Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Cerere admin TEMPNAME


TEMPNAME_

iau admin back ?  

23 members have voted

  1. 1. iau admin back ?

    • da
      2
    • nu
      21

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

 *Nume pe server:[RSS]TEMPNAME.

  *AKA:TEMPNAME , [cP.elite]TEMPNAME

  *Vechime pe server:2016 

  *Mic reminder cu activitatea mea in comunitate*:Totul a inceput din 2016 , atunci cand m-am apucat de server , mi s-a parut un server destul de activ asa ca am zis , hai sa-l incerc , si am intrat pe el , am bagat tot , parola , mi-am facut cont de site , totul era foarte fain , eventuri calumea tot ce-ti doreai , playeri multi , mai stateam cu playeri , nu prea ma cunosteam cu ei asa ca faceam niste joburi , in 2017 am inceput sa ma apuc de afaceri , totul era bine , am luat si niste tepe dar era ok , am trecut peste , faceam caterinca cu oamenii .. am inceput sa ma distrez cu ei , ma apreciau si eu pe ei , totul era ok , prin 2018 m-am imprietenit cu mai multi oameni , eu stateam in Caribbean Pirates din 2016-2017 si mi se parea un gang calumea , 2018 am inceput sa ma cunosc mai bine cu oamenii si sa creem si clanuri , faceam gp , stiam dm , faceam kills , incercam sa-mi fac stats , ma luptam cu playeri , 2019 visam la admin , mi-am luat vip pentru prima oara (VIP SILVER) si mi-a placut foarte mult serverul , inca visam la admin , m-am interesat pe shop si am vazut ca este foarte scump , am strans 100 gems si cum imi mai cumparam eu masini pers , mi-a venit doru si de masina pers si mi-am luat , 2020 , am cumparat VIP GOLD , l-am vandut , am cumparat admin , am luat demote , ma certam cu playerii , am incercat sa ma impac , sper ca sunt impacati , si acum in prezent vreau admin din nou , si PROMIT ca numai schimb tag niciodata , JUR ! va rog sa ma credeti , cand aveam admin dadeam leave de la gwar sa ma ocup de reports , si ma ocupam de reports mereu . 

Edited by [RSS]TEMPNAME
Link to comment
Share on other sites

Inainte de a avea intentia sa rezolvi problemele altor playeri , incearca sa le rezolvi pe ale tale . In ultima vreme nu prea ai dat dovada de responsabilitate . 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                      

                                                                                                                                       tenor.gif?itemid=13797536

                                                                                                                                                                                   ✠ ?₳∤ΔEN ✠ 

 

Link to comment
Share on other sites

Tu ma faci pe mine codat, si asta imi dovedeste ca nici nu stii ce este aimbot-ul :)) nu ai pic de respect fata da jucatori, te oftici din orice si bla bla bla. Parerea mea e ca a lu Keedyy, joaca cu vip cum si eu joc cu vip, la comportament-ul tau nu ai nevoie de admin, esti mafios.

Link to comment
Share on other sites

LOCK , deja stiu ca iau respins . 

 

 

 

 

T/C

  • Thanks 2
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...