Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Blacklist acordat din ura, vreau dreptate, am platit pentru greselile trecutului


SANDWAVE or Val De Nisipk

Unblacklist/unban SANDWAVE  

55 members have voted

  1. 1. UNBLACKLISTED/UNBAN SANDWAVE?



Recommended Posts

Salut! Nu comentez ca este la mine in gang, imi dau cu parerea despre situatie.. Sand a luat un bl acum 2 zile, si-a dorit foarte mult sa revina pe srvr, well .. a revenit. Pana cand si-a pus ieri un hold pe care este si el constient ca nu trebuia sa-l puna, nu se gandea ca face atata lag.. Parerea mea este ca a primit bl la loc aiurea, nu zic ca @DjAndyl-a din ura, probabil a vazut ca a luat un bl recent si cu prima ocazie bl, ma gandesc ca nu a analizat situatia bine.. Acuma voi decideti ce faceti, stiu ca parerea mea i inutila dar parerea mea este ca nu merita bl, zi faina sa aveti!

Link to comment
Share on other sites

Trageti conculuzi destul de proaste :)) , daca era din ura , multi "hateri" ar fii disparut , cu multa vreme , exemplarele sunt astia care fac reclamatii din ura, dar am zis ca e suficient banul pe care l-ai primit , nu sar eu cu blacklist direct.

Dovezi alea era o simpla prezentare de a ta , de ce poti fii in stare , nu o lua in serios , dar asta e realitatea , marea majoritate care recent au luat unblacklist au ramas cu acelasi comportament , nu e doar un singur exemplare ,  sunt multe cu acelasi comportament "toxic" , iar cazurile se repeta pe zi ce trece , si intrebarea e , unde mai exact am specificat eu cuvintele "Sandwave blacklist" sau ceva de genu , nowhere.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DjAndy said:

Trageti conculuzi destul de proaste :)) , daca era din ura , multi "hateri" ar fii disparut , cu multa vreme , exemplarele sunt astia care fac reclamatii din ura, dar am zis ca e suficient banul pe care l-ai primit , nu sar eu cu blacklist direct.

Dovezi alea era o simpla prezentare de a ta , de ce poti fii in stare , nu o lua in serios , dar asta e realitatea , marea majoritate care recent au luat unblacklist au ramas cu acelasi comportament , nu e doar un singur exemplare ,  sunt multe cu acelasi comportament "toxic" , iar cazurile se repeta pe zi ce trece , si intrebarea e , unde mai exact am specificat eu cuvintele "Sandwave blacklist" sau ceva de genu , nowhere.

Eu personal n-am zis ca l-ai dat din ura, samdwave cand a intrat pe server mi-a si spus ca o perioada nici gwar nu o sa faca ca sa nu apara discutii etc.. Nu dorea sa-si vada numele pe forum, statea in banca lui. Singurele persoane cu care discuta am fost noi, membrii din gang.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DjAndy said:

Trageti conculuzi destul de proaste :)) , daca era din ura , multi "hateri" ar fii disparut , cu multa vreme , exemplarele sunt astia care fac reclamatii din ura, dar am zis ca e suficient banul pe care l-ai primit , nu sar eu cu blacklist direct.

Dovezi alea era o simpla prezentare de a ta , de ce poti fii in stare , nu o lua in serios , dar asta e realitatea , marea majoritate care recent au luat unblacklist au ramas cu acelasi comportament , nu e doar un singur exemplare ,  sunt multe cu acelasi comportament "toxic" , iar cazurile se repeta pe zi ce trece , si intrebarea e , unde mai exact am specificat eu cuvintele "Sandwave blacklist" sau ceva de genu , nowhere.

