Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


In regula?


[OuTlawz]ImperialisT

Recommended Posts

lmao, nu ca am eu vreo autoritate dar

el se misca in directia asta

isiLweT.png

si a ajuns pe cladirea aia or whatev it is cu fata in directia asta

vX1izdp.png

ceea ce nu are sens, ca nu in directia aia se misca atunci cand a sarit cu vup, deci fie ca avea lag el sau daredevil, el nu avea cum sa ajunga asa acolo. also daredevil nu mi sa pare ca are probleme cu lagul, matrix se misca ok tot timpul.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ma tot gandesc mereu cum naiba trage el asa daca are lag...comenzile nu ii merg niciodata in reluare sau ceva.. plm eu cand am lag  deja toate imi merg dupa 5-10 secunde.De dm nici sa mai spun ca nu mai pot face ba imi apare in stanga mea ba in dreapta ba afk... la asta totul merge normal cum naiba nu stiu...Asta nu rateaza nimic dam 3-4 pe el si ce sa vezi tot noi murim nu el,dar el fiecare hit il nimereste in noi...  .Din 5 hituri daca ia 2 e bine cum plm vine asta...Iar cu poza normal ca trebuia sa fie intreaga. 

Asa ar trebui sa fie si in cazul lui dar se pare ca nu (bine ca nu rateaza nimic si aia e) si la ping 33 imi mai face figura asta,desync nu e. In fine la voi care  aveti lag totul se manifeste ok ...dar plm tu sa nu iei hit din 4 iei 2 sau 1 iar la randul tau sa dai de rupi ramane un mister.(Aici robbo e de cand ma acuzai tu ca dau relog pentru mg sau alte magari,uite dece am dat relog pur si simplu nu imi mergeau comenzile)

  • Like 5
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

e din esu, cred că știi pe cine sa tragi la răspundere ;)

  • Like 3
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

Nu mai incercati sa faceti dreptate pentru ca nu are rost fiecare jucator din esu e acoperit poate sa aiba el orice cod sau orice vrea el,favoritismul a ajuns deja la un nivel mult prea inalt pentru ca ceva sa mai fie schimbat,pacat asta e motivul pentru care multi dintre noi o sa renuntam incet incet la acest joc pentru ca unii care au dat de putere procedeaza total aiurea fata de cum ar trebuii sa o faca...

Edited by [T4L.OuTlawz]StaR
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

ishhnMT.jpg

 

Radem, glumim...ca ne place sau nu ,noi toti am fost de acord cu lucrurile astea

Robbo nu e devina cu nimic

Nu e de vina ca voi (playerii) + staff-ul , l-ati votat capitan

Nu e de vina ca voi nu sunteti din esu

Nu e de vina ca isi doreste ce e mai bun pentru gang-ul lui 

Nu e de vina ca mai are un un general sus acolo 

 

Daca l-ati pus capitan , automat v-ati luat angajamentul de a suporta deciziile lui   

Credeati ca nu o sa se ajunga la d-astea? )) 

 

E jalnic baieti ..

 

Respect !

 

 

 

 

 

 

 

Edited by ✠T4L✠ MAIDEN
.
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ✠T4L✠ MAIDEN said:

ishhnMT.jpg

 

Radem, glumim...ca ne place sau nu ,noi toti am fost de acord cu lucrurile astea

Robbo nu e devina cu nimic

Nu e de vina ca voi (playerii) + staff-ul , l-ati votat capitan

Nu e de vina ca voi nu sunteti din esu

Nu e de vina ca isi doreste ce e mai bun pentru gang-ul lui 

Nu e de vina ca mai are un un general sus acolo 

 

Daca l-ati pus capitan , automat va luati angajamentul de a suporta deciziile lui   

Credeati ca nu o sa se ajunga la d-astea? )) 

 

E jalnic baieti ..

 

Respect !

