Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Cerere Admin - pulse


pulse

puls admin?  

44 members have voted

  1. 1. puls admin?


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Maestre de la mine ai un mare pro, ești o persoana serioasă, se treaba și îmi placi ca persoana, ești ceea ce își poate dori un prieten, te respect și apreciez, succes dacă o sa iei admin și te susțin !?

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Uneori instigi și înjuri la nervi, nu știam ca ai luat ban pentru aim și bl fiindcă ai înjurat comunitatea, asta suna cam nașpa "istoric curat pentru a face cerere". Acum nuj. Te-oi fii schimbat oare? Sunt indecis și nu am sa votez, doar am spus o părere proprie. Sa nu crezi ca te urăsc sau ceva 

 

 

EDIT : Am ajuns la concluzia sa îți dau PRO. 

Edited by AlexqP.
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

acum nush, cateva luni in urma ai inceput sa ma injuri aiurea fara un motiv pana s a ajuns la gk, nu prea ai fost activ perioada asta, sau poate ai fost, dar eu nu te am vazut, ai avut ai bl dar nu cred ca e o problema, nu joci cu coduri si in ultimul timp nu vorbești urat in din cate am vazut, eu nu te-am vazut înjurând sau cv recent,70% pro 30% contra. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, [esu.familia]Darius_ said:

acum nush, cateva luni in urma ai inceput sa ma injuri aiurea fara un motiv pana s a ajuns la gk, nu prea ai fost activ perioada asta, sau poate ai fost, dar eu nu te am vazut, ai avut ai bl dar nu cred ca e o problema, nu joci cu coduri si in ultimul timp nu vorbești urat in din cate am vazut, eu nu te-am vazut înjurând sau cv recent,70% pro 30% contra. 

70 pro 30 contra e clar până aici .

 

:pro: la băiat .

  • Thanks 1
  • Shit 2
Link to comment
Share on other sites

Bai, eu te stiu de baiat ok, de la mine ai un PRO

De ce nu ? Serverul are nevoie de admini care sa se ocupe de reporturi si de problemele jucatorilor .

Bafta

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

BIG :pro:pentru fratele pulse!

Un baiat de treaba, serios.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

pro

am încredere in tn

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

mhm, nu stiu ce sa spun, am intrat de pe un cont acum o saptamana random si te-am batut la /prodm si m-ai facut jegos  :)) 

ramane nu deocamdata, am vrut sa-ti dau pro, dar nu stiu ce sa spun, ma mai gandesc.

sper sa nu ma intelegi gresit

bafta in continuare

Edited by M O R E
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, DawiD said:

BIG :pro:pentru fratele pulse!

Un baiat de treaba, serios.

Cat de nesimțit sa fii ca la vote sa dai nu si aici pro?intreb si eu 

 

 

ON:Pro frate bafta cu adminu 

Link to comment
Share on other sites

Acceptat, pm lu runix cu topicu sa-ti dea reducerea. 

  • Like 2
  • Shit 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...