Jump to content
Anunt in legatura cu ban si kick Read more... ×
  • Advertisments

Sign in to follow this  
[RSS]ximinal

Contestație DjAndy -awp acordate aiurea.

Recommended Posts

Title: Contestație DjAndy
Nickname:  [RSS]ximinal
Topic:https://www.rss-ro.com/unbans.php?view=48780
Motivul Contestatiei: 50 awp pentru că i-am dat warn unuia care mă înjurat?

De acum in colo spun și eu mereu in chat după ce mă omoară cineva " fm " sau " futuți mortii " ca nu se sancționează? 

Edited by [RSS]ximinal
  • Like 1
  • Haha 1
  • Shit 2

"unuia" , acea persoana de care zici e admin , nu e un player!

Daca te jigneste , i faci reclamatie / intrebi staff-ul ce ar merita sa primeasca , nu proceda tu cum crezi ca e mai bine

Am vazut ca i-ai dat +1 WARN , si ultimul ia dat ban 5 zile , well , in sanctiunile nu specifica comanda /ban , doar daca ia ban , deci si de la /warn poate fi.

• Like 5

1 hour ago, DjAndy said:

"unuia" , acea persoana de care zici e admin , nu e un player!

Daca te jigneste , i faci reclamatie / intrebi staff-ul ce ar merita sa primeasca , nu proceda tu cum crezi ca e mai bine

Am vazut ca i-ai dat +1 WARN , si ultimul ia dat ban 5 zile , well , in sanctiunile nu specifica comanda /ban , doar daca ia ban , deci si de la /warn poate fi.

wtf si daca e admin ce?

de cand sunt in staff intotdeauna a fost o "regula",daca tu ca admin vezi ca alt admin incalcand regulamentu il poti sanctiona tu in loc sa i faci reclamatie lol 

scoate-i awp ca e dat degeaba si sa primeasca warnu inapoi

pe bune fm nu e injuratura?

fututi mortii de cand nu e injuratura?astea erau scuze in 2015,credeam ca s a mai evoluat de la prostiile de genu,dar vad ca nu

• Like 5
  • Haha 5

1 hour ago, rullz #DBPN said:

wtf si daca e admin ce?

de cand sunt in staff intotdeauna a fost o "regula",daca tu ca admin vezi ca alt admin incalcand regulamentu il poti sanctiona tu in loc sa i faci reclamatie lol 

scoate-i awp ca e dat degeaba si sa primeasca warnu inapoi

pe bune fm nu e injuratura?

[Censored] mortii de cand nu e injuratura?astea erau scuze in 2015,credeam ca s a mai evoluat de la prostiile de genu,dar vad ca nu

Te contrazic si eu, adminul se sancționează cu awp-uri, nu cu alte sancțiuni ce implică folosirea lor pe server 😅

Acum ca i s au dat cam multe awp sau cum considerati voi, e altă treabă, dar unui admin  i se face reclamație pt a fi sancționat corespunzător și aferent :))

• Like 4

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this