Jump to content
  • Advertisments

Sign in to follow this  
Draxler

Se anunta revenire ?

Recommended Posts

Aparent am lipsit 4 zile de pe server, deoarece am resetat pc-ul si altele, cand intru o multime de surprize, printre care si un /vad unde se anunta ca "Diamond Legends cauta jucatori". Aparent am fost surprins de acest lucru, dar ce m-a surprins mai tare este ca, gangul LA s-a transformat in DL dar nimeni nu a anuntat nimic. Acum mna, ar trebui reorganizat DL-ul pe forum, sa nu mai fie inactiv, bineinteles si daca toata aceasta treaba este luata in serios. [dL.Power]Draxler fost owner secundar DL. Mna eu zic ca s-a trecut ca gang legend si asa

Edited by Draxler
  • Like 2

sunt un owner din fostul LA actualul DL

au vorbit griffin si ximinal cu Cristi.S (cred deja ca stii cine e) si ne-a lasat sa facem

te putem accepta si pe tine ca fiind fost owner in gang pana la urma am zis ca o sa acceptam pe toti cei din fostul DL.

cat despre board si astea, n-a apucat inca bkp sa schimbe :)) ca o sa fie inactiv o saptamana din ce am inteles

12 hours ago, [esu.familia]Slayer_ said:

La voi inseamna ''RVENIRE'',la noi inseamna ''GP FREE'' XD . 

Cu acrualul gang zic si eu, ca nimeni din trecut nu e in gang :))

22 minutes ago, woll said:

putem accepta si pe tine ca fiind fost owner in gang pana la urma am zis ca o sa acceptam pe toti cei din fostul DL.

Aici e cam controversata faza sa stii. Adica toti cei din actualul dl inafara de griffin nu au avut o functie buna in dl-ul ce a fost sau in staff, iar acum veni faza ca voi astia noi ne aruncati noua un colt de paine in dl? Adica celor care au condus gangul? Nu-i frumos, cum ar veni ca eu as face alaturi de shahmen sa zic EKT si dupa ii zic lui Maruis hai ca te primesc si pe tine ca owner in gang ca ai fost in EKT, Eu inteleg ca v-a lasat cristi da e prea de tot, ati refacut dl-ul ca s-a dus LA, daca cristi voia sa refaca dl-ul din propria initiativa putea sa vorbeasca cu mine si il faceam eu cu @Incred._. . Ma cam dernjeaza faptul ca vin uni care nu au avut legatura cu gangul sa-i conduca acum pe cei vechi care au tinut gangul. Daca e asa ms frumos dar eu prefer sa imi sterg definitiv tagul si sa raman in esu. Btw daca zici ca aia si aia, reciteste fraza pe care ai scris-o sa vezi ca aduce spre mila, la fel ca ximinal ieri pe server.

4 hours ago, Draxler said:

Cu acrualul gang zic si eu, ca nimeni din trecut nu e in gang :))

Aici e cam controversata faza sa stii. Adica toti cei din actualul dl inafara de griffin nu au avut o functie buna in dl-ul ce a fost sau in staff, iar acum veni faza ca voi astia noi ne aruncati noua un colt de paine in dl? Adica celor care au condus gangul? Nu-i frumos, cum ar veni ca eu as face alaturi de shahmen sa zic EKT si dupa ii zic lui Maruis hai ca te primesc si pe tine ca owner in gang ca ai fost in EKT, Eu inteleg ca v-a lasat cristi da e prea de tot, ati refacut dl-ul ca s-a dus LA, daca cristi voia sa refaca dl-ul din propria initiativa putea sa vorbeasca cu mine si il faceam eu cu @Incred._. . Ma cam dernjeaza faptul ca vin uni care nu au avut legatura cu gangul sa-i conduca acum pe cei vechi care au tinut gangul. Daca e asa ms frumos dar eu prefer sa imi sterg definitiv tagul si sa raman in esu. Btw daca zici ca aia si aia, reciteste fraza pe care ai scris-o sa vezi ca aduce spre mila, la fel ca ximinal ieri pe server.

nu cred ca sunt obligat tie sa-ti dau explicatii dar ca sunt baiat simtit iti zic

din moment ce au parasit veteranii din LA gangu' am vrut sa facem un nou inceput, un nou start.

am schimbat ownerii sa schimbam numele si probabil si baza.

nu e din mila fraza aia, daca vrei tu sa o iei asa bine.

eu sunt de acord sa vii tu daca vrei sau daca nu stai in esu, n-am eu nici-o treaba.

si acceptam si membrii vechi din DL daca vor sa vina.

31 minutes ago, woll said:

nu cred ca sunt obligat tie sa-ti dau explicatii dar ca sunt baiat simtit iti zic 

din moment ce au parasit veteranii din LA gangu' am vrut sa facem un nou inceput, un nou start.

am schimbat ownerii sa schimbam numele si probabil si baza.

nu e din mila fraza aia, daca vrei tu sa o iei asa bine.

eu sunt de acord sa vii tu daca vrei sau daca nu stai in esu, n-am eu nici-o treaba.

si acceptam si membrii vechi din DL daca vor sa vina.

Deci celor vechi le trebuia permisiune daca nu le ziceai tu, bine ca m-ai lamurit las-o asa, dupa 2-3 luni maxim o sa apara certuri, si o sa plece ala ala, o sa se schimbe tot gangul ca mna, cum s-a intamplat si cu la. Si asa se va strica reputatia DL-ului dinnou. Daca facea cineva care a fost loial dl-ului mai ziceam ca mna el il mai tinea, cum am fost eu, da bineinteles ca, cristi a ales sa-i lase gangul lui bonel si de asta s-a dus, dar nu vreau sa intru in detaliile astea ca nu are rost, gangul daca era sa fie refacut de la inceput trebuia in primul rand sa fie cineva capabil, nu ximinal, si trebuia tot luat de la 0, de la slot pana la datele lui. Dar faceti ce vreti cu gangul, eu am tinut la el deoarece cei ce l-au tinut inainte au stiut sa-l tina, voi nu sunteti capabili sa tineti un gang, de asta in fiecare luna vedem 3-4 ganguri noi. Faceti ce vreti dar eu nu ma intorc inapoi cu asemenea capete

@Cristi.S daca ai ceva de zis poti da unlock.

Sa nu fie aici off topic dau

LOCK .

Edited by Draxler
  • Dislike 1

Salut, 

Cred totusi ca am dat un răspuns favorabil foarte repede fara sa ma gandesc la anumite aspecte importante . Am fost de acord imediat cum am vazut ca cineva vrea sa refaca gangul Diamond Legends , am fost fericit ca il vreti in continuare pe server.  

Zilele astea daca voi avea timp ,am sa revin pe server cat imi permite timpul si am sa refac gangul de la 0 . 

Imi cer scuze tuturor celor care au adus unele modificări la gangul ulterior . 

P.S. : Rog un mapper sa ma ajute cu o bază. Pm cu poze / videoclip . Plătesc gems :D

• Like 4

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this