Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie [Police]Bero (Limbaj)


TEMPNAME_

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS:[OWN.Squad]TEMPNAME.

Numele reclamantului:[Police]Bero 
Motivul reclamatiei:limbaj
Dovezi:http://www.imgx.ro/view.php?id=253272 va explic asa , faceam dueluri cu pitbul , a iesit 2-2 si imi zice bero (aka Snake) Hai temp numai te plange , ok i-am dat duel , l-am facut 7/7 si dupa i-am zis hai numai chisa ochii ezule , si mi-a zis asta ce vedeti in poze , repet aka Snake este acest baietel. Si am uitat sa zic , altfel nu ii faceam reclamatie , cand a spus acele cuvinte a iesit de pe server si nimeni nu a putut sa-i dea mute .

Edited by [RSS]TEMPNAME
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Va primi ban 99 pentru ca are ban pe contul principal, revin cu dovezile cand va fi sanctionat !

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ???. said:

Va primi ban 99 pentru ca are ban pe contul principal, revin cu dovezile cand va fi sanctionat !

Am inteles.

Postezi tu dovezile aici ca ai rank, nu mai e nevoie sa lasam topicul deschis.

Mersi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, [esu.familia]Vlad said:

Am inteles.

Postezi tu dovezile aici ca ai rank, nu mai e nevoie sa lasam topicul deschis.

Mersi

Salut , eu știu așa că până playerul respectiv nu este sancționat și până nu se pune dovada pe forum nici o reclamație nu este închisă dacă Emy, nu-l prinde și îl prinde alt admin fara rank pe forum cum sa posteze dovada ? Un-lock.

Edited by V1oLenT
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, V1oLenT said:

Salut , eu știu așa că până playerul respectiv nu este sancționat și până nu se pune dovada pe forum nici o reclamație nu este închisă dacă Emy, nu-l prinde și îl prinde alt admin fara rank pe forum cum sa posteze dovada ? Un-lock.

Ai dreptate, ma scuzi, in ideea sa nu se mai faca off-topic aiurea

My bad.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...