Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Contestatie DareDevil si bkp


[RoA.Gods]tiba

Recommended Posts

Title: Contestatie Name (numele capitanului/generalului): DareDevil si bkp
Topic:   

Motivul Contestatiei: Aimbot.

Fac apel la toti generalii din staff: @DjAndy @[esu.familia]mitzy @rullz #DBPN @albeer. @[esu.familia]robbO @[Loyal.p]BlackevilS chiar si @RuNix 

 

Dupa cum stiti sunt foarte multe buguri pe samp si doresc sa se analizeze din nou acel videoclip 

Sa stiu ca nu sunt vinovat si sa nu te creada nimeni din staff avand in vedere ca joc de cativa ani, ei comportandu-se indiferent si siguri pe ei.

Stim cu totii ce lag este pe server si cate buguri se pot creea. 

Va rog ca contestatia sa ramana deschisa pana cand isi v-or da si ceilalti membrii ai stafului mentionati mai sus, parerea.

Stiu ce s-a intamplat insa e dreptul meu sa aud si parerea celorlatli din staff, chiar si a lui Runix daca are timp.

Daca gresesc cu ceva imi cer scuze, inca odata vreau sa se analizeze cum trebuie si ca fiecare membru sa isi spuna parerea.

  • Shit 6
Link to comment
Share on other sites

Curios ca la prima contestatie mi-ai dat tag si mie :)). Acuma ai dat la tot staffu minus mie si la devil.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, bkp said:

Curios ca la prima contestatie mi-ai dat tag si mie :)). Acuma ai dat la tot staffu minus mie si la devil.

Da, deoarece voi v-ati spus parerea in ultima contestatie asa cu nu mai avea rost sa va intreb si pe voi nu?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, [RoA.Gods]tiba said:

DAP

As you wish , my slave .

Edited by bkp
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...