Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Cerere laptop


ScuzeBLODDY.

Recommended Posts

Salut, mi ați putea da niște linkuri de pe site uri online, altex, eMAG, cu un laptop destul de bun pana în 20mil va rog? 

Link to comment
Share on other sites

pana-n 20 mil nu faci nimic cu el , i-a un pc de 30 mil si ai rezolvat tot

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, tempname#RETRAS said:

pana-n 20 mil nu faci nimic cu el , i-a un pc de 30 mil si ai rezolvat tot

Am găsit unele bune la 17 milioane 18, pana în 20, dar mai vreau și alte sfaturi 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, knt23 said:

salut frate, un frigider imi poti recomanda si mie?vreau sa aibe clima trizonica si in rest full opsan, ms.

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, [Loyal.p]ghost. said:

olx sau la groapa de gunoi

 

1 hour ago, w1NteR. said:

salut frate, un frigider imi poti recomanda si mie?vreau sa aibe clima trizonica si in rest full opsan, ms.

 

1 hour ago, knt23 said:

Smarthings lames,genu de persoane care nu au altceva de facut decat sa ia pe cineva la misto  cand are nevoie de ajutor..

Omu a cerut o parere,daca nu aveti idee,de ce zarelele mele va bagati ca musca stim noi unde :D

Next time,warnned -_- . Valabil si pentru ceilalti useri .

 

Link to comment
Share on other sites

Salut !

 

Nu are rost sa dai 2000 de lei pe un laptop basic si sa-l schimbi peste 1 an 

Mai pune bani deoparte si ia unul calumea , uite unul decent > 

https://www.emag.ro/laptop-hp-250-g7-cu-procesor-intelr-coretm-i5-1035g1-pana-la-3-60-ghz-15-6-full-hd-4gb-1tb-hdd-nvidia-geforce-mx110-2gb-ddr5-free-dos-dark-ash-silver-175r5ea/pd/DQRXS3MBM/

 

11 minutes ago, [esu.familia]Slayer_ said:

 

 

Smarthings lames,genu de persoane care nu au altceva de facut decat sa ia pe cineva la misto  cand are nevoie de ajutor..

Omu a cerut o parere,daca nu aveti idee,de ce zarelele mele va bagati ca musca stim noi unde :D

Next time,warnned -_- . Valabil si pentru ceilalti useri .

 

Este "warned" ? si " smart things " se scriu dezlegat.. ?

 

Salut !

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ΜΔ∦⍙∑Π said:

Salut !

 

Nu are rost sa dai 2000 de lei pe un laptop basic si sa-l schimbi peste 1 an 

Mai pune bani deoparte si ia unul calumea , uite unul decent > 

https://www.emag.ro/laptop-hp-250-g7-cu-procesor-intelr-coretm-i5-1035g1-pana-la-3-60-ghz-15-6-full-hd-4gb-1tb-hdd-nvidia-geforce-mx110-2gb-ddr5-free-dos-dark-ash-silver-175r5ea/pd/DQRXS3MBM/

 

Este "warned" ? si " smart things " se scriu dezlegat.. ?

 

Salut !

Eu vreau unul pana în 2000lei și sa l țin un bun timp

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, [esu.familia]Slayer_ said:

 

 

Smarthings lames,genu de persoane care nu au altceva de facut decat sa ia pe cineva la misto  cand are nevoie de ajutor..

Omu a cerut o parere,daca nu aveti idee,de ce zarelele mele va bagati ca musca stim noi unde :D

Next time,warnned -_- . Valabil si pentru ceilalti useri .

 

e off topic, ce treaba are

 

2 hours ago, BLOODY said:

Eu vreau unul pana în 2000lei și sa l țin un bun timp

si daca vrei sa-l tii mai mult timp mai bine mai strangi niste bani ca sa-ti iei ceva bun sa tina decat sa dai banii pe ceva basic care sa fie de office.

dar daca totusi vrei ceva in banii aia, atata timp cat hdd-ul are 7200 rpm, ar trebui sa fie ok. sau si mai bine sa aiba ssd. hard-urile de 5400 rpm in timp se fac praf si ajungi sa te rogi de laptop sa-ti deschida chrome

Edited by chrrisstian
  • Like 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Laptop Iti duce cateva joculete in 60 fps, samp-ul nu stiu sigur, ai vreo 90 in baza.

