Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Tag, Ranks info!


Recommended Posts

De azi inainte, orice membru [esu.familia] care a parasit gangul nu si va mai recupera tag-ul decat atunci cand recapata vechimea, increderea si toate chestiile necesare pentru indeplinirea acestui tag, deci practic o veti lua de la zero. 

Acum sa vad mofturosii daca la cea mai fragila suferinta va iesi pe premiza, las ca vin eu cand vreau, o sa mai primiti, cand vreau eu din moment ce am decis sa fac acest topic. Faptul asta era strict si batut in cuie acum ceva vreme, dar cu trecerea timpului si schimbarile s a decis in am fi mai indulgenti cu privire la chestia asta.

 

Acelasi lucru se ia in considerare si la celelalte rank-uri, la fel si cu obtinerea acestora, cei responsabil nu dati rank decat la numarul de gangpoints acumulat care este specificat in /ginfo. Nu se mai da rank pe prietenii si cunostinte in arta dm-ului, ai acumulat acel numar, primesti. M-ati tot calcat pe coada cu pretentiile si mofturile voastre iar asta n-a avut decat sa aduca o parte din strictele obiceiuri inapoi.

 

Mai mult de atat, voi face un topic separat, sau chiar in continutul acestuia si vom trece fiecare warn la o greseala ce implica un rank aiurea, limbaj urat fata de ceilalti membri.

Acumularea a 3 warn-uri, va duce la pedepsirea acestuia cu rank off 1 saptamana, daca lucrul asta se intampla de 2 ori intr-o luna, se va prelungi cu 2 saptamani.

 

Edit va putea da la acest topic doar moderatorii gangului, niciun alt owner!

Edited by [esu.familia]robbO
  • Like 7
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Model:

Nume: [esu.familia]robbO

Rank: Owner

Warns: 0/3

Dovada: (optional,logs or photo)

Edited by [esu.familia]robbO
Link to comment
Share on other sites

Un owner nu are voie sa scoata un membru [esu.familia] fara ca acesta sa se sfatuiasca cu ceilalti owneri, decizile vor fi luate de comun acord.

Cat despre reclamatii: ownerii activi care au analizat situatia inainte de a lua o decizie au dreptul sa raspunda 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...