 

 

 

 

 

 

 

Robbo e de vină că nu va dă blacklist la 2 jucători din t4l, lycriss respectiv activel, cu chestia asta nu ati venit sa vă afirmați? El mai trece asa cu vederea. Sunt destui care aveau coduri in dovezi dar refuzam sa decid, refuzam în ideea ca dupa 1 2 3 reclamații pt același motiv, adică aim, vor conștientiza ca multi au suspiciuni si vor fi prinși dar nimic acolo va era confortabil ,nu? Si dovezile erau clare

Aia si alții din t4l au jucat cu aim, cel mai favorizant cod, dacă voi după o fază d asta si alte chestii știute despre el, faptul că tot timpul da relog, nu cred ca da de drag. 

Strângeti dovezi necesare si clare, si apoi puteți sa l banati, dar pt mine nu e îndeajuns faza aia.

Ca sa i raspund si lu christian, la chestia ca el inainte de vup nu avea direcția aia, mi se întâmplă si mie care am aproape lag inexistent sa mi meargă vup ul după ce am mai facut câțiva metri sau cand am schimbat direcția. Chestia asta are o întârziere si la un player normal.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Lasa Robbo ca ramai tu cu el si va jucati amandoi si faceti gp intre voi pana va plictisiti bagati amandoi lag.cs-ul si treaba e buna,multumim ca va bateti joc de noi cum aveti voi chef sunteti niste scumpi :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

wtf. Pe cand activam, daca vedeam o astfel de dovada din partea unui jucator care a luat ban - cererea era automat respinsa, nici la dovezile din partea adminului nu ma uitam.  Refa cererea cu screen-ul full  si dupa discutam.

Edited by MissisPresidenT
  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, [esu.familia]robbO said:

Ca sa i raspund si lu christian, la chestia ca el inainte de vup nu avea direcția aia, mi se întâmplă si mie care am aproape lag inexistent sa mi meargă vup ul după ce am mai facut câțiva metri sau cand am schimbat direcția. Chestia asta are o întârziere si la un player normal.

 

 Spui prostii aici :)) 

Plus ca Elena are dreptate deci sa refaca ala cererea :P 

Edited by AdryaN.
yey :)
Link to comment
Share on other sites

https://prnt.sc/uc53aq De cand asta e poza valabila? Numa pentru asta se da respins. Poza e poza toata intreaga, pentru-ca de unde stiu eu ca nu ascunde cheatu acolo? E ca si cand vine lumea ehh am iesit rpd ca mi sa stins pc, no poza nu accept. Beside, se vede ca ii merge bine cand da h si nrg ii da vup din prima, poti asculta prin clanxonul la nrg, si dupa cat stai sa scri un /bb? Si sa actioneze, deci la el numai era vorba de lag.

 

Daca ceva de genu era de staff, din prima sareati pe noi demotee huaaa... Se vedea, cand dadea /bb cand urca cu vup, din mersul la nrg ca avea lag. Aicea intra mai multe chesti nu numai lagu.

Edited by bkp
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, ✠T4L✠ MAIDEN said:

ishhnMT.jpg

L

Radem, glumim...ca ne place sau nu ,noi toti am fost de acord cu lucrurile astea

Robbo nu e devina cu nimic

Nu e de vina ca voi (playerii) + staff-ul , l-ati votat capitan

Nu e de vina ca voi nu sunteti din esu

Nu e de vina ca isi doreste ce e mai bun pentru gang-ul lui 

Nu e de vina ca mai are un un general sus acolo 

 

Daca l-ati pus capitan , automat v-ati luat angajamentul de a suporta deciziile lui   

Credeati ca nu o sa se ajunga la d-astea? )) 

 

E jalnic baieti ..

 

Respect !

 

 

 

 

 

 

 

Lmao!! =)))

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, [esu.familia]herc said:

 well i dont know what u wrote there but its about my ban google translate isnt that god so i try to pm u and solve that case.

google just transleted something with picture / banevidence heres the picutre : its FULL https://prnt.sc/uc8g8d I have already

a video of my ban moment if u need maybe u think im toggling or some other shit i dont know. + You can everytime check my gta sa 

folder if u want bcs i dont have anything to hide. many thinking i got aimbot but didnt even saw my playlist of videos i brang u too something 

here i dont show them just if they request. hope they're enough hf also i hope that u respond i just wanna resolve it.