 

Acum lasand gluma la oparte, asta ar fii destul de ok la 21 de milioane, am depasit putin bugetul dar nu cu mult.

Singurele dezavantaje sunt ca are free dos (Linux) si doar un SSD de 256 GB dar ma gandesc ca nu ai ce jocuri sa iei de 200 de gb la un i3 ultima generatie si un uhd graphics, ma gandesc ca iti iei laptop sa il mai iei pe unde te duci si sa te joci ceva jocuri decente daca il vrei la 2000 de lei.

Daca vrei sa joci niste jocuri mai ok ia-l pe cel pe care ti l-a recomandat maiden la 3000 de lei, e mai ok. Dar pana in 2000 de lei asta ar fii idealul.

Edited by slade
Link to comment
Share on other sites

Eu îți recomand să cauți ceva pana în 4 ram și placa video pana în 2 mai mult nu cred ca găsești pt ca sare de 2000,cel puțin atât am eu pe laptop și am dat 1800 doar ca gândește-te jocurile astea noi nu te astepta sa meargă,in rest alea pana în 2014-2015 poate și 2016 cred ca merg nu am încercat prea multe pe el acum depinde și ce fel de joc e. 

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, slade said:

Laptop Iti duce cateva joculete in 60 fps, samp-ul nu stiu sigur, ai vreo 90 in baza.

 

Acum lasand gluma la oparte, asta ar fii destul de ok la 21 de milioane, am depasit putin bugetul dar nu cu mult.

Singurele dezavantaje sunt ca are free dos (Linux) si doar un SSD de 256 GB dar ma gandesc ca nu ai ce jocuri sa iei de 200 de gb la un i3 ultima generatie si un uhd graphics, ma gandesc ca iti iei laptop sa il mai iei pe unde te duci si sa te joci ceva jocuri decente daca il vrei la 2000 de lei.

Daca vrei sa joci niste jocuri mai ok ia-l pe cel pe care ti l-a recomandat maiden la 3000 de lei, e mai ok. Dar pana in 2000 de lei asta ar fii idealul.

 

16 minutes ago, Imperialist said:

Eu îți recomand să cauți ceva pana în 4 ram și placa video pana în 2 mai mult nu cred ca găsești pt ca sare de 2000,cel puțin atât am eu pe laptop și am dat 1800 doar ca gândește-te jocurile astea noi nu te astepta sa meargă,in rest alea pana în 2014-2015 poate și 2016 cred ca merg nu am încercat prea multe pe el acum depinde și ce fel de joc e. 

Eu vreau sa ma tina samp ul discord ul și destea, nu jocuri prea noi

Edited by BLOODY
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Ezeq said:

Eu vreau acum, mai urgent, iar pana acum am 20mil, nu mai am de unde sa fac rost, vad ce propuneri mai primesc și ce idei, dacă nu, îl iau pe cel de la slade

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, BLOODY said:

Eu vreau acum, mai urgent, iar pana acum am 20mil, nu mai am de unde sa fac rost, vad ce propuneri mai primesc și ce idei, dacă nu, îl iau pe cel de la slade

te grabesti rau si dupa o sa regreti..

Link to comment
Share on other sites

Vezi la amanet in orasul tau sau cauta unul resigilat pe emag, în 2000 de lei nu o sa faci mare lucru cu el daca il cumperi nou.

Link to comment
Share on other sites

Man nush ce sa zic un laptop ''ok'' ar fi asta https://www.emag.ro/laptop-ultraportabil-allview-cu-procesor-qualcommr-snapdragontm-835-pana-la-2-45-ghz-13-3-full-hd-ips-4gb-64gb-ufs-2-1-4g-qualcommr-adrenotm-540-windows-10-home-allbook-q/pd/D8673GBBM/ dar nu te gandi ca o sa iti duca sampu cu moduri din alea ''grave'' adica niste effecte etc duce sau cel mai simplu sa iti iei un pc ca e cel mai sfant 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, BLOODY said:

Salut, mi ați putea da niște linkuri de pe site uri online, altex, eMAG, cu un laptop destul de bun pana în 20mil va rog? 

man nush dar inca ai ban

Cere in alta comunitate. 

Cea ce faci tu acuma nu te favorizeaza cu nimica

lock.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • bkp locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...