Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie [XSR]NexT. warn + mute aiurea


Goess

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS:GoEsS
Numele Adminului pe RSS:[XSR]NexT.
Motivul reclamatiei:Warn + mute aiurea pe gchat 
Dovezi:https://imgur.com/a/lUq9Guk , eu vorbeam pe gchat iar acest copil pentru ca nu pot sa il numesc altcumva se trezeste si imi acorda un mute pentru ca facem glume pe gchat , iar apoi cand ii zic pe gscreen de ce mi-a dat mute imi acorda un warn....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Greseala mea ca u am facut poze, dar cum pot sa minti in halul asta?

 

Mute a primit pentru faptul ca a spus de 2 ori " ZAK f&tuti mortii matii aveam mg" , necenzurat, doar cenzurez eu aici.

Apoi desi aveai mute mi-ai dat /gscreen " Next sa te f%t in cur"

  • Like 1
  • Shit 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nextreme said:

Greseala mea ca u am facut poze, dar cum pot sa minti in halul asta?

 

Mute a primit pentru faptul ca a spus de 2 ori " ZAK f&tuti mortii matii aveam mg" , necenzurat, doar cenzurez eu aici.

Apoi desi aveai mute mi-ai dat /gscreen " Next sa te f%t in cur"

toate astea erau pe gchat

edit : apropo ar trebuii sa citesti si tu regulamentu-l , ca sa stii cand sa sanctionezi .

Dar se vede ca unii admini nici nu-l sanctioneaza , daca chiar era asa shady imi putea da gangkick pentru insulte pe gchat , dar daca el nu a facut-o te-ai trezit tu mare smartdoi si mi-ai dat mute si warn

Edited by Goess
Link to comment
Share on other sites

Just now, Goess said:

toate astea erau pe gchat

Deci a fost cum am spus, nu cum ai spus in topic, deci afirmi ca ai mintit.

In caz ca da edit.

Sa injuri de morti nu esti o gluma, daca ziceai 1 fmm nu te sanctionam, dar sa spui de 2 ori si fara prescurtare si mai apoi avand mute sa gasesti alta solutie de mesaj sa injuri nu e ok. De acum inainte voi face poze la orice ca sa nu existe discutii.

Quote

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS:GoEsS
Numele Adminului pe RSS:[XSR]NexT.
Motivul reclamatiei:Warn + mute aiurea pe gchat 
Dovezi:https://imgur.com/a/lUq9Guk , eu vorbeam pe gchat iar acest copil pentru ca nu pot sa il numesc altcumva se trezeste si imi acorda un mute pentru ca facem glume pe gchat , iar apoi cand ii zic pe gscreen de ce mi-a dat mute imi acorda un warn....

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

limbajul pe gchat se sanctioneaza numai daca fondatorul nu accepta injurii pe gchat

daca esti pe server intru acum sa-ti scot warnul

esti iertat de data asta "verbal" ca nu prea stii regulamentele,dar doar de data asta ca esti admin nou si stiu ca ai fost inactiv cativa ani 

lock 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • rullz locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...