 

 

 

 

OK deci aseară după ce am făcut acest topic am primit un PM de la herc in care îmi arata ca el joaca curat și e foarte credibil nu zic ca nu e așa dar sa îmi explice și mie cineva fazele cu hiturile, pentru ca în videouri se vede clar ca nu are probleme cu netu și are 100+ eu am zis ca are 45-50 de fps de ia hit asa greu ca am și discutat cu Polar pe tema asta zilele trecute și mi-a arătat ca dacă el își pune fps 50 ia hit mai greu și asa a fost lua hit ca herc, in mod normal el ar trebui sa ia hit la fel ca mine sau chiar mai rău(asta dacă chiar ești bun) pt ca dacă ai fps mare și ești prins în fast (cum face el) ești mort și herc am văzut ca zice de alți "laggeri" la fel ca el cine? Ca niciunul nu a avut asa primul a fost Illusion dar el a avut norocul sa fie pe lagshot și nimeni nu s-a plâns de cum trage pt ca toți eram așa, am văzut ca ai zis de Tiesto, da Tiesto și el a avut cheats la un moment dat tot lag.cs dar după s-a potolit și mai era unu Hungry și el la fel tot cu cheats juca is curios dacă și Mrle e tot în aceasta "gașca" nu am avut "onoarea" sa fiu atent și la el ca erau împreună și e cam greu sa fi atent la 2 de genul asta oricum eu nu am nimic cu cei de mai sus doar pt ca le știu trecutul nu schimba nimic relația mea cu ei, cel puțin asa cred eu. Și robbo aici nu e vorba despre nimic din ce zici tu era vorba despre cum a făcut el cererea dar tu ai ales sa vorbești despre faptele tale "mărețe" ca ai dat demote unui admin pentru o singura faza de litefoot pe care oricine poate sa o facă dacă chiar exersează dacă făcea de fiecare data sau existau mai multe faze de genul da nu te contrazicem absolut deloc, de activel nu ma bag și eu l-am prins o data cu codurii, dar cum nu au fost acuzați sau dovezi asupra lui de ce ai spune asta? Ce ca tu nu ii faci pe bony și Kyoto dar lycris și activel ii bat tre sa ii dai demoted? Oricine e mai bun ca cineva la un moment dat, retine asta ca majoritatea nu știu asta și se cred invincibili ,deci te rog explica-mi lagul din videourile lui unde e? Btw dacă ai fi răspuns cum trebui în cererea de unban sa fi fair play ca de aia jucam toți sa pună poza cu banul nu se ajungea la topicul asta. 

Edited by Imperialist
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, bkp said:

https://prnt.sc/uc53aq De cand asta e poza valabila? Numa pentru asta se da respins. Poza e poza toata intreaga, pentru-ca de unde stiu eu ca nu ascunde cheatu acolo? E ca si cand vine lumea ehh am iesit rpd ca mi sa stins pc, no poza nu accept. Beside, se vede ca ii merge bine cand da h si nrg ii da vup din prima, poti asculta prin clanxonul la nrg, si dupa cat stai sa scri un /bb? Si sa actioneze, deci la el numai era vorba de lag.

 

Daca ceva de genu era de staff, din prima sareati pe noi demotee huaaa... Se vedea, cand dadea /bb cand urca cu vup, din mersul la nrg ca avea lag. Aicea intra mai multe chesti nu numai lagu.

Nu stiu, n am zis ca nu are ceva, orice e posibil, dar după o singură fază, un singur exemplu n ai cum sa te pronunți la asemenea cazuri. 

Pai a pus după video din momentul banului, nu e tot una? Ss e facut din video si a luat ce e esențial, atunci s ar fi ascuns ceva in poza dar in video nu?

Asa a fost acuzat și slayer cu clădirea aia când a părut ca trage prin pereți, a fost o întâmplare care i deloc întâlnită des.