N-ai specificat nicaieri, ai zis urmeaza blacklist, fiind spuse vorbele  astea au inteles toti ca am luat bl la loc si am luat ban pe forum de la bkp. Crede-ma ca in afara de membrii din gang, nu prea am vorbit cu nimeni, chiar i-am spus si lui montex ca o vreme nu voi face gwar, atac si atata tot. 
Toxic? Toxic am fost in trecut, recunosc, dar acum ce ce am fost toxic? Ca am facut un hold? Nu cred, Andy, hold de genul am facut si cand eram admin, nu l-am tinut niciodata mai multe de cateva secunde. Toxic inseamna sa te certi cu toti, sa dai shituri pe forum, sa joci cu cod, reclamatii, nu cred ca ma mai incadrez acolo, cel putin in ultimele 15 ore.
Va rog sa stati toti adminii pe mine, rconi, ce vreti voi, daca fac si cea mai mica greseala, imi accept blacklistul, nu banul, desi nu cred ca va fi nevoie, am o varsta si realizez gravitatia situatiei in care ma aflu dupa unblacklist.

Edited by SANDWAVE a platit pentru greseli
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, DjAndy said:

Trageti conculuzi destul de proaste :)) , daca era din ura , multi "hateri" ar fii disparut , cu multa vreme , exemplarele sunt astia care fac reclamatii din ura, dar am zis ca e suficient banul pe care l-ai primit , nu sar eu cu blacklist direct.

Dovezi alea era o simpla prezentare de a ta , de ce poti fii in stare , nu o lua in serios , dar asta e realitatea , marea majoritate care recent au luat unblacklist au ramas cu acelasi comportament , nu e doar un singur exemplare ,  sunt multe cu acelasi comportament "toxic" , iar cazurile se repeta pe zi ce trece , si intrebarea e , unde mai exact am specificat eu cuvintele "Sandwave blacklist" sau ceva de genu , nowhere.

Te rog mult de tot, ba chiar din suflet sa ii mai oferi o sansa. Ai sa vezi ca nu mai este toxic, poate chiar a fost un bug.. 
Il stiu pe SANDWAVE din Ballas de prin 2017, nu este ce crezi tu ca e, chiar daca in 2017 eram un nimeni pentru el si nu interactionam cu el, l-am vazut pe gangchat ca era activ si ca stia ce face si ce vorbeste. Are 22 de ani, este cu capul pe umeri, nu cred ca s-ar face chiar atat de rau de cacat sa bage cod in primele 15 ore de la unblacklist.. Ne intrebam de ce pierdem playeri cand @RuNix nu a dat pic de atentie la mesajul lui de pe instagram..
Incepe sa imi para rau de playerii care nu vad ce se intampla pe forum, iar ei joaca linistiti pe server fara sa stie ce se intampla intr-adevar aici, pe forum. Am mai spus asta si o zic in continuare, 60-70% din comunitate este acest forum..
Este pur si simplu ban dat din invidia ca a banat playeri, insultat playeri din cauza nervilor pe care ii avea pe moment, cu totii am spart o tastatura, un mouse sau ba chiar injurat pe cineva. Ne batem joc de un suflet, fie ca e online/offline sau oricum vreti voi, suntem la fel, avem acelasi corp, acelasi creier si suntem fiinte care se controleaza singure. Eu sunt eu, iar tu esti tu, eu am nervii mai prosti, iar tu ii ai mai buni. Ganditi-va putin ce simte el acum, bataia de joc pe care o suporta fara sa va injure si sa va faca de cacat.. Nu este drept, este chiar incorect si inatmisibil asa ceva.
@SANDWAVE a platit pentru greseliChiar daca nu iei unban, o sa fiu mereu alaturi de tine, fie aici, fie oriunde. Ai respectele mele pentru cuvinte spuse la adresa mea cand aveam nevoie de ele si de o incurajare! 

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, DjAndy said:

Trageti conculuzi destul de proaste :)) , daca era din ura , multi "hateri" ar fii disparut , cu multa vreme , exemplarele sunt astia care fac reclamatii din ura, dar am zis ca e suficient banul pe care l-ai primit , nu sar eu cu blacklist direct.

Dovezi alea era o simpla prezentare de a ta , de ce poti fii in stare , nu o lua in serios , dar asta e realitatea , marea majoritate care recent au luat unblacklist au ramas cu acelasi comportament , nu e doar un singur exemplare ,  sunt multe cu acelasi comportament "toxic" , iar cazurile se repeta pe zi ce trece , si intrebarea e , unde mai exact am specificat eu cuvintele "Sandwave blacklist" sau ceva de genu , nowhere.

