Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Despre brosky


Konor.

Recommended Posts

Salut tuturor,cu putin timp in urma i-am dat ban permanent lui brosky,și acum

cineva din staff a considerat ca merita urban,nu am nimic cu nimeni nici cu brosky nici cu nimeni nu sunt prea activ nici nu am puterea sa fac legea aici și nici nu mi doresc asta însă trebuie sa înțelegi ceva Dragi administratori ai staff-ului un măr le strica pe toate dar când un jucător o sa vadă ca i batjocorit înjurat și staff ul îl protejează îi susține prostiile,eu dacă am făcut Glume proaste și înjurături am fost sancționat dur pe vremuri,in fine sa fac o mică precizare la început ma gandeam sa i dau 80awp dar am

vazut ca @[esu.familia]Slayer_ făcuse asta mai recent pentru chestii similare,bun dacă odată omul a fost sancționat avertizat pentru asta bunul simt unde-i ?Nu am sa stau acum sa zic de-asta suntem maturi înțelegem bine!

 

Ma tot uitam brosky scrie un status update in care înjură un grup de jucatori iarăși vine ilikeyou și reacționează cu ? bravo in loc un moderator sa-i dea edit sa i șteargă postul îl susține iarăși altul din staff ii da unban

 

motivele pentru care eu am crezut și cred ca brosky a meritat și merita  100 awp recent fiind sancționat pentru chestii similare

 

http://www.imgz.ro/success.php?uid=199286

 

http://www.imgx.ro/success.php?uid=197069

 

http://www.imgx.ro/success.php?uid=197299

 

http://www.imgx.ro/success.php?uid=197300


 

Sa aveți o seara frumoasa eu nu o fac pe șeful aici dacă asta credeți sunt un jucător de rând ca oricare dar prostia nu trebuie promovată și tolerată 

Edited by konorr
  • Like 6
  • Haha 1
  • Confused 1
  • Sad 1
  • Shit 3
Link to comment
Share on other sites

Tu meritai 100 awp de foarte mult timp cand nu aveai rank,prost a fost cine nu ti-a dat,lumea rade la simple caterinci,e un forum si fiecare ar trebui sa spuna ce vrea cat timp nu injura de familie si morti,dar se trezesc destepti ca tine sau rokerul pzdii sa se bage cand n-au nicio treaba,voi sunteti "marul stricat" al comunitatii 

 

acum da-mi ban evident sau vino cu "esti la coltul prostilor ce tot comentezi tu",iti ranii sentimentele tie sau roacherului si oricum doar de atat sunteti buni,in rest praf si pulbere.

Edited by CarloS Morningstar
Greseli gramaticale
  • Like 6
  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Dislike 1
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

Konore , fi barbat si recunoaste ca daca brosky sau eu sau oricine altcineva zicea de orice gang in afara de cp,te durea fix in varful pulii. Daca e vorba de cp,gangul tau de suflet vad,te ataci imediat. Esti parte dintre toxicii care au rank doar sa "apare onoarea gangului" si comentezi ca vai nu vreau ura,nush ce. Nu  vrei ura? Atunci stai in banca ta si nu mai comenta ca o fetita se 14 ani. Ti-a dat bkp peste nas ca l-a debanat pe brosky si acum vi sa te ataci si sa cersesti mila pe aici. 

  • Like 3
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

Lock

Daca dati unlock fa fac reclamatie,chiar daca e off topic,deja din limbajul vostru instigati si cautati cearta,mai bine liniste decat certuri si argumente esuate.Vreti cearta?Va faceti frumos un grup aici pe forum si va injurati pana dimineata :D

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

  • ScoobY locked this topic
6 minutes ago, ScoobY said:

Lock

Daca dati unlock fa fac reclamatie,chiar daca e off topic,deja din limbajul vostru instigati si cautati cearta,mai bine liniste decat certuri si argumente esuate.Vreti cearta?Va faceti frumos un grup aici pe forum si va injurati pana dimineata :D

UNLOCK

Link to comment
Share on other sites

  • ScoobY unlocked this topic
1 minute ago, [esu.familia]Slayer_ said:

UNLOCK

Lock.

Link to comment
Share on other sites

  • ScoobY locked this topic
41 minutes ago, ScoobY said:

Lock.

TACI WE PL

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...