Jump to content
  • Advertisments

Sign in to follow this  
Jeremiah

Idee job - The Help

Recommended Posts

Uite ca revin cu inca o idee de job,aceasta o sa fie una scurta ! (Don't hate me  !:D

Nickname: jerefake.
Job Title: The help
Idee Job:  Deci, Sweet are nevoie de ajutor cand se lupta cu ballas (puneti mai multi membrii din gsf si mai multi membrii din ballas) , te duci la locul respectiv  si incepi sa ii omori. Sweet iti multumeste si tu te duci acasa , in drum spre casa , intalnesti o baricada unde erau mai multi membrii din ballas, tu incepi sa te lupti cu ei.Dupa ce ii omori te duci acasa . Mission Passed ! 

Ba , stiu ca este scurta ,dar , altceva nu mi-a venit in cap si cred ca chiar e ok acest job,(V1oLenT_  daca dai  contra ai cv cu mine :D  )

PS : Maiden daca si jobu asta este greu nuj ce sa mai zic ...

Edited by [POLICE]Jeremiah
PS : Maiden daca si jobu asta e greu nuj ce sa mai zic ...
  • Like 1

Nu are nimeni nimic cu nimeni maestre?

Si poate daca nu am fost de acord cu ceva , in orice caz , tot like ti-am dat ?

Suna ok ..

Nu eu fac joburile astea , nu pe mine trebuie sa ma multumesti ,eu doar mi-am lasat parerea .

Satisfactia e mai mare cand vezi pe sv playeri care fac jobul conceput chiar de tine nu ??

Nu pot face ca acei membrii din ballas, respectiv gsf sa traga cu arma, iar ca tu sa ii omori in timp ce ei stau pe loc mi se pare aiurea.

Oricum, ar fii fost prea multe stagii necesare pentru acest job avand in vedere ca joburile dispun de maxim 30, iar o actiune, respectiv un actor reprezinta un stagiu.

Deci nu.

?

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Advertisments

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.