Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


reclamatie [RSS]BUSHIDO


cippi

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

 

 

Nume pe RSS: .cippi

Numele reclamantului:[RSS]BUSHIDO
Motivul reclamatiei:limbaj,copil incapabil de a accepta o infrangere si injurand pe #
Dovezi:
https://imgur.com/a/c9237oj

vreau sa fac o paranteza,el dupa ce face un kill imi zice mie ez si chesti din astea,fac eu un kill pe el si zice ca am lag.cs ca nu e instare sa accepte ca poate sa il faca cineva

 

 

 

Edited by Cippi
.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

pe mine nu m-a deranjat ca imi zice mie ez si kkturi din astea,m-a deranjat ca nu poate sa accepte o infrangere si ma face lagger,ca "am net din fundu curtii" si dupa ce faci un kill pe el mai are putin si plange

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Propun sa isi ia din nou blacklist, face numa' probleme, reclamatii incontinuu, unele chiar aiurea, este un copil toxic.

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

In primul rand nu am avut blacklist niciodata si in al 2 rand nu este problema ta cate reclamatii fac eu ok?

Link to comment
Share on other sites

apropo invata sa faci o reclamatie ca lumea si vezi ca mi-ai gresit numele.te pwpik

Link to comment
Share on other sites

Cat despre ,,injuraturile,,alea tu veneai la mine ca-s slab,ca ma faci la gwar si alte chestii.

Link to comment
Share on other sites

Bony tu cine esti?Pe server tu te dai mare..cat despre comportament la gwar zici ez,ma injuri..si tot tu zici de mn? =))

Link to comment
Share on other sites

Doamne cat de prost poti fi...eu stiam ca chatu de pe vip chat sau gang chat nu se pune...adminii mi-au spus

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, SebaK_. said:

apropo invata sa faci o reclamatie ca lumea si vezi ca mi-ai gresit numele.te pwpik

scuza-ma ca nu stiu sa fac reclamati,asta e prina si,poate si ultima pt tine

Edited by Cippi
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Cippi said:

scuza-ma ca nu stiu sa fac reclamati,asta e prina si,poate si ultima pt tine

oke ))

Link to comment
Share on other sites

Ok, lock

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Emy locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...