Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie [esu.familia]n0thing ( instigare )


DROP

Recommended Posts

Unde scrie că am făcut instigare ? Ști cuvantul instigare ce înseamnă nu cred că ști mai informează-te

  • Like 2
  • Shit 5
Link to comment
Share on other sites

Da am uitat ca asta pt tine inseamna distractie. Daca era sa iti zic ceva imi dadeai warn ca deh, vai te-am atacat in mod verbal.  Asa sunteti voi smecherasii. Voi instigati prin orice metoda si dupa daca primiti o replica tot voi va treziti sa sanctionati. Ti-ai luat adminul inapoi ca stiai si tu la cat de slobod esti la gura te-ar fi tinut adminii numai in warnuri si banuri. Asa trb sa ti se faca reclamatie si mai ai o sansa aici :)) Eu am considerat asta instigare. Si? Daca erai vreun baiat mai calm si respectuos pe server care sa nu creeze probleme nici nu ma interesa. Asta e ultimul reply. Ce o fi, o fi. 

Btw inca ma intreb daca ai luat demote o data, mai ai voie sa iti iei tu admin de capul tau? :)) Ce zici, faci si tu o cerere de admin? :)) Sau ti-e frica de vocea comunitatii? :))

Edited by DROP
  • Like 6
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

Drop nu mai suferi si stai in banca ta si nimeni nu iti are treaba te pup

  • Like 1
  • Shit 3
Link to comment
Share on other sites

Am stat cuminte da tu ca un scaiete cauti mereu scandal. Strici relaxarea multora de pe sv. Nu mai fi mielusel acum.

Btw vezi ca e o regula daca ai luat demote o data la admin, ca sa mai ai admin iar trebuie sa faci o cerere. Dar tu ca sa iti arati smecheria ai decis sa cumperi din nou. Asta e. Amandoi stim de ce nu faci cerere :)) Pentru ca acolo esti la mana comunitatii si comunitatea te mananca acolo :)). Toti iti stiu comportamentul. Hai te-am lasat.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

eu ti-am zis sa te potolesti din a fi toxic cand ti-ai luat adminu

vad ca nu ti-a rezolvat nimeni reclamatia

si aici in comentarii esti toxic ? 

10 awp asta nu e comportament de admin lock 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • rullz locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...