 

Sa zicem ca are lag.cs, cum considerati voi, eu asa am considerat,  e primul lui ban in care se dovedește că e vinovat si tre sa stea zilele alea, bun, 300 ce ai dat tu e blacklist. 

 

Chiar imi place sa fiu cât pot de corect, dacă aș fi conștient că are cod, nu m as băga la o cerere se genul ca sa apăr o parte vinovată, cel mult aș ignora ca sa se ocupe altu.

Ca sa fim corecți hai să cântărim si sa comparăm niste situații, katana, de cate ori a luat ban pt coduri? La ultimul ban a primit decat 150, ulterior unban, exemplu in care ar fi trebuit blacklist. 

Lycriss, doar demote, deși in regula scrie ca un admin prins cu cod ia si demote si ban, adminul nu i oferă înca o șansă la joc. Aici dc nu ați venit sa aplicați regula cum trebuie? Sau la activel, se vede aimu in video ăla dar nu v ati sesizat niciunu sa ziceți. Am ales sa i dau demote doar lui lycriss pt ca tot timpul i se zicea sa scoată aimu și deja era nesimțire. 

 

N am zis astea sa apăr pe vreunul si sa am pretenția ca ei ceilalți sa fie sancționați la fel ca el.

Le am zis sa mi iau apărarea mie, vad că tot o dați ca si cum eu știu ca folosește coduri si vreau sa l scot,nu, din ce s a prezentat mie nu mi s a părut. 

 

Dacă sunteți atât de imparțiali, luați si celelalte decizii cum trebuie, din moment ce eu n am sesizat aici ceva si voi da, înseamnă că sunteți destul de capabili incat sa vedeți si in video despre lycriss si activel ce e de vazut. 

 

Un lucru mai e mișto, vis a vis de ăștia din t4l care vin si comentează pe la orice situație ce implică esu, ei care au membri in gang care fac cel puțin aceleași lucruri, triseaza, si sunt chestiile foarte vizibile. 

Eu n am vazut ca esu sa vina asa sa dea cu ciocu peste tot cum o fac ăștia, culmea avand și musca pe căciulă. Asta denotă inteligența și educația:)))

Mai zicea unu mai sus ca sa rămân sa joc eu cu el, păi daca ii banez codatii din gang sigur rămân sa joc cu el, sunt 4 persoane acolo care știu sigur ca in dovezile de la reclamațiile lor jucau murdar. 

Repet, nu mă deranjează banu lui, dar o faceți sa pară că eu incerc sa l scot știind că are ceva, nu, nu stiu nimic. 

N a mai jucat luni bune până acum 2 luni, și tot pe 1 am fost, deci nici asta nu e problema.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Imperialist said:

OK deci aseară după ce am făcut acest topic am primit un PM de la herc in care îmi arata ca el joaca curat și e foarte credibil nu zic ca nu e așa dar sa îmi explice și mie cineva fazele cu hiturile, pentru ca în videouri se vede clar ca nu are probleme cu netu și are 100+ eu am zis ca are 45-50 de fps de ia hit asa greu ca am și discutat cu Polar pe tema asta zilele trecute și mi-a arătat ca dacă el își pune fps 50 ia hit mai greu și asa a fost lua hit ca herc, in mod normal el ar trebui sa ia hit la fel ca mine sau chiar mai rău(asta dacă chiar ești bun) pt ca dacă ai fps mare și ești prins în fast (cum face el) ești mort și herc am văzut ca zice de alți "laggeri" la fel ca el cine? Ca niciunul nu a avut asa primul a fost Illusion dar el a avut norocul sa fie pe lagshot și nimeni nu s-a plâns de cum trage pt ca toți eram așa, am văzut ca ai zis de Tiesto, da Tiesto și el a avut cheats la un moment dat tot lag.cs dar după s-a potolit și mai era unu Hungry și el la fel tot cu cheats juca is curios dacă și Mrle e tot în aceasta "gașca" nu am avut "onoarea" sa fiu atent și la el ca erau împreună și e cam greu sa fi atent la 2 de genul asta oricum eu nu am nimic cu cei de mai sus doar pt ca le știu trecutul nu schimba nimic relația mea cu ei, cel puțin asa cred eu. Și robbo aici nu e vorba despre nimic din ce zici tu era vorba despre cum a făcut el cererea dar tu ai ales sa vorbești despre faptele tale "mărețe" ca ai dat demote unui admin pentru o singura faza de litefoot pe care oricine poate sa o facă dacă chiar exersează dacă făcea de fiecare data sau existau mai multe faze de genul da nu te contrazicem absolut deloc, de activel nu ma bag și eu l-am prins o data cu codurii, dar cum nu au fost acuzați sau dovezi asupra lui de ce ai spune asta? Ce ca tu nu ii faci pe bony și Kyoto dar lycris și activel ii bat tre sa ii dai demoted? Oricine e mai bun ca cineva la un moment dat, retine asta ca majoritatea nu știu asta și se cred invincibili ,deci te rog explica-mi lagul din videourile lui unde e? Btw dacă ai fi răspuns cum trebui în cererea de unban sa fi fair play ca de aia jucam toți sa pună poza cu banul nu se ajungea la topicul asta. 

