Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


United Pirates Castle - TOP 1


[Loyal.p]Hypnos

Recommended Posts

16 minutes ago, rocky said:

nah nu i acelasi lucru, hai sa nu ne cacam pe noi nu ati fi fost top1 daca la inca mai era si nu veneau la voi, dar totusi bv nu ma oftic personal sau cv e doar un joc si is destul de matur :)) dar se dau importanti ca au reusit in viata si plus ca stim amandoi ce am vorbit inainte cand ziceai sa mergem upc sa ridicam gangu ala ca iti pare rau de ei sau cacat da ma rog :))

Rocky nu am zis ca imi pare rau de ei,eu am mai fost o data in UPC si am atins top1,cei din LA au venit pentru ca UPC este un gang legenda pe RSS care merita respect si are o vechime imensa pe RSS,de-asta am reintrat si m-am implicat.

 

Nu poti spune bravo LA,cum a zis si Hypnos toti membrii gangului tau sunt membrii care apartin anumitor ganguri,in fine,eu nu ma cert cu tine sau ceva dar as dori ca UPC sa fie tratat asa cum se cuvine:respect!

 

  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, [Loyal.p]Hypnos said:

Dream, n0thing si iulia au intrat in gang la voi nu cu mult timp inainte sa vina si cativa membri din LA la noi. Inca insisti cu chestia asta, altceva n-ai?? 

Te-ai kkt pe tine o luna ca sunteti voi nu stiu ce gang si noi suntem nabi, iar acum ca am ajuns top1 si am facut un topic in care am pus un print si 2 cuvinte despre alte gang-uri, tot noi ne-am dat smecheri??

daca nu evitai gangu meu si il puneai pe scooby sa faca o gluma pt care :)) sunt sigur ca toti le au zis si prietenilor din viata reala “ba frate deci zisa unu o gluma pe samp si rasai o gramada hai sa vi o zic si voua” sa mor de ziceam altceva inafara de gg 

Link to comment
Share on other sites

In timp ce voi va certati..

Bloddy plange...acum 2 zile imi zisese ca el e fericit ca e smecher pe samp,asta voia sa ajunga in viata si acum are ban... 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, rocky said:

daca nu evitai gangu meu si il puneai pe scooby sa faca o gluma pt care :)) sunt sigur ca toti le au zis si prietenilor din viata reala “ba frate deci zisa unu o gluma pe samp si rasai o gramada hai sa vi o zic si voua” sa mor de ziceam altceva inafara de gg 

Am preferat sa evit sa aduc vorba de voi tocmai ca sa nu-mi sariti in cap. In plus, pe bune ca voi nu ne-ati facut concurenta in ultima saptamana cum ne-au facut ESU si T4L, pana mea.. n-ati intrat destui, am inteles ca a fost si ziua ta, treaba voastra. Glume au facut si membrii mei, dar si ai tai, ma indoiesc ca i-ai pus tu sa zica ceva, cum de altfel nici eu nu i-am spus lui scooby sa faca o gluma.

 

@Monarch ⚜ , inca se lauda ca e smecher, doar ca va protejam de prostia lui :))

Spoiler

7WBOdNR.png

 

Bk8YVsl.png

 

Edited by [Loyal.p]Hypnos
Link to comment
Share on other sites

Felicitari!

Dar seara cand ne strangem si va mai luati bataie, lasati oftica deoparte "hahahaha pc din lemne"  poate e din carton 

 

PS: CarloS iti sunt dator cu un jail, stii tu de ce :P

Edited by [esu.familia]Vlad
  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, rocky said:

sincer felicitari LA ati ajuns top1 si bafta in continuare :)) 

imi este indiferent cu ei sau fara ei.

Nu as spune asta,deoarece nu ei au ridicat gangul " LA "  ci si playerii care au ajutat la gang

daca nu ar fii fost ei pot spune ca eram top 2.

Edited by [Loyal.p]half.bbxgandhalf
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, [esu.familia]Vlad said:

Felicitari!

Dar seara cand ne strangem si va mai luati bataie, lasati oftica deoparte "hahahaha pc din lemne"  poate e din carton 

 

PS: CarloS iti sunt dator cu un jail, stii tu de ce :P

Da boss,nu esti singurul,dar din pacate sanctiunea pentru jail trebuie primita in maxim 24 de ore de la pricina :)) Sunt si eu baiat destept

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Congratulations to you guys !

