Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


De ce scad asa de mult playerii


Tequila.

Recommended Posts

Salut, va intrebati de ce server ul nu mai este asa de popular, dati ban la oameni ca sunteti niste ofticatii ❤️ @RuNix eu zic sa faci oleaca de oridine printre admini/general/capitani ca marea majoritate sunt batuti in cap doar vreo cativa care sunt ok cum ar fi Marian ala din upc @Claws @Tytek @Selleya @Matrix in rest sunt niste bulangii si batuti in cap. V-am pupat copii 

  • Like 1
  • Haha 6
  • Sad 1
  • Dislike 2
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Tequila. said:

Salut, va intrebati de ce server ul nu mai este asa de popular, dati ban la oameni ca sunteti niste ofticatii ❤️ @RuNix eu zic sa faci oleaca de oridine printre admini/general/capitani ca marea majoritate sunt batuti in cap doar vreo cativa care sunt ok cum ar fi Marian ala din upc @Claws @Tytek @Selleya @Matrix in rest sunt niste bulangii si batuti in cap. V-am pupat copii 

păi tu din câte imi amintesc ai luat ban pt aim sau nuj ce , si te trezesti să faci tu topicul ))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AlexqP. said:

păi tu din câte imi amintesc ai luat ban pt aim sau nuj ce , si te trezesti să faci tu topicul ))

nu mi am luat ban pt aim de muuult timp 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hai mersi, ce sa zic nu știam ca doar pt ca mai sunt doar 5 playerii "sănătoși" serverul e așa :)), dar ma bucur ca ai văzut și ai spus in față adevărata problema. 

Link to comment
Share on other sites

Ba ce bulangii, sa nu mai dati ban cu motiv ma, sa faceti favorizari ca si claws ca ala e admin "OK"

Edited by [Loyal.p]sladee_
  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

asa spun toti dupa ce iau ban , ca "sI vA mAi InTrEbAtI dE cE sCaDe SeRvErUl" =)))))))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Mai nou in 2k20 adminul e un moft si poate sa-l ia orice n0b care nu stie sa-si ia masina dar el vrea sa apara la nume admin 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, [Loyal.p]sladee_ said:

Ba ce bulangii, sa nu mai dati ban cu motiv ma, sa faceti favorizari ca si claws ca ala e admin "OK"

Claws, e cel mai "ok" admin se știe =))))))))) ăla din favorizări nu mai iesă .

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nu că n-aș fi de acord că o parte din admini sunt bătuți în cap, dar totuși e 2020 și ăsta e un joc din 2004. Nu crezi că lumea s-a plictisit de el? Mai intri așa din când în când, de plictiseală, dar câți te aștepți să fie activi constant?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Merita incercat , nu contează cu ce a jucat sau ce istoric are cat timp e o idee buna și poate are efect asupra comunității 

1 hour ago, AlexqP. said:

păi tu din câte imi amintesc ai luat ban pt aim sau nuj ce , si te trezesti să faci tu topicul ))

 

Link to comment
Share on other sites

insfarsit cineva care intelege 

2 minutes ago, ???. said:

Merita incercat , nu contează cu ce a jucat sau ce istoric are cat timp e o idee buna și poate are efect asupra comunității 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mna , scade ca in 2020 cine se mai joaca

Edited by tempname#RETRAS
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Daca iti sunt prieteni aia asta nu inseamna ca sunt ok :)) ..

Nici nu vreau sa par altfel in fața ta dar iti dai seama ca daca ar fi zis-o cineva cu caracter,o persoana cu istoric ok,m-as fi suparat dar tu nici ban nu esti in stare sa iei  :))

Daca tu inca mai speri ca in 2k21 de acum..sa reinvie jocul lasand playeri ca tine cu un comportament toxic sa joace linistiti...atunci chiar mi-am pierdut timpul sa iti scriu,dar ce sa fac,asa mai acord eu importanta cand n-am treaba. 

Edited by [esu.familia]Slayer_
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Tequila. said:

Salut, va intrebati de ce server ul nu mai este asa de popular, dati ban la oameni ca sunteti niste ofticatii ❤️ @RuNix eu zic sa faci oleaca de oridine printre admini/general/capitani ca marea majoritate sunt batuti in cap doar vreo cativa care sunt ok cum ar fi Marian ala din upc @Claws @Tytek @Selleya @Matrix in rest sunt niste bulangii si batuti in cap. V-am pupat copii 

Apai voi smr copii mei faceți favorism pe paine,in plus cu playerii ca tine normal ca se duce sv u

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Varsta,

Prioritatile,

Munca,

Altii pleaca in afara,

Etc..

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

nu mai avem playeri ca fac bulangii astia glume cu /q :))

Link to comment
Share on other sites

În primul rand nu din cauza noastră "adminii" scade playerii. Sunt foarte multe motive referitor la acestea. 

In primul rand în regulamentul general scrie fain și frumos  "nu jucați cu coduri" pai dacă vine un bulangiu și îmi zboară cu sob pe deasupra mea, și eu mai stau sa sar după el să-l prind? Mai bine îl omor și gata "/ban"  

Playerii mai scad și din motive personale, cum ar fii mulții dintre ei s au căsătorit, au familii, copii și etc. Nu mai are rost sa compari anii trecuți cu 2020. 

Fii fericit și mulțumit ca încă serverul mai e on, si ca nu s a închis.  Ca acest server sigur lasă de dorit acelor playeri "legende" despre care tiam zis mai sus, niște amintiri frumoase. Tocmai de aceea acest sv nu s a închis și sper ca nu va fi asa în anii ce va urma. Mulți vor mai întra dar foarte rar.  

"PROBLEMELE PERSONALE!"  acesta este motivul general, pe care vroiam să-ți răspund mai pe scurt, dar am scris ceva mai detaliat. 

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu ce ai vrut sa spui..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...