Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Cerere admin [RSS]DawiD


DawiD

Cerere admin [RSS]DawiD  

29 members have voted

  1. 1. Vote


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

* Nume pe server: [RSS] DawiD

* AKA: Dawin.

* Vechime pe server: Joc de pe versiunea 0.3b adica din 2010, dar am avut mici pauze, si in 2015 m-am apucat calumea de server, din anul 2016 am facut parte din staff, am avut grad pe server & forum. Dar din cauza unui scandal cu@albeer. le-am pierdut din cauza prostiei mele .. Asta este, timpul nu se poate da inapoi. Acum imi incerc si eu norocul si doresc sa revin in Staff : D (Am reglat conturile cu albeer & Imperialist de atunci.) 

* Link statistic server:  https://www.rss-ro.com/playerstats.php?player=[RSS]DawiD

* Mic reminder cu activitatea mea in comunitate: In trecut am plecat de jos, jucam cu clanuri la inceput:))Eram incepator, iar dupa cand am inceput sa mai invat mi-am cumparat VIP, in timp cand am invatat incep am un donat si am cumparat Admin Level 3, pe vremea accea era admin-ul de la level 3 la 10, am prins si aceasta vreme cu level 1-5 dar mai putin. Cat timp nu am avut admin ma ocupam doar de kills asta era interesul meu, omoram tot ce prineam si da intr-adevar ma ofticam rau cand ma batea robbo la / grov. Dupa ce am devenit admin s-au schimbat treburile si m-am ocupat mai putin de status si kills, ma ocupam in general de codati am prins ogramada cu s0beit si health hack, ma ocupam cat eram online de orice report. Mi-am facut multi prieteni pe server, dar si multi dusmani, asta este mentalitatea unora care se oftica si nu stiu sa aprecieze .. Sincer, nu am nimic cu nimeni, doresc sa fim o comunitate stransa si prietenasa!

Am pierdut gradul si contul fiind in anul 2017 m-am certat cu albeer, ImperialisT si le-am dat ban la amandoi (abuz de grad) si am pierdut totul. Imi pare rau, nu as mai face asa ceva. Totusi eram mai mic si eu atunci, ce sa zic .. am mai crescut de atunci, sa mai schimbat mentalitatea gen am mai imbatranit (am 22 de ani) si na .. Nu as mai face absolut nici un abuz.

Am facut si mape de gang  https://imgur.com/a/FYyUM  aceasta harta a fost pe server o perioada, nu mai stiu exact al cui gang era, nu mai era voie cu garduri si tot asa atunci o harta super simpla. Aici am o poza cu vechi prieteni  https://imgur.com/a/Hlsp1  (Ce vremuri faine, era distractie maxima, nu asa multa ura ca acum) Dar na, daca lasam si noi ura de o parte in ziua de azi ne putem distra mai mult.

* De ce m-am hotarat sa devin Admin: M-am hotarat sa redevin in staff fiindca imi place sa ajut lumea, am vazut ca multi in ziua de azi cand un jucator are nevoie de ajutor nu prea mai primeste ajutor, gen un jucator nu stie cum sa aprinde farurile la masina, nu il ajuta nimeni si m-am hotarat sa imi asum si sa ajut jucatori noi, sunt jucatori care nu stiu incep de stunt cum sa faca joburile si tot asa .. Din punctul meu de vedere zic ca sunt destul de competente pentru acest grad, am avut in trecut grad maxim (Admin : D) si Guardian pe Forum .. 

 * Video de probă :

 

 

Iar aici este un video vechi din 2016 (De pe vremea de cand eram si eu in staff : D) cand il urmaream pe DjAndy, credeam ca se joaca cu fly (Mare codat) :)) 

 

DjAndy sper sa nu te superi pentru acest video, am vrut sa postez o mica amintire de cand te urmaream noi pe tine nu tu pe noi ca acum! :)) 

 

NEW Video Halloween:

 

 

Scuze DareDevil, am uitat ca trebui video nou. :( Se incarca acum vor fii vizibile in cateva minute.

 

  • Vreau sa imi cer scuze inca o data pentru abuzul de grad care l-am facut in trecut. Nu se va mai intampla!
  • Astept raspunsurile voastre, rautacioase sau nu sunt bine venite toate.
  • Va multumesc tuturor pentru voturi! Cu respect DawiD:) 
Edited by DawiD
Adaugat video Halloween
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Activitate recenta cand ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pro, te vad baiat activ și linistit , bafta daca iei adminul 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

Deșii tu mi-ai dat la cererea mea contra,eu îți dau un PRO ?

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pro chiar dacă ai avut bl chiar dacă am și eu, zic ce ar fii bine pentru server și ești un băiat giugiuc. Te pupa BLODDY și mult succes 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pro , e chiar de treaba , e un baiat muncitor , si chiar intra stie reguli despre cum sa fii un admin . 

Il cunosc personal si chiar nu e fals . 

Link to comment
Share on other sites

:pro:
Good Luck Bro!

Edited by Matrix
Link to comment
Share on other sites

:contra:sincer iti dau contra ca esti toxic sincer, poate e doar parerea mea 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Tequila. said:

:contra:sincer iti dau contra ca esti toxic sincer, poate e doar parerea mea 

Te-ai gasit fix tu sa vorbesti despre toxicitate. 

