Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Cerere unban


Bloddy.

Recommended Posts

MODEL

Nume:AleXu99 // shutzstaffel - team#8669

Motiv ban:nici nu știu de la cine am luat, da păi motivul 

Link to comment
Share on other sites

Ți-ai creat propriul model? Cererile de un ban se fac pe site 

Edited by AlexqP.
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, AlexqP. said:

Ți-ai creat propriul model? Cererile de un ban se fac pe site 

Asta e cerere unban pe discord, nu pe sever??

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ce bulangii , te-au banat pe nedrept ....inadmisibil !

Link to comment
Share on other sites

Asteapta-l pe Frankie :)). 

Anyway,iti trebuie scos banul parerea mea,chiar ne trebuie pe cineva de care sa radem xD . M-am saturat sa ma plictisesc pe server. :))

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ΜΔ∦⍙∑Π said:

Ce bulangii , te-au banat pe nedrept ....inadmisibil !

Nu, am greșit, dar sunt cu totul o alta persoana. 

 

1 hour ago, [esu.familia]Slayer_ said:

Asteapta-l pe Frankie :)). 

Anyway,iti trebuie scos banul parerea mea,chiar ne trebuie pe cineva de care sa radem xD . M-am saturat sa ma plictisesc pe server. :))

Mi ar face placere sa va înveselesc ??

Link to comment
Share on other sites

Cum nu mai stiu motivul banului, dapai cate hackuri aveai in pc? pe toate, este?

Sprintu ala, ia zi, cine ti a aranjat treaba cu el si te iert

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, [esu.familia]robbO said:

Cum nu mai stiu motivul banului, dapai cate hackuri aveai in pc? pe toate, este?

Sprintu ala, ia zi, cine ti a aranjat treaba cu el si te iert

Eu mi l am băgat, am văzut pe YouTube la alții cum alergau repede și am fost curios cum, iar din pura curiozitate, am întrebat și mi s a zis ca e fastwalk, sprint run și am zis sa încerc, în seara în care am luat blacklist, fix atunci îl stersesem din pc, regret și poate ma ierți si sa revin printre voi

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Bloddy. said:

Eu mi l am băgat, am văzut pe YouTube la alții cum alergau repede și am fost curios cum, iar din pura curiozitate, am întrebat și mi s a zis ca e fastwalk, sprint run și am zis sa încerc, în seara în care am luat blacklist, fix atunci îl stersesem din pc, regret și poate ma ierți si sa revin printre voi

parca alergai din scroll

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

in momentul când ai luat blacklist pe server alergai din scroll și acum ți-ai amintit că ai băgat niste fișiere în folderul jocului? 

poate că o să primești un-ban pe discord, dar pe server niciodată. ;)

  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, El3ktrozZ said:

in momentul când ai luat blacklist pe server alergai din scroll și acum ți-ai amintit că ai băgat niste fișiere în folderul jocului? 

poate că o să primești un-ban pe discord, dar pe server niciodată. ;)

Nu, știam ca am, nu alergam de pe scroll, alergam de pe space, iar înainte sa mi dea ban l am scos, fără sa mi dau seama ca e evident, dar nu mai sunt acel tip de om și am învățat sa joc fair play 

  • Haha 2
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Indiferent ca e pe scroll / spam pe space , tot arata a fast walk , iar admini cand vad asemenea lucru , evident ca direct filmeaza si in cel mai rau caz ajungi cu ban , asa e si cu bug-uri , faci abuz , iei ban sau in cel mai rau caz blacklist.

9KklKK5.png

Ether way , in istoric nu apare cine ti-a dat ban.

Discordul a fost actualizat de N-ori iar istoricul a fost sters , ultima activitate inregistrata e din 26/08/2020 

Unban , why ?

Cazurile astea se repeta iar si iar , daca voi nu realizati ce faceti acuma , dar la maturitate , faceti aceiasi greseala , ajungeti in belele.

Va dau un exemplar perfect normal in cazul asta.

 

Am avut un coleg de munca care tot asa avea pretentii , comentarii asupra cum lucreaza colegii din jurul lui / mai glumesc / mai rad / mai se ajuta , in cel mai rau caz a ajuns sa jigneasca pe toti ( chiar si sefi ) si a ajunga la tribunal.

Bagata de seama inainte sa dati ceva afara pe gura , de asta sunt eu asa sceptic cea ce priveste limbajul , nu ca vreau eu , ci asa sunt de cand mi sa oferit functia de sef la locul de munca , nu e destul de credibila povestea ? Barbatul find la varsta de 52 de ani. 

 

So , why ?

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, DjAndy said:

Indiferent ca e pe scroll / spam pe space , tot arata a fast walk , iar admini cand vad asemenea lucru , evident ca direct filmeaza si in cel mai rau caz ajungi cu ban , asa e si cu bug-uri , faci abuz , iei ban sau in cel mai rau caz blacklist.

9KklKK5.png

Ether way , in istoric nu apare cine ti-a dat ban.

Discordul a fost actualizat de N-ori iar istoricul a fost sters , ultima activitate inregistrata e din 26/08/2020 

Unban , why ?

Cazurile astea se repeta iar si iar , daca voi nu realizati ce faceti acuma , dar la maturitate , faceti aceiasi greseala , ajungeti in belele.

Va dau un exemplar perfect normal in cazul asta.

 

Am avut un coleg de munca care tot asa avea pretentii , comentarii asupra cum lucreaza colegii din jurul lui / mai glumesc / mai rad / mai se ajuta , in cel mai rau caz a ajuns sa jigneasca pe toti ( chiar si sefi ) si a ajunga la tribunal.

Bagata de seama inainte sa dati ceva afara pe gura , de asta sunt eu asa sceptic cea ce priveste limbajul , nu ca vreau eu , ci asa sunt de cand mi sa oferit functia de sef la locul de munca , nu e destul de credibila povestea ? Barbatul find la varsta de 52 de ani. 

 

So , why ?

Din câte îmi aduc aminte mi a dat el3ktroz ban pe discord, știu ca dacă greșești acum asa se întâmplă la maturitate, dar mi am schimbat comportamentul și nu vreau sa mai am asa de probleme

Link to comment
Share on other sites

Fair , unbanned.

Dar la prima abatere , iti adaug Mute permanent , daca parasesti serverul si revi la loc , boti baga de seama si iti dau rolul pe care l-ai avut , ⛔MUTE

Nu mai ai dreptul la niciun grad.

Lock!

 

Link to comment
Share on other sites

  • DjAndy locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...