Jump to content
Anunt in legatura cu ban si kick Read more... ×
  • Advertisments

DROP

Cerere admin - [Loyal.p]Drop

Cerere admin - [Loyal.p]Drop  

39 members have voted

This poll is closed to new votes
  1. 1. Merita [Loyal.p]Drop acest rank?

• YES
      34
    • NO
      5

Recommended Posts

*Nume pe server : [Loyal.p]Drop

*AKA : Nu am aka

*Vechime pe server : din 2014

*Mic reminder cu activitatea mea in comunitate* : Am fost owner in vreo 3-4 ganguri in care am incercat sa dau tot ce e mai bun. O sa recunosc si nu ma ascund , am mai avut admin in 2017, level 1, insa fiind mic si prost l-am pierdut pe merit. Inainte de asta am mai avut o tentativa, dar am renuntat pentru ca am simtit ca e o palarie prea mare pentru mine la vremea respectiva. 

*De ce m-am hotarat sa devin Admin : Pai simt ca sunt mai matur, mai capabil sa pot avea grija de acest rank. O sa recunosc , am fost o fire destul de exploziva, care se enerveaza destul de repede, sau cel putin asa o facea inainte. Am mai avut mici clinciuri si in prezent, dar am reusit sa ma limitez si sa nu am parte de sanctiuni mari.

* Poza stats : http://www.imgz.ro/view.php?id=251810

* Proof Video

Vreau sa imi cer scuze daca au existat momente usoare de lag, in special cand ma respawnam. Eu am incercat sa filmez, acum decizia e in mana voastra. Deasta am si oprit filmarea pentru ca vazusem ca o luase totul razna de la un moment dat.

• Like 13

Baiat matur cu facultate ,si super de treaba :)

Are bun simt,e activ si stie dm,sunt din upc si-l favorizez!

pro 

• Thanks 1

Fiind din acelasi gang  apuci sa cunosti omu si mai bine,sunt de aceeasi parere cu scooby plus ca e sincer isi recunoaste greselile ceea ce nu multi o fac,pro pt fratele Drop.

• Like 1
  • Thanks 1

10 minutes ago, [RKT.Legend]SK said:

ai avut ban pt aimbot in regulament scrie clar istoric curat contra !

Cum am zis, e o greseala pe care o recunosc si a fost acum multa vreme. Iti respect verdictul.

• Like 1

Pro, esti un baiat foarte matur.

10 hours ago, [RKT.Legend]SK said:

ai avut ban pt aimbot in regulament scrie clar istoric curat contra !

Stii ca sunt si RCONI care au avut blacklist nu? :)) 

• Thanks 1

On 5/20/2020 at 9:10 AM, MoorsaN said:

Pro, esti un baiat foarte matur.

Stii ca sunt si RCONI care au avut blacklist nu? :)) 

nu te contrazic sunt chiar 2 doamne cum e posibil aşa ceva

:pro: eşti super de treaba

Edited by [T4L.OuTlawz]shady_
  • Like 1
  • Thanks 1

Ai avut ban pentru aimbot mai demult ,scrie clar " Istoric curat " ; ( nh ) 
Dar având în vedere că ești conștient că ai făcut niște greșeli în trecut și că îți dorești să ajuți comunitatea ,de ce nu. ( not just " words " )
Ai un Pro de la mine, baftă. 

• Thanks 1

Asta e, cu toti am gresit, mai mult sau mai putin, cred ca esti mai mult decat capabil pentru acest rank, cred ca putem trece cu vederea peste banul ala, adica mna, pe langa alti admini care nu stiu ce-i cu serverul asta... cred ca te vei descurca bine, mai ales ca ai mai avut admin o data, asa tin minte :pro:

• Thanks 1

Pro din partea mea, ești o persoana minunata.. 

Chiar meriți și ești activ 

• Thanks 1

Argumentul ca a avut ban pt aimbot in trecut nu consider ca are o valabilitate prea mare in prezent, eu in ultimul timp n am auzit sa se planga cineva de el ca e codat sau sa ia ban 

Pana la urma, 80% din comunitatea asta a testat un cod sau vreun mod care sa l ajute si pana la urma daca a folosit mai demult, lucrul asta il poate ajuta sa depisteze mai usor codatii 

Pro

• Thanks 1

2 hours ago, [esu.familia]DREAMZ said:

Argumentul ca a avut ban pt aimbot in trecut nu consider ca are o valabilitate prea mare in prezent, eu in ultimul timp n am auzit sa se planga cineva de el ca e codat sau sa ia ban 

Pana la urma, 80% din comunitatea asta a testat un cod sau vreun mod care sa l ajute si pana la urma daca a folosit mai demult, lucrul asta il poate ajuta sa depisteze mai usor codatii 

Pro

Vulcjie, tu mi ai furat vipul gold si acum dai pro la dusmani ? Sa iti fie rusine     pro la acest stimat domn

Edited by Brosky#DBPN
  • Like 1
  • Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.