Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Contestatie Daredevil


ѕкινσ

Recommended Posts

Nickname: skivo.
Topic:


Motivul Contestatiei: demote + ban aiurea. 

"daca era sigur pe el,filma tot gwarul", de cand si pana cand trebuie sa-mi filmez fiecare gwar, ti-am explicat de ce e taiat, si pot dovedi ca nu am taiat doar parti din gwar.

Nu mi-a zis sa filmez gwarul daca zicea filmam tot.

Daca ziceti ca am slide.cs, la mine in vid dc nu se vede nimic? Se vede asa la el in vid din cauza la desync si crashes.asi al meu, chestia cu desync si ca nu iau hituri se poate vede si in vid meu ca nici el nu ia hits.

Aia cu s-aim cu 20-30% de unde ai mai scos-o.

un gwar

 

  • Like 5
  • Shit 3
Link to comment
Share on other sites

N are nici o relevanta gwaru asta cu cel vs tiba. Nu tragi la fel , nu te misti la fel . In video lu tiba faci litefoot non stop in fazele puse de tine. Culmea e ca la tine in video in aceleasi faze tu nu faci litefoot deloc ?? cum vine asta ?

  • Like 1
  • Haha 1
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DareDevil said:

N are nici o relevanta gwaru asta cu cel vs tiba. Nu tragi la fel , nu te misti la fel . In video lu tiba faci litefoot non stop in fazele puse de tine. Culmea e ca la tine in video in aceleasi faze tu nu faci litefoot deloc ?? cum vine asta ?

Ca nu fac litefoot? , de ce iei doar o perspectiva si nu consideri deloc pe a 2-a.

Si trag la fel in gwarul ala ca cel cu tiba, ce ti se pare diferit, imi schimbi playstyle-ul de la gwar la gwar?

Daca chiar era slide.cs, dc la mine nu se observa nimic cand eu ma misc total normal? 

Chiar crezi ca as juca cu ceva care sa se vada asa de evident?

Asta cum vine?

Link to comment
Share on other sites

7:50 la mn in vid, 8:10 la el

De la 16-10, se poate vedea ca si el are "slide.cs", se misca exact ca mn dar nu face litefoot

hmm oare ce-o fi asta bug vizual???

Edited by ѕкινσ
  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Scz ca ma  bag , daca considera capitanii/generalii ca am gresit accept sa fiu sanctioat 

Normal ca la tine nu se vede slideu ala nebun pt ca asa e facut codu sa nu se vada doar la oponent cum e si in videou asta
https://www.youtube.com/watch?v=5aQeOKOoz8c

Tu nici macar litefoot nu faci ,cum ar putea sa se formeze slide-u daca tu n-ai slide.cs, nici night nu face slide ca al tau si el face litefoot la greu :) 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, KaTaNa said:

Scz ca ma  bag , daca considera capitanii/generalii ca am gresit accept sa fiu sanctioat 

Normal ca la tine nu se vede slideu ala nebun pt ca asa e facut codu sa nu se vada doar la oponent cum e si in videou asta
https://www.youtube.com/watch?v=5aQeOKOoz8c

Tu nici macar litefoot nu faci ,cum ar putea sa se formeze slide-u daca tu n-ai slide.cs, nici night nu face slide ca al tau si el face litefoot la greu :) 

Ti-am zis si in pm iti zic si aici, doar imi dovedesti punctul de vedere cu vid-ul acela cand se poate vedea clar ca la el e litefoot.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ѕкινσ said:

Ti-am zis si in pm iti zic si aici, doar imi dovedesti punctul de vedere cu vid-ul acela cand se poate vedea clar ca la el e litefoot.

am vrut sa-ti arat ca la slide.cs tu nu vezi cum slidezi doar oponentul tau vede .. +ca la slide.cs slidezi si fara sa faci litefoot , nu vezi ca tu te contrazici cu tine insuti..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, ѕкινσ said:

7:50 la mn in vid, 8:10 la el

De la 16-10, se poate vedea ca si el are "slide.cs", se misca exact ca mn dar nu face litefoot

hmm oare ce-o fi asta bug vizual???

La mine a fost doar acolo 1 kill, eu nu prea fac slide si mna poate atunci am prins ceva sau idk oricum la mine mi se pare un slide destul de normal in comparatie cu al tau, oricum tu te misti in tot video-ul asa, si cand tragi, si cand incarci si oriunde, bineinteles ca se face bug atunci cand alt script intrervine si da peste cap tot jocul, el a fost scriptat pentru limitele lui, atunci cand adaugi altceva pe langa normal :))

Link to comment
Share on other sites

@Draxler next time nu iti baga aim ca de unde stiu eu acuma ca aimu ala nu il ai de mutl? De unde stiu eu acuma ca nu joci cu el ce-a mai mare prostie ce ai putut face. Te vor acuza multi acuma de aim ?. Skivo, tu si tiba nu credeam ca ve-ti ajunge in halul asta, cel putin tu, admin vechi. Momentan in video tau sunt foarte multe diferente si ce se vedem in celalat. Intradevar lagul face mult mai greu, dar uitate slidu ce consistent il faci si fastul ala parca ai gloante de minigun. Nu ne bazam pe chesti de genu, nu are nimeni pica pe tine sa primesti ban absurd, cu pentru dovezi care deocamdata sunt clare, si nu ai dovezi sa devedesti altceva. 
 

Lock.

  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

  • bkp locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...