Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


SantaGay


[R1K.Legend]SeVen

Ma vreti ca admin?  

25 members have voted

  1. 1. ma vreti ca admin?



Recommended Posts

Nume pe server: SantaGay AKA: [DK.Force]SeVen,SeVenPOLITAIU Vechime pe server: Joc pe server din 2018. Mic reminder cu activitatea mea in comunitate:in 2018 am auzit de acest server de la niste prietenti m-am apucat si eu dar nu jucam pentru status,dar in 2019 am devenit din ce in ce foarte activ,Am inceput sa strang gems,pentru vip si pentru status urmand sa starng 60 gems pentru a aplica ca admin... De ce m-am hotarat sa devin Admin: M-am hotarat sa devin admin deoarece consider ca am activitatea necesara si experienta necesara in administrare... . Vreau sa ajut si server ul cat de mult pot. 
Edited by [R1K.Legend]SeVen
gresit
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Sa inteleg ca este o cerere admin aici nu? Nu prea pare sa stii

Poate titlul trebuia sa fie "Cerere admin SantaGay"

Poate exista un model de respectat? 

Poate ti-ai facut cont forum doar pentru cerere, bineinteles daca iei admin contul il vad in paragina

Pe server stiam ca joci mai tare, in video nu prea, te-ai emotionat gandindu-te ca primesti admin asa-i ?Ori te incurc eu cu altcineva.

 

"M-am hotarat sa devin admin deoarece consider ca am activitatea necesara si experienta necesara in administrare". 

Daca consideri ca ai activitatea necesara eu nu te pot contrazice... dar experienta unde ai acumulat-o ? :/  Exista un motiv mai zdravan pentru care vrei admin? Sau doar pentru tag, iar dupa sa faci pe smecherul pe server cum fac multi? 

 

"Poza stats server:" A fost scoas din model.

Nume obligatoriu prin LINK de azi înainte, cine nu respectă modelul va primi LOCK.

Voiam sa vad si eu o poza cu stats sau ceva dar aparent trebuie sa caut eu pentru a afla mai multe date destre candidatul la admin...

 

Pe bune? Chiar vreti admin cu o astefel de nepasare? Se vede ce mult vreti "sa ajutati svr-ul".

Contra din toata inima... 

Sunt o multime de alte greseli in cerere dar nu ti le pot enumera pe toate. O zi buna si axeaza-te cu adevarat pe ceva bun

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, [RSS]TEMPNAME said:

Esti prea mic

Vai ce am mai râs, nu zice nimeni ca trebuie sa ai o vârstă anume pentru a avea admin , si Darius are 12 ani și uite ce bine se descurcă =)) spre deosebire de tine care ti ai luat remove de 2 ori nu înțeleg de ce îți mai dai cu părerea despre alții aiurea și ai tupeul ăsta jegos .

 

 

Și cât despre Seven , e un CONTRA . 

Instigi la ceartă uneori , vocabularul tău lasă de dorit și cu activitatea iar =)) eu care întru zilnic de cel puțin 2 - 3 ori nu te prea vad cine știe cat . 

Link to comment
Share on other sites

Daca si-a dat PRO  singur la cerere,eu sunt convins ca merita.

Link to comment
Share on other sites

Tocmai ce ai luat warn pentru insulta gang, acum o luna luai cate 2-3 warn-uri pe zi, iar pe saptamana 5/5 =)))) total :contra:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

contra! cerere in bataie de joc.

 

.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Respins. :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...