Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie Claws ( nesimtire si amenintare )


SOSETA_

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.
 
Nume pe RSS: unsimplunume ( l-am pus random pana vad cum imi pun numele normal)
Numele Adminului pe RSS: Claws
Motivul reclamatiei: nesimtire si amenintare
Dovezi: Bun, Claws a venit sa ma atace si mi s-a parut ca are sniper bug ( ceea ce i-am si spus ), dupa care i-am spus si omu meu imi raspunde ca "vine maine la test"

Dovada cand i-am spus si l-am chemat la test: OWWsZSO.png

dupa ce ii dau get sa vina frumos, el imi raspunde cica " da-mi report "

Arxy8rc.png

si dupa ce intr-un final a venit, el ma ameninta ca-mi da ban daca nu are s-bug ( ceea ce nu a avut si mi s-a parut ) bK7YAQg.png

 

Pai Claws, eu te-am chemat frumos la test si tu ma iei la misto ca cica "maine/ ai report" si dupa ma ameninti ca imi dai ban daca nu ai? 

Ce exemplu de admin dai tu? Eu te-am chemat frumos, pun pariu ca daca eram eu in locul tau si nu veneam imi dadeai kick.  

 

• Amenintare cu o comanda fara niciun fel de motiv - 30 Admin Warning Points .            => de cand se da ban daca nu ai s-bug?  Eu te-am chemat frumos, ti-am si dat get sa-ti arat, nu te-am injurat sau ceva de genu. 

 

  • Like 3
  • Haha 2
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

Chiar frumos,  invata cum sa te comporți pe server , inainte de asta ma luai la mișto ca sa mai incerc maine sa te capturez ca poate atunci reusesc 

Normal ca ti-am spus sa imi dai report ca tu esti o cauza pierdută,  am pus nrg-ul in fata mea pe c si am tras pe la locul liber + acolo mi-ai dat cu m4 si tu imi zici de s-bug, normal ca ma enervez 

Același lucru l-am vorbit si cu @bkp atât timp cât și tu m-ai amenințat cu reclamație e acelasi lucru cum te-am amenintat si eu cu ban , nimeni nu a fost sancționat sunt doar vorbe în vant

Cei corect la admini sa primească 30 awp si playerii 3 zile pe bara poate asa învățați si voi sa mai respectați si sa nu mai credeti ca sunteti cei mai tari 

Edited by Claws
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cu ce am fost tare cand tu ai venit primu la mine cu pretexte de ban? 

Si la faza cu /report? De ce ai spus asta si nu ai venit cand ti.am dat get ca sa vad daca ai sau nu? Nu era necesar sa raspunzi asa.

 

Si mai ales dupa ca cica imi dai tu mie ban, ti-am spus " da-mi daca vrei awp " fiindca tu m-ai amenintat aiurea. Cu ce am gresit aici? :)) daca tu ma ameninti ca-mi dai ban, eu ti-am spus cum e in regulament. Am adus acel paragraf cu sanctiunea, iar din ce ai spus tu acolo se pare ca m-ai amenintat :)

 

a, da, am tras si cu sniper desteptule. Sunt o cauza pierduta? Oh vai.. vezi sa nu te enervezi si mai tare ca faci riduri :(

Edited by SOSETA_
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Claws said:

Chiar frumos,  invata cum sa te comporți pe server , inainte de asta ma luai la mișto ca sa mai incerc maine sa te capturez ca poate atunci reusesc 

Normal ca ti-am spus sa imi dai report ca tu esti o cauza pierdută,  am pus nrg-ul in fata mea pe c si am tras pe la locul liber + acolo mi-ai dat cu m4 si tu imi zici de s-bug, normal ca ma enervez 

Același lucru l-am vorbit si cu @bkp atât timp cât și tu m-ai amenințat cu reclamație e acelasi lucru cum te-am amenintat si eu cu ban , nimeni nu a fost sancționat sunt doar vorbe în vant

Cei corect la admini sa primească 30 awp si playerii 3 zile pe bara poate asa învățați si voi sa mai respectați si sa nu mai credeti ca sunteti cei mai tari 

La asta ma refeream eu, amenintarile cu reclamati pot sa ti-o fac si eu, sa ma trezesc ca vreau sa iti fac reclamatie ba bula, vin sa iti fac reclamatie ( exemplu ). Ok bun, dar baiatu asta are dovezi nu e reclamatie aiurea, dice trebe sa fie sanctionat un player ca vine la un admin sa ii zica ca va primi reclamatie? Cu ce iti face rau tie aia?. Dar tu ii faci rau, ca ii arati inmaturitate cand il ameniti cu demote, aici adminul este sa ajuti playeri nu sa faci abuz de putere.

 

Iti dau eu demote pentru-ca ai sniper bug si nu ai mers la test, ce te costa sa mergi sa ii demostrezi ca nu ai si sa lamuresti lucrurile.

 

+25 awp

 

lock

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • bkp locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...