Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


reclamatie [mS.13]tutankhamon aka [mS.13]Ovidiu - antistun


HareeM.

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS: [T4L.OuTlawz]hareem_

Numele reclamantului: [mS.13]tutankhamon aka [mS.13]Ovidiu (cu numele asta joaca acum)
Motivul reclamatiei: antistun
Dovezi: 

bun, aici avem o manevra pe care o executa decat el cu simply, prima parte e cum trebuia sa fie stunul, e clipul din ziua in care a primit unban, bineinteles ca si l-a scos, a doua cu el cum ia hit si da din stun, fix in ziua in care a luat ban

 

https://youtu.be/HZ9nTKWG_MQ

 

 

asta este compilatia din clipul meu, facuta de oldschool, in care da din stun

 

https://youtu.be/4H8WaSPFgWM

 

aceasta este dovada DE 2 MINUTE, in care nu ia stun, ba dimpotriva, trage din stun

 

daca tot a insistat robbo asupra faptului ca jucatorii vechi suspectati de cheaturi trebuie prima data sa fie reclamati pe forum si sa-si dea cu parerea si alti admini, asa sa fie

 

*si totusi am rugamintea ca admini care-si dau cu parerea sa citeasca si toate comentariile de la cererea de unbanhttps://www.rss-ro.com/unbans.php?view=49947 )

  • Like 7
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

eşti "pământ" smrfm după 2 cereri de unban acceptate mai faci şi tu şi ala contestatie & reclamatie damn

 

apropo să mi zici si minutele la care să ma uit dar gen să vad şi alt ceva in afara de buguri, mersi

Link to comment
Share on other sites

am explicat clar în cererea de unban, dovezile sunt clare, argumentele pe măsură

 

totuși vreau să văd dacă s-a ajuns să nu existe pe comunitatea asta niciun general / căpitan / admin care să știe cum arată un antistun

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dupa ce s-a explicat de nenumarate ori ca dovada este cea de 2 minute, iar cea de 10 sec este facuta pe scurt pentru a fi mai usor de analizat pentru responsabili ( altii au luat ban si pe 5 sec, nvm ).

Restul ce trebuie sa stiti este in comentarii la cererea de un-ban, daca va este lene sa cititi unii din responsabili ( atunci nu stiu dc va mai numiti asa ' responsabili ' ) nu va bagati.

 

Cei care zic ca a luat un-ban si d'astea, baieti.. a luat un-ban pentru ca trebuia facuta reclamatie, nu alt motiv.

 

Si minutele sunt de la 0:00 - 1:58, daca va e lene sa analizati, renuntati la functie.

Va plangeti ca sunt 10 sec si dupa ca sunt prea multe :(

Edited by rough.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Shady. said:

eşti "pământ" smrfm după 2 cereri de unban acceptate mai faci şi tu şi ala contestatie & reclamatie damn

 

apropo să mi zici si minutele la care să ma uit dar gen să vad şi alt ceva in afara de buguri, mersi

Prima data a primit acceptata pentru ca a acceptat bkp aiurea, și a 2 a oara a luat accept pt ca trebuia sa i facem reclamație prima data, ca e player vechi 

Asa ca, mucles

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

scuza ma pe mn jumbo, du te şi scrie istorie n continuare

eşti pe langa oricum ca joci de atat timp şi nu deosebeşti unele chestii, dar mrog nu ma bag aici ca "favorizez" plm dar oricum ti ai pierdut timpu degeaba..:(

trist oricum ce aţi ajuns dupa cearta noastra cu prietena ta.. razbuna-te!!! fii un adevarat gentleman

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

Eu unul am urmarit toate dovezile 

Reclamatia asta ar cam trebuii sa incheie povestea cu el 

Trebuie banat.

 

Link to comment
Share on other sites

Intre timp ..

 

DxQfdce.png

 

Pana la urma aici avem nevoie si de parerea cuiva din staff ( capitan/general) nu doar al adminilor.

