Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Propunere fara redscreen la zone de dm


darıus

Recommended Posts

Nume pe server:[esu]D4r1us 

Idee/Sugestie:Sa nu mai avem redscreen in zone de dm, nu numai la /de, /prodm, /minigun etc. , ci si la GWar-uri. De ce? Pentru ca vrei sa faci si tu un gwar si dupa iti apare redscreenul rugandu-te de ceilalti admini sa dea res. In plus, mai si trebuie sa aștepți pana cand respectivul admin da res. E cam enervant sa te opresti din 5 in 5 minute (cand se dau reporturi). 

 

Edited by [esu]D4r1us
  • Like 1
  • Dislike 1
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Disable77 said:

Cere demoted sa nu mai ai redscreen in zonele de /dm ..  :contra:

Tu nu stii cum e sa fii in locul lor :)) e enervant red screenul. Mai bine sa se bage slap ul inapoi :))

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

PRO. Nu neaparat sa se bage iar slap-ul. Oricum acel redscreen te rupe la ochi. Se mai intampla sa fi prins intr-un gwar ceva si sa nu poti actiona. Poate fi introdus un sunet care sa persiste sau nu stiu, orice altceva. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sunt de parere ca NU trebuie scos redscreenul . O data ce ai devenit admin , esti responsabil sa rezolvi reporturile fie ca faci tu dm . Sugestia asta este cam impertinenta putin. La cati admini suntem de obicei on , nu ar trebuii sa ajungi sa vezi acel red screen. Red screenul iti trage acel " semnal de alarma "faptul ca NU te ocupi de problemele playerilor, sa te mai si plangi ca vezi red screen , e putin nesimtire cred eu . In loc sa faci sugestii ca sa se scoata red screen , mai intai cauta niste cum sa solutionezi reporturile mai rapid ca sa eviti acel red screen enervant. Daca te deranjeaza red screenul , nu ezita sa faci o cerere de demote . 

 

Respect !

 

:contra:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                         tenor.gif?itemid=13797536

                                                                                                                                                                                   ✠ ?₳∤ΔEN ✠ 

Edited by ✠T4L✠ MAIDEN
.
Link to comment
Share on other sites

Pro, macar in zonele de dm sa fie implementat acest sistem.

Fac gwar cu multi admini si mereu primesc redscreen si trebuie sa asteptam o gramada pana da unul /res sau chiar deloc, daca e doar un admin on si restu afk..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

/aduty ?

  • Haha 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

pro

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Și asa avem admini inactivi(on pe server mai ales) , contra. Și slap și red screen dar nu cred ca va conta prea mult ?

Edited by Imperialist
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ✠T4L✠ MAIDEN said:

Sunt de parere ca NU trebuie scos redscreenul . O data ce ai devenit admin , esti responsabil sa rezolvi reporturile fie ca faci tu dm . Sugestia asta este cam impertinenta putin. La cati admini suntem de obicei on , nu ar trebuii sa ajungi sa vezi acel red screen. Red screenul iti trage acel " semnal de alarma "faptul ca NU te ocupi de problemele playerilor, sa te mai si plangi ca vezi red screen , e putin nesimtire cred eu . In loc sa faci sugestii ca sa se scoata red screen , mai intai cauta niste cum sa solutionezi reporturile mai rapid ca sa eviti acel red screen enervant. Daca te deranjeaza red screenul , nu ezita sa faci o cerere de demote . 

 

Respect !

Redscreenul nu te face responsabil in tot ceea ce inseamna "admin", am spus de redscreen sa fie scos doar in zonele de dm.Nu am spus sa fie scos de tot. 

Edited by [esu]D4r1us
Link to comment
Share on other sites

:pro:

Nu e neaparat sa se bage slap sau mai stiu eu ce. Un "Reports [Nr]" cu un font mare este deajuns pe ecran ca adminul sa vada ca cineva a dat /report. Mai ales ca aceasta idee fara redscreen este doar la zonele /dm, deci nu este o pierdere asa mare daca va placea redscreen-ul (nu cred ca sunt oameni la care le plac redscreen-ul dar nu conteaza)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Slade). said:

:pro:

Nu e neaparat sa se bage slap sau mai stiu eu ce. Un "Reports [Nr]" cu un font mare este deajuns pe ecran ca adminul sa vada ca cineva a dat /report. Mai ales ca aceasta idee fara redscreen este doar la zonele /dm, deci nu este o pierdere asa mare daca va placea redscreen-ul (nu cred ca sunt oameni la care le plac redscreen-ul dar nu conteaza)

E o idee buna,dar degeaba ai font sau redscreen pentru ca nimeni nu se ocupa de reports

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, knt23 said:

E o idee buna,dar degeaba ai font sau redscreen pentru ca nimeni nu se ocupa de reports

Eu de cand am luat admin 95% din report-urile date m-am ocupat de ele. Eu imi fac treaba, nu stiu de ceilalti. Mi se pare o idee buna doar in zonele de dm (capture, /dm etc.) cand nu esti in zonele de dm sa fie la fel.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, THUGLIFE.DanuTZ said:

Contra

Deodata ce nu esti admin normal ca spui contra, nu stii cum e. 

Link to comment
Share on other sites

On 7/22/2020 at 3:02 PM, Imperialist said:

Și asa avem admini inactivi(on pe server mai ales) , contra. Și slap și red screen dar nu cred ca va conta prea mult ?

Uite raspunsul final , te ocupi de report si dupa poti sa faci ce vrei , macar asa iti arati activitatea ca admin.

Lock!

Link to comment
Share on other sites

  • DjAndy locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...