Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


[esu.familia]hack gangkick aiurea


Recommended Posts


Nume pe server: ImTequila
Numele celui pe care il reclam: [esu.familia]hack

Motiv: gangkick fara motiv
Dovezi: 
http://www.imgz.ro/fullview.php?id=251790
Alte comentarii: Imi da gangkick ca cica am dat colider.Piretene nu mai suntem in 2014 cand faceai cerere la rank pe forum.Si nu poti sa zici ca am dat colider la n00bi toti la cei care am dat colider stiu fast c-bug 

          ImTequila changed rank status of Portughezu) to Co-Leader

 ImTequila changed rank status of adryaN to Co-Leader

                                                                                                                                                                                           ImTequila changed rank status of [hTe.legacy]dream) to Co-Leader

                                                                                                                                                                                             ImTequila changed rank status of [hTe.legacy]Ivan=] to Co-Leader

 

 

Link to comment
Share on other sites

Noi dam Co-leader doar daca a facut gp-ul necesar sau un owner decide pe raspunderea lui ca merita respectivul rank, nu un leader

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sincer lui ivan adryan si dream le as fi dat si eu rank ul ala, ma rog, acum stii pe viitor ca e bine sa eviti sa dai rank ca sa nu ti mai sara ownerii in cap ?

 

Te astept sa te bag inapoi, esti baiat bun si muncitor 

 

@[esu.familia]hack ce zici?

Link to comment
Share on other sites

ti am zis ca n ai ce da co lider, u ai facut fire, ti am dat co sa stai pe bara o saptamana, tu ma ameninteai cu dreamz, cand intra el oricum ai lider sau ceva in genu, apoi m ai luat la misto, dupa ce ti-am dat gangkick m ai injurat pe chat public

n am facut poze ca nu este nevoie sa-ti dau ceva dovezi

nu imi pasa ca nu mai suntem in 2014, esu nu este cel mai fraier gang sau nu a ajuns la acel nivel sa dea grad la toti moca, mai ales un simplu lider ca tine

Cand vad scuzele din partea ta atunci vei reveni in acest gang (cu co lider cel mult, faci treaba dupa primesti lider,gradul pe care il aveai)

tema inchisa

(a mai fost acolo cateva momente neplacute scrise de el dar n am chef se le scriu)

Edited by [esu.familia]hack
  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Stii care e faza imi cer scuze dar nu prea adica nu inteleg ce vina am avut eu ca am adus niste player pro in gang si le am dat co si imi dai gkick de an pulea 

Link to comment
Share on other sites

Ramane out. Lock.

Link to comment
Share on other sites

  • SLAYER locked this topic
2 minutes ago, [esu.familia]Slayer_ said:

Ramane out. Lock.

Nu ramane nici un out, daca problema se poate rezolva pe cale amiabila, de ce sa ramana OUT?

Intentile au fost bune, a vrut sa aduca playeri in gang, ramane cu rankoff o saptamana pentru limbaj si atat!

Da-mi mie PM daca nu s-a rezolvat

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, [esu.familia]Vlad said:

Nu ramane nici un out, daca problema se poate rezolva pe cale amiabila, de ce sa ramana OUT?

Intentile au fost bune, a vrut sa aduca playeri in gang, ramane cu rankoff o saptamana pentru limbaj si atat!

Da-mi mie PM daca nu s-a rezolvat

Treaba ta. Adica hack nu stie ce face?

Apoi comportamentul lui dupa ce i-a dat gangkick..

Va lamuriti voi cu asta mai incolo. Pana nu va loviti cu capu de probleme nu va dati seama.

 

Edited by [esu.familia]Slayer_
Link to comment
Share on other sites

Nu mi place ca nu va descurcati din anumite puncte de vedere....nu căutați niciodată calea de mijloc si alegeti întotdeauna calea cea mai ușoară, chiar dacă nu e de partea voastră, o faceți doar pt a face dreptate cat mai repede indiferent de consecințe. 

 

Nu spun ca n a greșit dar parca nu știți sa gestionati o altercatie, o situație mai fragilă. La cel mai mic lucru săriti cu pedeapsă, vreți sa spânzurati din prima, poate ca asa am fost si eu dar am învățat la rândul meu, dar parca la voi întârzie cam mult lucrul asta ?

 

Intr un mod plăcut il făceați sa înțeleagă că nu e ok sa dea rank asa, continua, lua rank off, făcea alte lucruri urate după rank off, lua gangkick.

După acest gangkick omu a facut o reclamație, ceea ce denotă ca vrea la loc, chiar daca nu are dreptate ceilalți din afara conflictului nu faceti decât sa alimentati din nou conflictul ăsta ci nu sa i aduceți pe amandoi la pace, si uite asa nu lasă de la el cel ce teebuie sa lase pt ca ii influențați in a nu face pace. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, [esu.familia]Vlad said:

Nu ramane nici un out, daca problema se poate rezolva pe cale amiabila, de ce sa ramana OUT?

Intentile au fost bune, a vrut sa aduca playeri in gang, ramane cu rankoff o saptamana pentru limbaj si atat!

Da-mi mie PM daca nu s-a rezolvat

 

19 hours ago, [esu.familia]robbO said:

Nu mi place ca nu va descurcati din anumite puncte de vedere....nu căutați niciodată calea de mijloc si alegeti întotdeauna calea cea mai ușoară, chiar dacă nu e de partea voastră, o faceți doar pt a face dreptate cat mai repede indiferent de consecințe. 

 

Nu spun ca n a greșit dar parca nu știți sa gestionati o altercatie, o situație mai fragilă. La cel mai mic lucru săriti cu pedeapsă, vreți sa spânzurati din prima, poate ca asa am fost si eu dar am învățat la rândul meu, dar parca la voi întârzie cam mult lucrul asta ?

 

Intr un mod plăcut il făceați sa înțeleagă că nu e ok sa dea rank asa, continua, lua rank off, făcea alte lucruri urate după rank off, lua gangkick.

După acest gangkick omu a facut o reclamație, ceea ce denotă ca vrea la loc, chiar daca nu are dreptate ceilalți din afara conflictului nu faceti decât sa alimentati din nou conflictul ăsta ci nu sa i aduceți pe amandoi la pace, si uite asa nu lasă de la el cel ce teebuie sa lase pt ca ii influențați in a nu face pace. 

jucatorul respectiv a revenit in esu si a injurat pe gang chat, nu pe mine, alt jucator

 l am avertizat daca mai injura ii zice gang ului bafta

baiatu nu a inteles si ma amenintat cu gangkick, a mai zis ceva dar nu mai tin minte

singur el a ales sa plece din acest gang,binevol, deci nu mai revine pana cand nu mi se scoala mi e organul masculin (sa intelegi tequila mi e la baieti nu mi se scoala)

bafta

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Hack, s-a luat o decizie!

Este in gang si v-a ramane.

 

  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

Hack, nu ai inteles ideea aici...Trebuie sa fim toleranti cu orice epava care are astfel de comportament.

Robbo spune el bine ce spune dar nu e cazul cu astfel de exemplare.

Pe unii ii cunosti de le acorzi o rezolvare, o sansa, se vad dupa compirtament si stil de a juca, bai dar asta nu merira nici sa joace pe server avand in vedere ca a fost blacklist, el tot continua sa fie badaran.

 

Si daca un owner a luat o decizie, normal ar fi ca ceilalti colegi sa intervina cu parere nu cu alta decizie peste decizia luata de primul owner.

Dar ma rog, las de la mine, nu am chef sa tin teorii...insa nu pentru mult timp!

Edited by [esu.familia]Slayer_
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...