 

Link to comment
Share on other sites

deci m-am uitat peste dovezi

Fazele din clipul asta =>

 aici este anti stun

m am uitat si pe clipul original de 2 minute

Se vede clar cand iei stun ti se apare animatia si se opreste skinul/caracterul si din miscare si din tras .

El cand primeste stun continua sa traga + se misca so antistun .

 

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Avand in vedere ca este rivalul meu, se bate cu mine non-stop, ma injura si etc, o sa para ciudat ca ii iau apararea, dar nu are anti stun :))

 

se intampla de foarte multe cazuri ca la mine cineva sa i stun cand ii dau hit, iar la kappa nu de exemplu in acelasi moment. este diferenta de ping, de fps uri, e si lag de la server, sunt foarte foarte multe chestii mici care produc buguri vizuale. nu inteleg cum de exista asa de multe banuri pentru lag.cs , antistun si chestii de genul asta cand pur si simplu este lag si pe server, si la playeri.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, [esu.familia]DREAMZ said:

Avand in vedere ca este rivalul meu, se bate cu mine non-stop, ma injura si etc, o sa para ciudat ca ii iau apararea, dar nu are anti stun :))

 

se intampla de foarte multe cazuri ca la mine cineva sa i stun cand ii dau hit, iar la kappa nu de exemplu in acelasi moment. este diferenta de ping, de fps uri, e si lag de la server, sunt foarte foarte multe chestii mici care produc buguri vizuale. nu inteleg cum de exista asa de multe banuri pentru lag.cs , antistun si chestii de genul asta cand pur si simplu este lag si pe server, si la playeri.

Ai lag poate un moment, 2, hai sa zicem 3, dar în 2 minute sa nu iei un stun? Deja e prea absurd 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@Shady.Astept unicul motiv pentru care i-ai dat unban cand am zis sa nu ii dai, eu i-am dat ban cu un motiv. Eu decid daca ii dai sau nu. Acorda-i ban-ul inapoi altfel ne vedem la reclamatii admini. Daca nici pe DMeri buni, cu mii de ore in jocul acesta precum SK nu ii credeti, e clar. S-a dus cu vremurile cand se juca mai legit. Apropo, @[esu.familia]DREAMZDa, poate ai lag in 2-3 faze. Dar in restul videoclipului cum a zis SK i se opreste animatia de stun, ce e asta frate? Tin sa precizez ca pentru alea 2-3 faze in care nu ia stun, exista si anti stun setabil in care nu te scoate din stun mereu :D, marii DMeri ce sunteti care nu au testat un cod vreodata s-au trezit din morti. Hai, la multi ani cu sanate.

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, [esu.familia]DREAMZ said:

Avand in vedere ca este rivalul meu, se bate cu mine non-stop, ma injura si etc, o sa para ciudat ca ii iau apararea, dar nu are anti stun :))

 

se intampla de foarte multe cazuri ca la mine cineva sa i stun cand ii dau hit, iar la kappa nu de exemplu in acelasi moment. este diferenta de ping, de fps uri, e si lag de la server, sunt foarte foarte multe chestii mici care produc buguri vizuale. nu inteleg cum de exista asa de multe banuri pentru lag.cs , antistun si chestii de genul asta cand pur si simplu este lag si pe server, si la playeri.

bine, își face rough hotspot de pe telefon și intră cu hotspotul că oricum e în Italia și are ping 70 în mod normal și cu hotspot mă gândesc că are 120+ și-l filmez într-o zi nonstop, să văd dacă se găsesc 2 minute pe filmare în care nu ia stun deloc, în condițiile în care ia hit și apare animația și el dă din stun, aici nu e vorba de niciun bug vizual

Edited by OldSchool666
Link to comment
Share on other sites

pxxsqWI.png

 

cineva cu aceeasi problema ( comentarii de la cererea de un-ban)

 

utuP4Sa.png

 

poftim, cineva cu aceeasi problema ca tn si filmeaza si a zis si el ca nu te afecteaza ( night )

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Tutankhamon said:

2 minute mi-a dat stun încontinuu, da . 