Link to comment
Share on other sites

gg esu pt top2 ca nothing rupe gpul 

Link to comment
Share on other sites

Foarte frumos.

GG tuturor. 

Link to comment
Share on other sites

Bravo, sunteti buni ce sa zic.

Cam increzuti din pacate, dar mno, tine de personalitatea voastră pana la urma, nu o sa se schimbe niciodată asta.

Nu inteleg ce aveti voi cu La si cu băiatul ala Bloody sau cum se scrie numele lui.

A fost total penibil modul în care toți ati mers la el la cerere sa scrieti arrr, dar mno, ce pot sa zic, parca nu aveam voie sa comentam aiurea la cererile de unban, dar vad ca nu se mai respecta asta.

E demn de lauda si faptul ca hTe a reușit ce a reușit cu mult mai putini membri activi, dar mno din punctul unora de vedere nu conteaza asta.

Ce pot sa mai zic:

Arrr

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ba Night nu te supara pe mine dar tie ti se pare penibil faptul ca a primit comentarii negative/la misto la cererile un-ban dar ce a facut el din momentul in care a luat ban 10 zile pana in momentul de fata nu ti se mai pare penibil? Pentru ca ai spus lucru asta ca si cum Bloody e un jucator civilizat,curat care nu face probleme si restu niste nesimtiti care fac misto de el aiurea ,oare asa sa fie ? In alta ordine de idei GJ UPC ARRRRR

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, [Loyal.p]Marian said:

Ba Night nu te supara pe mine dar tie ti se pare penibil faptul ca a primit comentarii negative/la misto la cererile un-ban dar ce a facut el din momentul in care a luat ban 10 zile pana in momentul de fata nu ti se mai pare penibil? Pentru ca ai spus lucru asta ca si cum Bloody e un jucator civilizat,curat care nu face probleme si restu niste nesimtiti care fac misto de el aiurea ,oare asa sa fie ? In alta ordine de idei GJ UPC ARRRRR

Asa ai interpretat tu presupun, nu am zis ca ce face si ce o sa mai faca bloody e ok, stiu ca nu e ok, dar mno, atâta il duce capul, dar doar pentru ca pe el nu prea il duce capul asta nu inseamna ca altii trebuie sa ii urmeze exemplul 

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, nightt said:

Bravo, sunteti buni ce sa zic.

Cam increzuti din pacate, dar mno, tine de personalitatea voastră pana la urma, nu o sa se schimbe niciodată asta.

Nu inteleg ce aveti voi cu La si cu băiatul ala Bloody sau cum se scrie numele lui.

A fost total penibil modul în care toți ati mers la el la cerere sa scrieti arrr, dar mno, ce pot sa zic, parca nu aveam voie sa comentam aiurea la cererile de unban, dar vad ca nu se mai respecta asta.

E demn de lauda si faptul ca hTe a reușit ce a reușit cu mult mai putini membri activi, dar mno din punctul unora de vedere nu conteaza asta.

Ce pot sa mai zic:

Arrr

Nu avem ceva cu el ma,efectiv ni se pare amuzant cum "alearga el de pe rotita"..

Omul era in gwar cu mine si cu Marian,s-a pus 2 minutele afk si dupa era Usain Bolt pe mapa,cel mai probabil si-a schimbat rotita la mouse, si-a pus una sport cu volan pe dreapta ?

Mi se pare si mai amuzant sa fii prins cu aimbot,sa negi,sa fii prins iar,sa negi iar,dupa intr-un final sa recunosti,sa iei bl si sa te milogesti aici pe comunitate pt unbl(eu i-am dat pro la cerere parca),si dupa s-o arzi zeu pe server cu coduri.Eu de asta am sarit cu caterinca pe el,pentru ca stiam ca alearga prea repede chiar si pentru rotita lui de la mouse.

Toti astia care au luat bl pt coduri,au primit bl back.(Heine,Anger,Hulk si multi altii)Cum dracu sa nu ii urasti cand se milogesc de tine sa le dai o sansa,si dupa uita,se cred smecheri,nu mi se pare normal.

Acum individul face 100 de cereri unban crezand ca reuseste ceva,si in tot timpul asta joaca undercover la hte in gang..

