Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Contestatie DjAndy


Dream.

Recommended Posts

Title: Contestatie DjAndy
Nickname:  Dream
Topic:


Motivul Contestatiei: demote degeaba

Cum ma frate sa i dati demote Ramona e iubita mea s a apucat de joc in timpul carantinei si da adminul i l am luat eu, am intrat sa vad daca l mai are am parola ei avem parolele la facebook la instagram la tot nu am folosit nici o comanda de admin sau ceva , a vazut o descriere misto si voia sa i o fac daca intram lua demote ah? Mi se pare ceva nu stiu .. 

Daca eram eu si era contul meu da mai ziceai da e contul iubitei mele nu e al meu.. 

Cand o sa ma mut  cu ea si o sa jucam amandoi de pe acelasi laptop  cum o sa fie?

Edited by Dream.
S
  • Like 1
  • Haha 4
  • Dislike 2
Link to comment
Share on other sites

nu ca am ceva cu tine,dar eu cand aveam adminu imi era frica sa dau un amărât de mute,filmam toate dovezile,plm nu voiam să il pierd,nu ca vreau sa ma laud,însă tu erai constient ca aveai blacklist pe server,erai constient ca daca intri pe cont de admin acel admin intr o zi o sa ia remove din cauza ta si totuși tu ai intrat pe contul iubitei tale,dacă voiai sa vezi daca mai are admin puteai sa intri la Staff Status si sa dai search la contul iubitei tale,apărea si la admini inactivi,parca erai playeru ala de juca de 6-7 ani,trebuia sa fii constient de orice risc pentru contul prietenei tale,cat despre faza cu iubita ta in care zici ca se muta la tine si o sa jucați pe acelasi laptop sau nuj ce plm,cum o sa jucați coaie?împărțiți laptopu in 2?,repet erai constient de toate riscurile la care expuneai contul Ramonei si totuși tu ai intrat pe contul ei,+ ca pe nimeni nu intereseaza faptul că tu i.ai cumparat admin,ca toți playerii de și-au achiziționat admin de altfel,nu intereseaza pe nimeni de unde ai gems pt admin,repet nu ca am ceva cu tine sau am pica,din contra ,te apreciez ca dai leave la gwar si tot noi suntem aia smardoi :P

Edited by Cippi
.
Link to comment
Share on other sites

Chiar daca am scris asta , nimeni nu baga de seama , ?‍♂️ 

"De nu am repetat sa bage mail / forum account asociat , ei uite raspunsul dc nu a facut-o”

Da se pare că regulamerul e dat mura-n gura pentru uni , daca adminul nu are cont pe forum , primește demote , fara discuții.

Faptul că ai intrat tu pe contul ei deja apar semnele de întrebare ?

Chiar și așa , daca ești în situația asta , 2 players 1 PC , orice activitate suspecta , poate apărea și în istoricul tau și să nu fiu chiar așa de râu și să nu zic că acuma daca poți lua Blacklist , cerere pentru unblacklist nu mai exista.

  • Like 2
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Bun nu am mai intrat pe forum si nu stiam ca trebuie sa aibe email

Ea nici nu stia sa foloseasca comenzile  plm

Vreti sa va arat conversatii cu ea de cand se ruga sa i iau admin si tot? Ca va arat daca nu se mai poate primii admin back asta e

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Nu stia sa foloseasca comenzi, dar voia admin?

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

La ce ii trebuie admin daca nu stie sa foloseasca comenzile? Sa nu imi spui ca ii place acel redscreen si deaia voia admin.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Iti dau toate dovezile.. tu crezi ca inventez..i l am luat ca na plm ea voia si se invata atata timp cat nu a incalcat regulamentu.. plm

Link to comment
Share on other sites

ia boss, arata 'toate dovezile' 

Cand iti iei admin undeva, iti iei sa administrezi acel ceva, pe cand, ea daca nici macar nu stia comenzile ce administra? Prima data inveti pentru tine, iar dupa ajungi sa ii inveti pe altii.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, El3ktrozZ said:

ia boss, arata 'toate dovezile' 

Cand iti iei admin undeva, iti iei sa administrezi acel ceva, pe cand, ea daca nici macar nu stia comenzile ce administra? Prima data inveti pentru tine, iar dupa ajungi sa ii inveti pe altii.

Crezi ca ea e singura care si a luat asa? Uita te pe server ca s destia care da jail cu motiv remove hh si kick ca are numele martazambareata daca nu si recupereaza adminu asta e.. nu l a primit pe moaca am platit pt el si usor asa se invata ea

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Daca vezi admini care sanctioneaza aiurea le poti face reclamatie.

Sa se invete si fara admin, e mai usor si mai corect asa.

?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...