Da, și trăgeai în timp ce erai în stun

Link to comment
Share on other sites

Încă o filmare în care nu vad sa rămâi în animația de stun, înțeleg odată, doua ori dar tu zici ca ți-ai dat lvl UP cu bonusul de anti stun. Prea de tot asta, înainte să-mi schimb netul aveam un lag imens 300 ping , totuși  un stun tot luam.

Link to comment
Share on other sites

cine zice ca ala e bug si ca lag si plm, inseamna ca nu stie ce e ala un antistunn =]] hai sa fim seriosi coaie, se vede prea rau si destul de clar. 

soo ban 300, omul a facut o gramada de gp cu asta, deci merita biciuit cu 300 de lovituri. =)) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, [esu.familia]KrYsTy said:

cine zice ca ala e bug si ca lag si plm, inseamna ca nu stie ce e ala un antistunn =]] hai sa fim seriosi coaie, se vede prea rau si destul de clar. 

soo ban 300, omul a facut o gramada de gp cu asta, deci merita biciuit cu 300 de lovituri. =)) 

Exactly, cineva care intelege. 
 

 

20 hours ago, [RKT.Legend]SK said:

deci m-am uitat peste dovezi

Fazele din clipul asta =>

 aici este anti stun

m am uitat si pe clipul original de 2 minute

Se vede clar cand iei stun ti se apare animatia si se opreste skinul/caracterul si din miscare si din tras .

El cand primeste stun continua sa traga + se misca so antistun .

 

 

Chiar 2 oameni care inteleg ce se intampla aici. Ovi este un fel de simply v2 da a primit busted mai repede :D. Avem admini care nu stiu ce e ala anti-stun reglabil, ce facem aici mai nene? Nu ati auzit de antistun reglabil? Dianala sa misti de rotita aia si se pune de ex la 70%, adica 70% sanse sa ti se opreasca din stun asa deodata sau ba chiar sa nu iei deloc :D. Va credeti mari DMeri, dar cand vine un cheater ziceti ca-i curat cand baga scuza "lag".


https://imgur.com/a/3TQtF6L - las si eu asta aici, poate cautati si voi pe google ophax daca inca nu ati auzit de coduri care exista din 2017 LOL, marii DMeri de pe samp dau lovitura din nou LMFAO.

 

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

nu mă interesează ce a fost atunci, asta a fost după primul ban, după ce ai luat unban, era evident că l-ai scos lol

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ALPacino #DBPN said:

antistun reglabil?

Invatam cheaturi noi, nu ca ii iau apararea dar sa fim seriosi in ultimele zile abia de se prinde un hit pe server, este foarte mult lag iar voi acum veniti sa ziceti de antistun... pai daca ma apuc sa filmez ar trebui sa banez o multime de jucatori pentru antistun, este penibil cum t4l-US incearca sa scape de concurenta eliminand jucatorii care fac gp lmao

 

  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Draxler said:

Invatam cheaturi noi, nu ca ii iau apararea dar sa fim seriosi in ultimele zile abia de se prinde un hit pe server, este foarte mult lag iar voi acum veniti sa ziceti de antistun... pai daca ma apuc sa filmez ar trebui sa banez o multime de jucatori pentru antistun, este penibil cum t4l-US incearca sa scape de concurenta eliminand jucatorii care fac gp lmao

 

Am spus asta si o spun in continuare, joci cu cod bine, macar sa nu ai tupeu. Daca nu ar avea tupeul imens si limbajul pe care, trebuie sa recunoastem, il are eu l-as ierta si i-as da o a doua sansa din partea mea. Dar aici nu este vorba doar de lag, 2-3 ori bine, intelegem. Dar a luat 3 ban-uri.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...