Lagul nu ii agraveaza lui, ci doar voua care va luptati cu el , pe sa:mp sunt o gramada de bugurii prieteni, mai ganditi-va si la astea el este foarte rapid, cat despre lag.cs nici vorba! se vede clar in videoclipurile sale, e normal la cat de fast e sa tragi in el si sa nu ii scada viata , odata ce el are /dos activat. fiti seriosii oamenii buni, stiti cum este vorba aceea. 

" Normal ca sunt codat, daca tu esti paleta!. " ?

Edited by [esu.familia]KrYsTy
EDIT
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, [esu.familia]robbO said:

Nu stiu, n am zis ca nu are ceva, orice e posibil, dar după o singură fază, un singur exemplu n ai cum sa te pronunți la asemenea cazuri. 

Pai a pus după video din momentul banului, nu e tot una? Ss e facut din video si a luat ce e esențial, atunci s ar fi ascuns ceva in poza dar in video nu?

Asa a fost acuzat și slayer cu clădirea aia când a părut ca trage prin pereți, a fost o întâmplare care i deloc întâlnită des.

 

Sa zicem ca are lag.cs, cum considerati voi, eu asa am considerat,  e primul lui ban in care se dovedește că e vinovat si tre sa stea zilele alea, bun, 300 ce ai dat tu e blacklist. 

 

Chiar imi place sa fiu cât pot de corect, dacă aș fi conștient că are cod, nu m as băga la o cerere se genul ca sa apăr o parte vinovată, cel mult aș ignora ca sa se ocupe altu.

Ca sa fim corecți hai să cântărim si sa comparăm niste situații, katana, de cate ori a luat ban pt coduri? La ultimul ban a primit decat 150, ulterior unban, exemplu in care ar fi trebuit blacklist. 

Lycriss, doar demote, deși in regula scrie ca un admin prins cu cod ia si demote si ban, adminul nu i oferă înca o șansă la joc. Aici dc nu ați venit sa aplicați regula cum trebuie? Sau la activel, se vede aimu in video ăla dar nu v ati sesizat niciunu sa ziceți. Am ales sa i dau demote doar lui lycriss pt ca tot timpul i se zicea sa scoată aimu și deja era nesimțire. 

 

N am zis astea sa apăr pe vreunul si sa am pretenția ca ei ceilalți sa fie sancționați la fel ca el.

Le am zis sa mi iau apărarea mie, vad că tot o dați ca si cum eu știu ca folosește coduri si vreau sa l scot,nu, din ce s a prezentat mie nu mi s a părut. 

 

Dacă sunteți atât de imparțiali, luați si celelalte decizii cum trebuie, din moment ce eu n am sesizat aici ceva si voi da, înseamnă că sunteți destul de capabili incat sa vedeți si in video despre lycriss si activel ce e de vazut. 

