Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Bug capture


SOSETA_

Recommended Posts

Numele tau: [pR.units]SOSETA_

Descriere: Astazi am observat ca daca un gang captureaza un teritoriu ( orice locatie /el3k, /sss 7, /esu etc), un alt gang poate sa foloseasca comanda /capture imediat dupa ce au capturat si de cate ori vor, am testat asta la /el3k si chiar la /sss 7 (3 ganguri diferite). Se poate abuza din chestia asta.. 

Poza/Video: prima data, la /el3k: https://imgur.com/a/g2FzLMG

dupa la /sss 7: https://imgur.com/a/hPkkF2h 

Locatia: pe server, la orice gang. 

 

Link to comment
Share on other sites

Eu am modificat in felul asta. Asa era pe primul sistem de capture ... Nu o fi cea mai buna idee, dar mnah, am zis poate face atacurile mai interesante, mai multa lupta pentru un teritoriu, sa nu va mai intrebati daca mai are rost sa mergeti la aparat teritoriul cand secundele sunt putine ...

Legat de "asa a facut kiddu gp"... e treaba adminilor sa sanctioneze pentru fake gp.

 

Nu e batut in cuie sa ramana capture asa, vedem cum merge, apoi daca va fi cazul, idk, mai schimb.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, RuNix said:

Eu am modificat in felul asta. Asa era pe primul sistem de capture ... Nu o fi cea mai buna idee, dar mnah, am zis poate face atacurile mai interesante, mai multa lupta pentru un teritoriu, sa nu va mai intrebati daca mai are rost sa mergeti la aparat teritoriul cand secundele sunt putine ...

Legat de "asa a facut kiddu gp"... e treaba adminilor sa sanctioneze pentru fake gp.

 

Nu e batut in cuie sa ramana capture asa, vedem cum merge, apoi daca va fi cazul, idk, mai schimb.

Bai Mihai Petre, crezi ca eu ma uit la 5 gp din capture si sa fim serioși tu crezi ca eu scot din capture 7k Gp fără să fiu prins ? Dar asa zisele gwaruri cam nu prea exista nu ? Noobi din POLICE si DK is batman ?, invatai dm daca vreti sa nu mai fac eu gp ?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...