Andy sa fim seriosi acum... sandwave cred ca o singura zi a apucat sa joace dupa ce a primit bl, acum sa se intoarca asa repede e foarte nasol pentru el. Cat a jucat... timp de o zi, nu a cauzat nici o problema. E prea repede sa spunem ca nu si-a schimbat comportamentul, trebuie sa-i mai acordam o sansa sa vedem daca cu adevarat s-a schimbat sau nu... Este un joc din 2004, sunt multe dar multe buguri pe acest joc, faptul ca in ultimele zile a fost un val de lag pe server [cat mie dar si mai multor jucatori care mi-au zis acest lucru] + holdul acela care cauza foarte mult lag posibil sa fi creat acest bug... Nu trebuie sa sarim imediat pe el, puteam fi oricine dintre noi in locul sau si primeam bl pe un posibil bug? Cel putin asta este parerea mea, dar mi se pare prea exagerat bl..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

"marea majoritate care recent au luat unblacklist au ramas cu acelasi comportament , nu e doar un singur exemplare ,  sunt multe cu acelasi comportament "toxic" , iar cazurile se repeta pe zi ce trece"

Nu m-am referit in special la tine , se stiu ei.

"Dar se pare ca nimeni nu baga de seama , fain , asa urmeaza si bl inapoi , daca nu se intelege din vorbe , atunci doar din fapte" - Avertisment verbal

Asta am specificat-o pentru jucatori care se stiu ca tot asa au avut un istoric cea ce privestea cheaturi sau tot feluri de moduri interzise , si nah , cam asa e , unii nu inteleg din vorbe , doar din fapte.

De hold n-am ce zice , doar ca faci o imagine proasta asupra tot serverului , in special acuma cand urmeaza sarbatorile de iarna si marea majoritate intra sa participe la diferite eventuri / minigame-uri , etc.

Jucatori intra sa se distreze , si cineva apare sa le strice cheful cu asemenea hold , mai poti juca asa pe server ? nope , of course not , who to blame ?

Asemenea comportament a scazut nr. de jucatori.

Cea ce priveste blacklist , sincer eu prefer cum era , cu coltul rusini , si fiecare isi dadea o parere , but , since hte hide some blacklisters , that section is gone.

Bine , sectiunea a fost ascunsa de RuNix , dupa o intamplare neplacuta pe server , iar de atunci , capitani au votat cum au votat si care a primit o sansa sa intors , care nu , sa stea in banca lui.

Nu m-am implicat pe tema cu blacklisteri fara votul jucatori, eu poate n-am nimica nu un fost blacklister dar , jucatori pot avea , asa ca aici parerile variaza.

Sectiunea poate fi adaugata inapoi , dar nu vin sa-l strezes pe RuNix , ca si asa a fost de a scos coltul rusini.

Decid capitani daca iti dau o sansa , i'm not in this without votes.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DjAndy said:

" marea majoritate care recent au luat unblacklist au ramas cu acelasi comportament, nu e doar un singur exemplar, sunt multe cu acelasi comportament" toxic ", iar cazurile se repeta pe zi ce trece "

Nu m-am referit in special la tine, se stiu ei.

" Dar se pare ca nimeni nu baga de seama, fain, asa urmeaza si bl inapoi, daca nu se intelege din vorbe, atunci doar din fapte" - Avertisment verbal

Asta am specificat-o pentru jucatorii care se stiu ca tot asa au avut un istoric cea ce priveste cheaturi sau tot feluri de moduri interzise, si nah, cam asa e, unii nu inteleg din vorbe, doar din fapte.

De hold n-am ce zice, doar ca faci o imagine proasta asupra tot serverului, in special acuma cand urmeaza sarbatorile de iarna si marea majoritate intra sa participe la diferite evenimente / minigame-uri, etc.

Jucatori intra sa se distreze, si cineva apare sa le strice cheful cu asemenea hold, mai pot juca asa pe server? nu, bineînțeles că nu, pe cine să învinovățească?

