Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


[esu.familia]PEET gangkick aiurea


Recommended Posts

Nume pe server: ImTequila
Numele celui pe care il reclam: [esu.familia]PEET 

Motiv: gangkick fara motiv
Dovezi:
http://www.imgz.ro/fullview.php?id=251947
Alte comentarii:Vine el mare [Censored] pe bascula si imi da gkick + m-am saturat ca liderii sa fac legea in gang si ce daca e rcon tot nu face legea in gang 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

+ Ma chinui sa fac gp din nou ca mi-a mai dat hack gkick si vine el mare smecher si imi da gkick 

Link to comment
Share on other sites

Nu avem nevoie de toxici în gang, nu degeaba ti-a dat hack gkick, salut.

 

@[esu.familia]robbO se ia in gura cu multi din gang, e destept rau, nu e loc de el aici.

Edited by peet
Link to comment
Share on other sites

Bine ca e loc de tine, nu ti am comentat nimic tie, nu te am injurat nimic si te trezesti tu mare "lider" sa imi dai gkick + cel mai bun motiv de gangkick....

Edited by Tequila.
Am vrut sa adaug ceva
Link to comment
Share on other sites

Da vreau sa mi explicati, am spus de multe ori ca nu de la cea mai mica greseala si abatere sarim cu cea mai drastica sanctiune, gasim rezolvari, cand nu se poate abia atunci ramane sa dam afara un membru

Link to comment
Share on other sites

Pai eu i am dat report la unu si nimic, am zis ceva de genu ca aveam (stafu ... si admini... care nu se ocupa de nimic)  4 admini on in gang si 1 e afk sau ceva gen si a inceput iuliah aia sa comenteze (am inceput si eu) si nush de unde drq a aparut peet in discutie...

Edited by Tequila.
:fdsa
Link to comment
Share on other sites

tequila e loial gangului, a facut 700 gp a primit gkick, a facut 200 cu rank1  a primit gangkick, acum avea rank1 si 450 gp..

  • Like 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Peet... trebuia sa mergi la el sa vezi de ce se enerveaza asa usor.. nu trebuia sa sari direct cu gkick.. trebuia sa ii explici cum sta treaba.. pe viitor nu mai reactiona din instinct.. fi rational

Tequilla.. incearca pe viitor sa nu te mai enervezi ca adminii nu se ocupa.. treaba lor.. iesi de pe srv ... si revi usor.. dar n-are rost sa sari asa ca iti faci doar probleme si oricum nervii astia nu o sa ii puna pe adminii astia in activitate..

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [esu.familia]Chris said:

Peet... trebuia sa mergi la el sa vezi de ce se enerveaza asa usor.. nu trebuia sa sari direct cu gkick.. trebuia sa ii explici cum sta treaba.. pe viitor nu mai reactiona din instinct.. fi rational

Tequilla.. incearca pe viitor sa nu te mai enervezi ca adminii nu se ocupa.. treaba lor.. iesi de pe srv ... si revi usor.. dar n-are rost sa sari asa ca iti faci doar probleme si oricum nervii astia nu o sa ii puna pe adminii astia in activitate..

 

FOARTE FRUMOS CHRIS  ❤️

Link to comment
Share on other sites

Am vazut si eu ca ai un comportament mai ciudatel si ca esti "nebun" dar nu in sensul bun.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Deci cum ramane ?

Link to comment
Share on other sites

Ramane cu gangkick si salut ti e

Vad ca si acum ai un limbaj urat, scuzele din partea ta nu le am obtinut inca dar te am asteptat, bafta in alt gang

Am vrut sa te las sa joci dar daca si peet a procedat cum am procedat eu asa sa fie, bafta, toxici nu ne trebuie

Peet nu e doar cum zici tu simplu lider, e membru familiei

Edited by [esu.familia]hack
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

@[esu.familia]hackda tu nu stii sa rezolvi problemele decat sa ramana unu afar? Oricum nu e rezolvata treaba daca e asa.. 

Tequilla revine in gang.. ii se va da rank-ul care l-a avut.. vei fi luat in vizor.. si gata.. Peet isi vede de ale lui.. ( aici is 2 variante.. 1.ori va impacati si incercati sa colaborati ca sa mentineti gangu in top 1... care nah necesita o gandire matura.. ori 2. va ignorati si pe ascuns va bagati picioarele unul in altul.. aici nu trebuie mult de gandit ) 

 

 

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, [esu.familia]Chris said:

@[esu.familia]hackda tu nu stii sa rezolvi problemele decat sa ramana unu afar? Oricum nu e rezolvata treaba daca e asa.. 