BTW pro la stimatul domn. Succes!

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Eu te vad un băiat de treaba teoretic spus. Eu îți dau un :pro:, dar dacă ai avut blackliist sunt slabe șanse sa fii acceptat, alții au cumpărat admin fără cerere și au primit ban+demoted (cei cu bl)  eu îți urez mult succes și sper sa fie în favoarea ta totul. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Daca nu ma insel, ai primit bl pentru tepe, sau plm...chesti de genu, si acum vrei admin?! ?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, [esu.familia]KrYsTy said:

Daca nu ma insel, ai primit bl pentru tepe, sau plm...chesti de genu, si acum vrei admin?! ?

Daca ai citi descrierea la ce am scris eu mai sus nu ai mai vorbi prosti. Imi pare rau pentru tine ca iti dai cu parerea asa aiurea fara sa citesti macar ce am scris eu.

Am pierdut totul fiindca m-am certat cu albeer si am facut abuz de grad, i-am dat ban cand ne-am certat si tot asa. Nu are absolut nici o legatura cu tepe si ce prostii vorbesti tu acolo.

Am reglat conturile cu albeer, a trecut foarte mult timp de atunci si acum este totul ok. albeer si imperialist au primit ban de la mine si atunci am prinit si eu ban ca nah.. Era logic. De la o simpla cearta. Asta este.

Nu am facut ca alti in orice caz.

Daca nu stii despre ce este vorba te rog sa te abtii. Vii tu repede si scoti numai prosti pe gura. Eu nu inteleg frate, daca nu stii despre ce este vorba ce naiba mai vii sa imi bagi tu mie vorbe in gura aiurea.

Si da prietene, acum vreau admin. Fiindca eu chiar ma ocup si m-am ocupat nu ca altii! 

Sunt jucatori care au dat tepe, au dat ban all si acum au RCON si Admin si tot asa, eu doar din cauza unui simplu scandal banal nu gata nu mai am voie nimic. In fine nu esti tu in masura sa dai raspuns acestei cereri. Claws si Anger care au avut blacklist din cauza unor lucruri mai grave, glume cu /q si tot asa si tot au avut acces la admin.

In fine, astept parerea tuturor.

Multumesc pentru voturi! O zi buna sa aveti!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DawiD said:

Daca ai citi descrierea la ce am scris eu mai sus nu ai mai vorbi prosti. Imi pare rau pentru tine ca iti dai cu parerea asa aiurea fara sa citesti macar ce am scris eu.

Am pierdut totul fiindca m-am certat cu albeer si am facut abuz de grad, i-am dat ban cand ne-am certat si tot asa. Nu are absolut nici o legatura cu tepe si ce prostii vorbesti tu acolo.

Am reglat conturile cu albeer, a trecut foarte mult timp de atunci si acum este totul ok. albeer si imperialist au primit ban de la mine si atunci am prinit si eu ban ca nah.. Era logic. De la o simpla cearta. Asta este.

Nu am facut ca alti in orice caz.

Daca nu stii despre ce este vorba te rog sa te abtii. Vii tu repede si scoti numai prosti pe gura. Eu nu inteleg frate, daca nu stii despre ce este vorba ce naiba mai vii sa imi bagi tu mie vorbe in gura aiurea.

Si da prietene, acum vreau admin. Fiindca eu chiar ma ocup si m-am ocupat nu ca altii! 

Sunt jucatori care au dat tepe, au dat ban all si acum au RCON si Admin si tot asa, eu doar din cauza unui simplu scandal banal nu gata nu mai am voie nimic. In fine nu esti tu in masura sa dai raspuns acestei cereri. Claws si Anger care au avut blacklist din cauza unor lucruri mai grave, glume cu /q si tot asa si tot au avut acces la admin.

In fine, astept parerea tuturor.

Multumesc pentru voturi! O zi buna sa aveti!

Dovada, comportament de fost blacklister, mai si minti ca ai avut doar ban. tin minte destul de bine ca erai pe lista de blacklisteri cu motiv: abuz de grad si astea. se vede ce te-ai schimbat, comportamentul asta de badaran lasa de dorit, asa o sa sari pe toti care or sa vina sa-ti comenteze contra ta gen? eu nu ti-ma dat nici contra nici pro, asteptam sa vad cu ce raspuns vi ca numa stiam sigur daca te confund sau chiar tu esti acela, si poate iti dadeam pro, daca vezi bine am pus si semnul intrebari. 

 

:contra:imi pare rau.

  • Like 3
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

:contra:  Imi pare rau dar ti-ai cam batut joc de toti..

Edited by [SbF]Puya
  • Like 2
  • Shit 3
Link to comment
Share on other sites

Pro frate! Meriți admin. Oricum,sincer mie inca mi se pare putin banal faptul că trebuie să faci o cerere pentru admin,având în vedere..anii,vremurile si vechimea jocului.

Ai o vârstă mare,te cunosc personal Și,stiu ca nu te,ti de prosti.

În rest ce sa zic,baftă,toate bune iti doresc si tie si staffului,membrilor..etc

Ciuss all!

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

50/50 Altele nu am de spus.

Ma enervezi cu dm-ul tau si nu imi dai pace pe server (uneori)

dar iti dau un :pro:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...