Asemenea comportament a scazut nr. de jucatori.

Cea ce priveste lista neagră, sincer eu prefer cum era, cu coltul rusini, dacă fiecare își dă o parere, dar, deoarece hte hide some blacklisters, that section is gone.

Bine, sectiunea a fost ascunsa de RuNix, dupa o intamplare neplacuta pe server, iar de atunci, capitani au votat cum au votat si care a primit o sansa sa intors, care nu, sa stea in banca lui.

Nu m-am implicat pe tema cu blacklisteri fara vot jucatori, eu poate n-am nimica nu un fost blacklister dar, jucatori pot avea, asa ca aici parerile variaza.

Sectiunea poate fi adaugata inapoi, dar nu vin sa-l streze pe RuNix, ca si asa a fost de a scos coltul rusini.

Decid capitani dacă iti dau o sansa, i'm not in this without votes.

Mentionez faptul ca acest hold l-am mai facut de fun si cand eram admin, niciodata nu l-am tinut mai mult de 2 minute, dar nici 2 minute. Se poate vedea pe filmare ca il opresc. Multumesc de intelegere!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

pe scurt pt astia care nu vor sa citeasca tot romanu : sunt nedreptatit si nu ma place nimeni, rss-ul e corupt dar eu tot vreau sa joc pe el.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Chiar am stat sa citesc tot, si iti dau mare dreptate pentru ceea ce ai zis. Sa lasam trecutul in urma, cu cearta noastra si tot, cum ai zis si tu, e un simplu joc si nu trebuie sa fim dusmani

Sper sa se faca dreptate si sa poti juca din nou pe server, bafta. :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@DjAndyParerea mea e ca ar trebuii sa asculti si parerea celorlalti... Suntem 26 de playeri care suntem de acord ca merita unblacklist.

EDIT: Cmon now, suntem 34 + 1 General care consideram ca merita sa joace pe server!

Edited by slade
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

pro frate, mi se pare foarte ciudata situatia rss-ului in momentul de fata, plm

Link to comment
Share on other sites

te-ai scarpinat si tu cu holdu rau de tot,ma rog pro,dar iti stergi holdu.

nu mai bine te lipseai de el?acum nu mai erai in ipostaza asta lol 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, rullz #DBPN said:

te-ai scarpinat si tu cu holdu rau de tot,ma rog pro,dar iti stergi holdu.

nu mai bine te lipseai de el?acum nu mai erai in ipostaza asta lol 

Iti multumesc frumos, o sa-l sterg! L-am facut doar pentru distractie, nu m-am gandit ca deranjeaza atat de tare, era doar un "HOLD" in mintea mea. Mi-as cere scuze, dar nu e de ajuns doar un scuze daca esti blacklister, dar totusi imi cer scuze.

Edited by SANDWAVE a platit pentru greseli
Link to comment
Share on other sites

Ai sters amour.cs si health.cs (hack-ul de viata cum ti-am zis?!)

De pe + si - tu iti luai viata in mod gratuit. Ce dumnezeu vii cu minciuni dinastea?!

Mai uita-te odata aici. Si spune adevarul ca se vede clar! Nu este absolut nici un bug! Daca iti iei viata de la /arme iti scad BANI!

Ti-am spus in PM ca n-am nimic cu tine si ca te rog sa scoti acel hold si acele moduri care te face superior in fata altui jucator.

Sau nu stiai ce scrie aici la /rules?: 

ISj2aQ1.jpg

Sincer Blacklist nu meriti dar ban cel putin 10 zile meriti pentru acea bataie de joc. :) Decizia le apartine Generalilor/Capitanilor.

De 2 zile te plagni ca ai primit blacklist aiurea, nu mi se pare aiurea. Toti care erau la /lv aveau full lag. Iar langa mitzy foloseai acel mod cleo pentru health :D 

Link to comment
Share on other sites

Pro pentru sand, a luat un bl buguit :)) rezolvati bugu cat mai rapid :))

Hai ca iei si tu unban, dq ai luat bl pe nimic 

Link to comment
Share on other sites

pro dyana condurake te yubesc pwps

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...