat.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NaGaZ0R #DBPN said:

nu inteleg ce va ofticati atat, am aflat ca era un blacklister,l-am dat afara, simplu si usor

atat am avut de zis, in rest vedeti-va  de treaba ca sunteti frustrati  rau de tot ? 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, M O R E said:

atat am avut de zis, in rest vedeti-va de treaba ca sunteti frustrati rau de tot <font style=?"> 

jucai cu el in gwar.. cot la cot, facea toate fragurile, crezi ca exista vreo scuza? Se stia cine este si ce este, nu inteleg de ce vreti sa o dregeti atat, va scuzati pentru ceva ce ati facut intentionat, dar voi stiti ce si cum.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

a fost intai in t4l

daca tot vrei neaparat sa faci reclamatie fa si la t4l,am vazut si eu pe site cu @DjAndy cand a fost banat,deci?

nu inteleg,abia ai luat unbl de o saptamana,mai bine stai in banca ta sandwave,sincer

iti pui lumea in cap pt ce? :)))) un blacklister random care se duce in ganguri,wow,zi direct ca ti-ai luat rage ca pierzi un gwar mare lucru 

si cine sunt neverbrokeagain?

yeezy?

ca si astia par blacklisteri spartani,deci? de rup gp-u in 2 la /garena ce se vede pe chatu tau 

lock si hai sa stergem toate gangurile ce plm frate deja e penibila situatia 

  • Like 7
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

  • rullz locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...