Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


O mica sugestie


Recommended Posts

Salutare tuturor,vreau sa fac o mica propunere care dupa parerea mea ar ajuta foarte mult.Care ar fii aceea ?Pai eu cred ca ar fii mult mai bine ca de acum inainte jucatori care intervin cu comentarii la cererile un-ban sa fie sanctionati pentru ca in ultima vreme vad o gramada de mesaje la o cerere un-ban cu fel si fel de prostii care nu au nici o treaba cu vinovatul.Propun ca doar playerii care au dovezi cum ca jucatorul este sau nu este vinovat sa intervina iar cei care intervin ca la usa cortului doar sa isi spuna parerea sa fie sanctionati!

Edited by [T4L.OuTlawz]StaR
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eu as zice sa aiba voie sa isi spuna o parere doar adminii, exact ca pe forum la sectiunea reclamatii jucatori. 

Deci 50/50

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Buna sugestie , mare pro ! :pro:

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, ♥Kendra♥ said:

Eu as zice sa aiba voie sa isi spuna o parere doar adminii, exact ca pe forum la sectiunea reclamatii jucatori. 

Deci 50/50

Pro, dar si sugestia asta merge ^ ?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Daca comentariile sunt aiurea, cu repetate videoclipuri sau poze ce nu țin de cererea un-ban respectiva, cel care va trimite va primii ban pe site. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

pro

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pro, dar asta se aplica deja doar ca nu prea des pt ca nu cred ca e necesar (nu noi decidem) dar când cineva face spam, înjura sau altele este banat pe site pe zile sau permanent. Mi se pare ca și era opțiune sa faci și reclamatie cuiva care a zis ceva grav la reclamații jucători. 

Edited by Imperialist
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 7/22/2020 at 2:55 PM, Imperialist said:

Pro, dar asta se aplica deja doar ca nu prea des pt ca nu cred ca e necesar (nu noi decidem) dar când cineva face spam, înjura sau altele este banat pe site pe zile sau permanent. Mi se pare ca și era opțiune sa faci și reclamatie cuiva care a zis ceva grav la reclamații jucători. 

Idem

Link to comment
Share on other sites

Da sunt de acord sa nu poata sa comenteze nimeni la cererea de Un-Ban a respectivului DECAT Adminii cu dovezi clare impotriva Player-ului banat. Daca sugestia lu StaR nu este luata in considerare si nu se aplica, sunt de acord si cu sugestia lui El3ktrozZ, as dorii sa fie luata in serios mai mult de oameni, comentariile puse aiurea care nu includ dovezi impotriva Player-ului Banat sa se pedepseasca cu ban pe site (Pentru ca, daca are mai multa lume dovezi impotriva Player-ului, Capitan-ului ii va fi mult mai usor sa ia o decizie, daca sunt dovezi multe impotriva Player-ului, Capitanul o sa ia o decizie mult mai repede si mai concreta, asa nu vor intervenii problemele de genul: "Vai cat dureaza sa iau Un-Ban", "Nu e adevarat, nu am cod", "A fost lag, e de la tine". Exact cum a zis si El3ktrozZ! Sunt destul de sigur ca deja era pusa in aplicare regula aceasta dar nu era asa bine luata in serios.

In concluzie si sugestia lui StaR este buna, deoarece daca pot comenta doar adminii la Un-Ban request-uri, daca multi admini o sa vina cu dovezi, o sa fie clar ca respectivul are cod deoarece adminii ar trebuii sa fie mai experimentati in domeniul cheating-ului decat un player fara Admin. PRO

Dar si sugestia lu El3ktrozZ este buna deoarece: Daca mai multi playeri vin cu mai multe dovezi, Capitan-ului ii va fi mai usor sa ia o decizie cu ajutorul a mai multor dovezi, dovezile nu mint, pe cand adminii sau playerii da. PRO

Daca sugestia lui StaR nu este pusa in aplicare macar regula spusa de El3ktrozZ sa fie luata mai in serios si viceversa.

On 7/22/2020 at 10:45 AM, El3ktrozZ said:

Daca comentariile sunt aiurea, cu repetate videoclipuri sau poze ce nu țin de cererea un-ban respectiva, cel care va trimite va primii ban pe site. 

Edited by [Loyal.p]slade).
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Se tot gasesc fel si fel de destepti sa comenteze aiurea , posteze "dovezi" in glume , iar lista continua , asa ca lucrurile se schimba de acuma.

Ban intre 3-7 zile pentru comentariile aiurea date intr-o cerere de unban.

Lock!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • DjAndy locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...