Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Ulalala


Buzz.

To come back?  

45 members have voted

  1. 1. Hmm

    • DA
      41
    • NU
      4

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Big pro frate,mereu m-ai ajutat si ai fost alaturi de mine cand am avut nevoie :)

Ai fost cel mai muncitor general si admin pe server,iti urez succes si sa-ti primesti generalul back.

Edited by ScoobY
Link to comment
Share on other sites

Eu m-am gândit prima oara când am citit To la The Outlawz :)) văzând ce se întâmplă cu gangurile,dar am citit și pro desigur, știi părerea mea. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Imperialist said:

Eu m-am gândit prima oara când am citit To la The Outlawz :)) văzând ce se întâmplă cu gangurile,dar am citit și pro desigur, știi părerea mea. 

Poate revii si tu, long time no see.

 

Pro pentru buzz.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pro, esti baiat, imi place ca esti curat, am ce vorbi cu tine, nu te schimba un rank  te pup

Link to comment
Share on other sites

Pro.

 

Link to comment
Share on other sites

Toti facem prostii si prostioare si suntem nervosi cand ni se atrage atentia, dar pe zi ce trece ne acomodam si mai dispar din nervi...

Pro.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, UNCHIUL said:

Toti facem prostii si prostioare si suntem nervosi cand ni se atrage atentia, dar pe zi ce trece ne acomodam si mai dispar din nervi...

Pro.

La cat te-ai plans tu :)) ca ai pierdut coins. Infine.

 

Buzz, frate mie numa bine mi-ai facut, am avut sfaturi bune si luate in considerare pentru ajuta sv, pentru a sanctiona. Ma-i ajutat in primi mei pasi pe forum ca capitan. Iti multumesc mult pentru toate astea, ai fost exemplu pentru mine, si repet un ajutor mare. De la mine ai un PRO evident. Coinsu oricum urma sa fie resetat, numa ca na ai dat tu pasul inaintea lui runix :)). Am gresit si eu la fel ca si tu la randul tau, cred ca ai stat destul sa iti revii. Stiu cum esti, si nu esti genul de persoana care isi cere scuze si apoi e tot aceiasi persoana. Cum am zis atunci cand aveai nervi nu trebuia sa ceri rank off, ca totul se rezolva dar cred ca a fost ce-a mai buna alegere pentru a calma pe "plangaciosi".

Edited by bkp
Link to comment
Share on other sites

pro.

Link to comment
Share on other sites

nu ti sunt hater,de aceea sunt neutru nu votez in niciun fel

sunt doar curios dc ti ai batut joc la cate aveai sa setezi un amarat de coins care oricum se afla imediat direct de la playeri fara sa verifice runix pt niste membrii dintr un gang :)))))

am si eu o intrebare care stiu deja raspunsu

s a meritat sa pierzi tot degeaba? chiar nu inteleg ce ti trecuse prin cap,stiind regulamentu ca te ai implicat in modificarea lui de multe ori 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

  • Buzz. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...