N-am nimic cu hte,n-am nimic cu restul,efectiv mi s-a pus pata pe idiotul asta,nu-mi place cand cineva arde codul in gwar cu mine si dupa zice ca alearga de pe rotita,sa fim seriosi :)

Gluma aia cu rotita,n-am zis-o ca sa instig,efectiv e un comment amuzant cu privire la banul primit de piciu' asta,nimic mai mult. @rocky imi cer scuze daca te-ai simtit ofensat.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

O sa spun doar atat, @nightt , esti pe langa subiect, tu vezi doar ce vrei tu.

 

#upcnupoatesafacaoglumacasuntincrezuti, ipocritilor?

Edited by [Loyal.p]Hypnos
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ScoobY said:

Nu avem ceva cu el ma,efectiv ni se pare amuzant cum "alearga el de pe rotita"..

Omul era in gwar cu mine si cu Marian,s-a pus 2 minutele afk si dupa era Usain Bolt pe mapa,cel mai probabil si-a schimbat rotita la mouse, si-a pus una sport cu volan pe dreapta ?

Mi se pare si mai amuzant sa fii prins cu aimbot,sa negi,sa fii prins iar,sa negi iar,dupa intr-un final sa recunosti,sa iei bl si sa te milogesti aici pe comunitate pt unbl(eu i-am dat pro la cerere parca),si dupa s-o arzi zeu pe server cu coduri.Eu de asta am sarit cu caterinca pe el,pentru ca stiam ca alearga prea repede chiar si pentru rotita lui de la mouse.

Toti astia care au luat bl pt coduri,au primit bl back.(Heine,Anger,Hulk si multi altii)Cum dracu sa nu ii urasti cand se milogesc de tine sa le dai o sansa,si dupa uita,se cred smecheri,nu mi se pare normal.

Acum individul face 100 de cereri unban crezand ca reuseste ceva,si in tot timpul asta joaca undercover la hte in gang..

N-am nimic cu hte,n-am nimic cu restul,efectiv mi s-a pus pata pe idiotul asta,nu-mi place cand cineva arde codul in gwar cu mine si dupa zice ca alearga de pe rotita,sa fim seriosi :)

Gluma aia cu rotita,n-am zis-o ca sa instig,efectiv e un comment amuzant cu privire la banul primit de piciu' asta,nimic mai mult. @rocky imi cer scuze daca te-ai simtit ofensat.

 

6 hours ago, ScoobY said:

Multumim celor din hte ca alearga de pe rotita

 

6 hours ago, CarloS Morningstar said:

Daca ne apucam sa alergam toti dupa rotita vom fi top1 6 luni la rand

ARRRR

 

6 hours ago, ScoobY said:

Facem maraton :D

Ultimul cu rotita functionala castiga :))))

 

5 hours ago, rocky said:

Atunci dc inainte sa vina astia din la in upc 

nici nu mai stia lumea ca exista in topc upc ul? Gen abia intra in top5 gg oricum hai nu am vrut sa va “instig” :))) luna nu s a terminat poate alergam mai mult de pe rotita si va prindem :)) arrr

 

VA ROG FRUMOS DIN SUFLET SA IMI EXPLICATI CARE ESTE TREABA CU ROTITA ASTA CA O VAD PESTE TOT DAR NU STIU CE DRACU E CU ROTITA ASTA E TOT CHESTIE D-AIA FAIMOASA GEN DAU FAST SI MOARE SAU CARE E TREABA CU ROTITA??????!!!!!!!

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sloth said:

 

 

 

 

 

VA ROG FRUMOS DIN SUFLET SA IMI EXPLICATI CARE ESTE TREABA CU ROTITA ASTA CA O VAD PESTE TOT DAR NU STIU CE DRACU E CU ROTITA ASTA E TOT CHESTIE D-AIA FAIMOASA GEN DAU FAST SI MOARE SAU CARE E TREABA CU ROTITA??????!!!!!!!

ceva gen dau fast si moare, bloody asta a zis ca alearga de pe rotita dar cel mai probabil avea fastwalk sau cum se numea codu ca nu mai stiu
anyway nu am eu mare treaba cu gangurile, am jucat pe rss de dragul vremurilor apuse, csz, gg upc, ati reinviat inca odata.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, ScoobY said:

Nu avem ceva cu el ma,efectiv ni se pare amuzant cum "alearga el de pe rotita"..