Tequilla revine in gang.. ii se va da rank-ul care l-a avut.. vei fi luat in vizor.. si gata.. Peet isi vede de ale lui.. ( aici is 2 variante.. 1.ori va impacati si incercati sa colaborati ca sa mentineti gangu in top 1... care nah necesita o gandire matura.. ori 2. va ignorati si pe ascuns va bagati picioarele unul in altul.. aici nu trebuie mult de gandit ) 

 

 

Vezi ca esti mai prost decat erai

Am scris cum va fi

Link to comment
Share on other sites

Hack tu nu vezi ca nu te bag in seama cand intri vezi-ti de treaba ta si eu de a mea (la fel si peet)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, [esu.familia]hack said:

Vezi ca esti mai prost decat erai

Am scris cum va fi

bine , te las sa fi destept

Link to comment
Share on other sites

S-a certat cu hack, s-a certat cu iuliah, s-a certat cu peet si sa mai certat cu nu stiu cine, si tot il vrem pentru ca face gp, dar si hack, iuliah si peet au facut gp la vremea lor.

Da, poate ei nu mai fac gp acum cat face teqi, dar daca aduni totalul celor 3 probabil il depasesc. Si atunci ma intreb, de ce sa frustrez 3 oameni sau poate chiar mai multi pentru unul nou care probabil sta temporar aici ?

 

Eu sunt pro metodei de a nu da gkick din prima inainte de a stabili conditii si de a discuta, dar cand vad ca deja 3 colegi de-ai mei se plang pt el atunci imi dau seama ca chiar este o problema :) 

 

Cred ca teqi ar trebui sa invete sa-si respecte superiorii.

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, [esu.familia]mitzy said:

S-a certat cu hack, s-a certat cu iuliah, s-a certat cu peet si sa mai certat cu nu stiu cine, si tot il vrem pentru ca face gp, dar si hack, iuliah si peet au facut gp la vremea lor.

Da, poate ei nu mai fac gp acum cat face teqi, dar daca aduni totalul celor 3 probabil il depasesc. Si atunci ma intreb, de ce sa frustrez 3 oameni sau poate chiar mai multi pentru unul nou care probabil sta temporar aici ?

 

Eu sunt pro metodei de a nu da gkick din prima inainte de a stabili conditii si de a discuta, dar cand vad ca deja 3 colegi de-ai mei se plang pt el atunci imi dau seama ca chiar este o problema :) 

 

Cred ca teqi ar trebui sa invete sa-si respecte superiorii.

Poate ca intervin degeaba dar vr sa-mi zic si eu parerea. Peet a facut foarte bine ca ia dat gk, @Tequila. numai sa comentezi esti, sa cauti certuri si sa fii tare in gura, peet nu e singurul pe care l-ai suparat, ai supatat mai multi jucatori din gang si ce sa vezi, nu cred ca mereu a fost vina lor:) adica comportamentul tau lasa de dorit, invata sa-ti controlezi limbajul si sa oferi respect altor jucatori ca sa fii vazut si tu bine.Chiar daca faci gp asta nu inseamna ca esfi superior lui peet, hack etc. Cum a zis mitzy, si ei au facut mult gp la vremea lor, acum intervin altele si altele, cel putin pe peet cand il vad ca intra pe server direct la atack, el face ce poate, iar atunci cand intra si el  o perioada sa vina cineva sa-l enerveze si sa-l instige atunci il cred si eu. Cel putin pe langa iulia, hack, peet ai avut un comportament si un limbaj fata de alti jucatorii care nu e foarte frumos. Si acum imi amintesc acum 2 saptamani cum dintr-o data imi dai pm si imi zici ca vai mai tii minte acum 3 ani cand mi-ai dat ban 300 si nu aveai dovezi, ca vai acum nu-mi mai dai ban? Si nu mai stiu ce ziceai pe acolo, eu atunci stateam in baza linistit si mi-ai dat pm fara sa fac ceva, deci e clar ca tu cauti cearta si instigare la greu(acum 3 ani nici nu aveam admin btw) :)))

Edited by Draxler
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, [esu.familia]mitzy said:

S-a certat cu hack, s-a certat cu iuliah, s-a certat cu peet si sa mai certat cu nu stiu cine, si tot il vrem pentru ca face gp, dar si hack, iuliah si peet au facut gp la vremea lor.

Da, poate ei nu mai fac gp acum cat face teqi, dar daca aduni totalul celor 3 probabil il depasesc. Si atunci ma intreb, de ce sa frustrez 3 oameni sau poate chiar mai multi pentru unul nou care probabil sta temporar aici ?

 

Eu sunt pro metodei de a nu da gkick din prima inainte de a stabili conditii si de a discuta, dar cand vad ca deja 3 colegi de-ai mei se plang pt el atunci imi dau seama ca chiar este o problema :) 

 

Cred ca teqi ar trebui sa invete sa-si respecte superiorii.

S-a decis.

In cazul lui gkick este meritat, nu doar dupa parerea unui singur player. 

Ramane out pana cand va discuta si cere scuzele de rigoare de la Hack si Peet

T/C

On 5/31/2020 at 7:31 PM, [esu.familia]Chris said:

bine , te las sa fi destept

 

On 5/31/2020 at 3:03 PM, [esu.familia]hack said:

Vezi ca esti mai prost decat erai

Am scris cum va fi

Va rog sa va contrazicenti in privat sau faceti un PM in care bagati mai multi oameni din staff si discutati

Edited by [esu.familia]Vlad
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...