Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


reclamatie [RSS]ImperialisT (aimbot)


darıus

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS:[esu.familia]Darius_
Numele Adminului pe RSS:[RSS]ImperialisT
Motivul reclamatiei:aimbot  on/off 
Dovezi:

0:30 unde tragi cu shotgun si unde se duce glontul , 0:48 same here  , 1:11 ,1:50 , 2:15 . Te incurci in cbug dar totusi castigi intr-un mod haotic.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Mai si zice la final gg,trebuia sa zici bg macar.

Chestia la mine e ca eu nu fac un fast foarte rapid dar la mine mereu a fost chestie de aim(click dreapta) si aici nu ma refer la aimbot am o tinta buna,ca tu ma crezi codat e treaba ta eu iti multumesc pentru acest compliment dar te inseli.

  • Like 2
  • Haha 1
  • Sad 1
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Imperialist said:

Mai si zice la final gg,trebuia sa zici bg macar.

Chestia la mine e ca eu nu fac un fast foarte rapid dar la mine mereu a fost chestie de aim(click dreapta) si aici nu ma refer la aimbot am o tinta buna,ca tu ma crezi codat e treaba ta eu iti multumesc pentru acest compliment dar te inseli.

Cea mai buna tinta adv

Link to comment
Share on other sites

@?????? O sugestie am pentru tine care o sa iti foloseasca pe viitor cand o sa vina vorba de aimbot sa nu mai dai ban pt ca nu prea te pricepi adica daca ma acuzi pe mine de asta care abia joc la ce net am da pai la unu care face fast de imd cand te-ai spawnat ai murit e alegerea ta ce o sa faci dar nu e ok.Eu nu am nici o filmare in caz ca tu sau capitanii/generali asteapta asta m-ai luat si pe mine prin surprindere cu o asemenea acuzatie,chiar nu ma asteptam.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Imperialist said:

@?????? O sugestie am pentru tine care o sa iti foloseasca pe viitor cand o sa vina vorba de aimbot sa nu mai dai ban pt ca nu prea te pricepi adica daca ma acuzi pe mine de asta care abia joc la ce net am da pai la unu care face fast de imd cand te-ai spawnat ai murit e alegerea ta ce o sa faci dar nu e ok.Eu nu am nici o filmare in caz ca tu sau capitanii/generali asteapta asta m-ai luat si pe mine prin surprindere cu o asemenea acuzatie,chiar nu ma asteptam.

so e de la net? 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ?????? said:

so e de la net? 

Seful tau robbo, a facut un topic cand a ajuns in frunte, adica la putere, cu un topic facut pentru reclamati de genu daca nu esti in stare sa decizi cand e vorba de aim, sau nu e clara treaba. De acuma incolo pe toti care vrei sa banezi cu motivul "aim" si nu esti sigur respecta acel topic. Daca de acuma incolo vad ca banezi lumea pentru aim, si acel respectiv nu avea aim, vei fi sanctionat. Cam observ ca banezi lumea pentru aim, dar vad ca nu diferentiezi intre ele, si nu mai e vorba de sa dai doar ban din prima si postezi dovada de 8 minute si sa ne uitam la ea sa vedem daca are aim. De acuma incolo iti pregatesti dovezile ai 10 min de video, o faci in 3 min max, unde dovedesti toate fazele, cam deja intreci masura si astea chiar sunt banuri aiurea ( asta vorbind despre banurile care au fost acordate de tine). Cat despre imperialist

 

Lock.

  • Like 8
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • bkp locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...