Jump to content
  • Advertisments

[RSS]Mr.Crețu

Sugestie ganguri!

Sugestie Gang-uri!  

19 members have voted

1. 1. Vreți acest sistem?

• Da!
      14
    • Nu!
      5

Recommended Posts

Nume pe server: CretuWasHere

Idee/Sugestie: Bun! Salut! Ideea mea este în felul următor. Să fie 4 gang-uri ca în San Andreas Single-Player, fiind următoarele: Grove Street Families - Los Santos, San Fierro Rifa - San Fiero, The Mafia - Las Venturas! 

Fiecare gang are orașul său și teritoriul său. În fiecare seară sau odată la 2 seri se va face un WAR cum se făcea înainte la /bo, iar punctele se vor pune la fiecare kill! Avem două variante aici: să se termine war-ul după 30 de minute sau la 200 kill-uri. Fiecare gang va avea un teritoriu unic, fără zid mare cum este acum. Exact cum sunt teritoriile pe Single-Player, unde intri normal, știți voi ce spun.

5ee10abf0425c.jpg

Edited by Single Player Addicted
  • Like 7

Lumea încă fuge la low si vreți asemenea waruri:)))

Ca idee e mișto, întotdeauna am susținut si mi a plăcut gp urile obținute pe baza kills urilor, nu daca detii teritorii la câtva timp iti tot aduce gp

• Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 1

4 hours ago, ScoobY said:

Ce amintiri

Pro daca vom mai putea face asa ceva,era super mega distractiv :D

Videoclipul e din 2013,facut de ILLUSION,ma vedeti si pe mine adminas pe acolo.

i-am dat c4-u ala daca e :))))))

• Haha 1

7 hours ago, ScoobY said:

Ce amintiri

Pro daca vom mai putea face asa ceva,era super mega distractiv :D

Videoclipul e din 2013,facut de ILLUSION,ma vedeti si pe mine adminas pe acolo.

Asta inca se poate face, defapt a fost o zi acuma 1 luna? :-? Cred daca nu ma indoiesc, cand anuntam la /pink war este permis tot. Erau destui playeri din ganguri, acolo nu e niciu-n eveniment special, ci doar o chestie de anunt si lumea sa vreie :)) .

Pro , chiar acum cateva saptamani am facut o chestie de genul asta la /sss 7, unde s-au strans vreo 50 de playeri si dupa a venit un troller de a dat crash la toti :| 

@party Nu se transformă în RPG, doar ne adaptăm și noi mai schimbăm una alta, facem mai distractiv :))

6 hours ago, KaTaNa said:

Pro , chiar acum cateva saptamani am facut o chestie de genul asta la /sss 7, unde s-au strans vreo 50 de playeri si dupa a venit un troller de a dat crash la toti ?

Cand capturam baza noastra era asta, eram gen politia vs esu vs t4l si vs sbf parca, facusem 10 gp atunci + am luat si teritoriu :))

Pro.