Jump to content
  • Advertisments

Sign in to follow this  
rough666

crisu, daredevil, ovy

Recommended Posts

http://forums.rss-ro.com/index.php?/profile/19627-ovvy/    - săracul crisu, nu?, să fim neutrii.. s-a zis, e doar un joc.. vorbe spuse și au trecut chiar și pe lângă urechea autorului.

Părerea mea.. nimic personal, n-am treabă, nu mă interesează. Dar.. tu îmi ataci membrii, de fapt ' voi '.. e frustrare, pe langă care tot voi atacați spre noi că suntem frustrați.

------faze asemanatoare------

Noi suntem pe coada noastră, e doar un joc, enjoy it, nu e ură.. vreau doar dreptate.

Daca goldberg, respectiv in prezent ovy recunoaște că a jucat clean, @DareDevil daca consideri ca are dreptate si ai incredere maxima in al tau camarad, te rog rectifica-ti greseala in legatura cu crisu.

Crisu era on aproape mereu, non stop, intr-adevar statea afk, daca din cauza unei ironii, ciuda, dar nu inteleg ce ciuda.. pierdeti un player extrem de activ pe server. 

Just wake up, nothing more.

Edited by rough.
  • Like 19

fa un roman și pentru mine sa mi dea unban odata

Edited by [esu.familia]Darius_
  • Haha 1

1 hour ago, woll said:

wow interesant videoclip

nu zic in cazul asta dar unii se dau victime ca-s banati cand joaca cu cod ?‍⚖️

+1 .

• Like 1
  • Thanks 1

Nu trebuia reclamatie?, zic si eu, sa-si dea mai multe persoane cu parerea.

Dc seen?...

@DareDevil 

nu-i frumos să mă lași cu gura căscată si ochii-n soare...

Edited by rough.

Asemănător, dar nu prea, eu sunt în t4l acum si ar fi stupid sa ii iau apărarea lui ovvy având în vedere ca Crs era cu mine în gang acum dacă nu avea bl.

In videoclipul lui Ovvy cat si în al meu(doar ca a meu ii scurt) se vede foarte clar ca, Crs joaca cu aimbot. A greșit, plătește pentru greșeala lui...

Tu trebuia sa ii faci reclamație lui Ovvy atunci dacă ai considerat ca ii codat.

• Like 1

21 hours ago, nightt said:

Asemănător, dar nu prea, eu sunt în t4l acum si ar fi stupid sa ii iau apărarea lui ovvy având în vedere ca Crs era cu mine în gang acum dacă nu avea bl.

In videoclipul lui Ovvy cat si în al meu(doar ca a meu ii scurt) se vede foarte clar ca, Crs joaca cu aimbot. A greșit, plătește pentru greșeala lui...

Tu trebuia sa ii faci reclamație lui Ovvy atunci dacă ai considerat ca ii codat.

ehm, ajungea sv la 50 de playeri daca o tineam asa.

A da ba, RECLAMATIE, si uitasem ca se face la playeri VECHI si se asteapta mai multe pareri. :D (h, c).

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Advertisments

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.