 

Un lucru mai e mișto, vis a vis de ăștia din t4l care vin si comentează pe la orice situație ce implică esu, ei care au membri in gang care fac cel puțin aceleași lucruri, triseaza, si sunt chestiile foarte vizibile. 

Eu n am vazut ca esu sa vina asa sa dea cu ciocu peste tot cum o fac ăștia, culmea avand și musca pe căciulă. Asta denotă inteligența și educația:)))

Mai zicea unu mai sus ca sa rămân sa joc eu cu el, păi daca ii banez codatii din gang sigur rămân sa joc cu el, sunt 4 persoane acolo care știu sigur ca in dovezile de la reclamațiile lor jucau murdar. 

Repet, nu mă deranjează banu lui, dar o faceți sa pară că eu incerc sa l scot știind că are ceva, nu, nu stiu nimic. 

N a mai jucat luni bune până acum 2 luni, și tot pe 1 am fost, deci nici asta nu e problema.

Man eu nu am nimica cu decizia ta, chiar cred ca incerci sa fi corect nu am citit tot, dar ce am citit mi-o fost indeajuns. De cand 300 e bl? Eu stiu ca black list e una si 300 e alta unu care ea 300 eu personal consider un om vechi cum e herc care avea si admin, eu personal consider 300 ca o perioada lunga in care te modelezi l greselile ce ai facut, nu blacklist for ever dar 300 zile in care nici nu pierzi stats si poate remediezi. Eu nu vad sa fi zis ca sre blacklist. Acuma ti-ai dat seama ca a schimbat si nrg?? Uitate prima poza de la comentariul lui christian, avea culoare pe nrg orange si alta si in cealalta o are gri, aia tot de la lag e?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@[esu.familia]KrYsTy eu nu am zis ca sunt mai bun, din contra am zis ca nu sunt cu dmul asa tare dar la dmul pe care îl știu eu nu ai cum sa faci 1v1 măcar, când el are lag in halu ala am explicat o faza și nu cred ca ție ți-ar plăcea sa ți se audă dosul după ce mori și el sa continue sa facă kills. O fi bug-uri dar nu de fiecare data același bug over and over again,si am explicat și faza cum se face ca el sa aibe lagul ala doar la fps 50 iei hit și faci DM așa și nu suntem pe lagshot sa trecem cu vederea la asta pentru totdeauna. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

oare dc am facut cerere demote? uite aici exemplu perfect, favorizari peste favorizari,după mine puteti sa faceti ce vreti oricum nu ma mai joc

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ba cata dreptate pe aici. Razboi-ul versus herc s-a terminat, gata, finito! Player-ul este banat si a primit respins la cerere, se plange de "host, lag, ping "pickpocket" nici nush ce inseamna" dar cand se duce /sf nu are pic de lag, fiti seriosi acum, se teleporteaza fix in locul in care vrea el, cand are low hp incepe sa nu mai ia hit, era deja clar ca nu mai putea sa dureze mult. Contributia capitanilor in privirea lui herc a fost exemplara!

  • Confused 1
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, [Loyal.p]sladee_ said:

Ba cata dreptate pe aici. Razboi-ul versus herc s-a terminat, gata, finito! Player-ul este banat si a primit respins la cerere, se plange de "host, lag, ping "pickpocket" nici nush ce inseamna" dar cand se duce /sf nu are pic de lag, fiti seriosi acum, se teleporteaza fix in locul in care vrea el, cand are low hp incepe sa nu mai ia hit, era deja clar ca nu mai putea sa dureze mult. Contributia capitanilor in privirea lui herc a fost exemplara!

Nope, cum i am spus si lui @Chiicony ca nu puteam sa l filmez pe unu pentru ca erau multi si aveam lag. Mai ales ca eu am un pc foarte slab, trebuie sa fie doar 3 - 4 pe langa mine sa am un lag foarte mare,probabil  asa si herc, langa oameni are lag si cand se duce la /sf sau /lv nu are pentru ca nu mai sunt oameni, eventual atat de multe obiecte ca in bazele de gang.  Cel putin asa cred eu, strict parerea mea. 

Link to comment
Share on other sites

  • bkp locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...