Omul era in gwar cu mine si cu Marian,s-a pus 2 minutele afk si dupa era Usain Bolt pe mapa,cel mai probabil si-a schimbat rotita la mouse, si-a pus una sport cu volan pe dreapta ?

Mi se pare si mai amuzant sa fii prins cu aimbot,sa negi,sa fii prins iar,sa negi iar,dupa intr-un final sa recunosti,sa iei bl si sa te milogesti aici pe comunitate pt unbl(eu i-am dat pro la cerere parca),si dupa s-o arzi zeu pe server cu coduri.Eu de asta am sarit cu caterinca pe el,pentru ca stiam ca alearga prea repede chiar si pentru rotita lui de la mouse.

Toti astia care au luat bl pt coduri,au primit bl back.(Heine,Anger,Hulk si multi altii)Cum dracu sa nu ii urasti cand se milogesc de tine sa le dai o sansa,si dupa uita,se cred smecheri,nu mi se pare normal.

Acum individul face 100 de cereri unban crezand ca reuseste ceva,si in tot timpul asta joaca undercover la hte in gang..

N-am nimic cu hte,n-am nimic cu restul,efectiv mi s-a pus pata pe idiotul asta,nu-mi place cand cineva arde codul in gwar cu mine si dupa zice ca alearga de pe rotita,sa fim seriosi :)

Gluma aia cu rotita,n-am zis-o ca sa instig,efectiv e un comment amuzant cu privire la banul primit de piciu' asta,nimic mai mult. @rocky imi cer scuze daca te-ai simtit ofensat.

Nu e vorba de gluma cu rotita neapărat, e vorba ca ati putea sa dati dovada de maturitate si sa ii dati pace, nu apa la moara.

Si nu inteleg de ce pentru atatia playeri pare imposibil sa fugi de pe scroll si sa tragi, daca ma joc o săptămână si eu si tu si orice persoana e capabilă să joace asa.

5 minutes ago, [Loyal.p]Hypnos said:

O sa spun doar atat, @nightt , esti pe langa subiect, tu vezi doar ce vrei tu.

Eu is pe lângă subiect ? Stai linistit ca stiu destul de multe despre subiect.

Vrei sa o dam pe aia dreapta si sa iti spun ce vad eu cu adevărat? Eu cred ca nu asa ca mai bine lasa.

Si stai linistit ca nici nu am eu treaba cu gangul fost am avut si tagul ala al vostru loyal.p acum mult timp.

Edited by nightt
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, nightt said:

Nu e vorba de gluma cu rotita neapărat, e vorba ca ati putea sa dati dovada de maturitate si sa ii dati pace, nu apa la moara.

Si nu inteleg de ce pentru atatia playeri pare imposibil sa fugi de pe scroll si sa tragi, daca ma joc o săptămână si eu si tu si orice persoana e capabilă să joace asa.

Eu is pe lângă subiect ? Stai linistit ca stiu destul de multe despre subiect.

Vrei sa o dam pe aia dreapta si sa iti spun ce vad eu cu adevărat? Eu cred ca nu asa ca mai bine lasa.

Night, crede-ma, pot sa-ti aduc oricand argumente si sa te fac de rasul curcilor. Nu stii, stai cuminte acolo in banca ta si lasa comentariile aiurea, ca daca era hte in locul nostru avea sa vezi spectacol, nu faptul ca am pus noi o poza cu topul si ca a facut unul o gluma. :)

 

P.S: Au scris "arrr" si 3 sau 4 capitani, te-ai trezit tu sa comentezi :))

Edited by [Loyal.p]Hypnos
Link to comment
Share on other sites

Just now, [Loyal.p]Hypnos said:

Night, crede-ma, pot sa-ti aduc oricand argumente si sa te fac de rasul curcilor. Nu stii, stai cuminte acolo in banca ta si lasa comentariile aiurea, ca daca era hte in locul nostru avea sa vezi spectacol, nu faptul ca am pus noi o poza cu topul si ca a facut unul o gluma. :)

Hai, adu argumentele alea, chiar le astept.

Unul a făcut o glumă, nu toti 

Nu stiu la ce spectacol te referi, acolo la Iași la facultate asa va invata sa vorbiti romana? Hai dă-mi ban ca stiu unde esti la facultate. Astept argumentele alea.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nightt said:

Nu e vorba de gluma cu rotita neapărat, e vorba ca ati putea sa dati dovada de maturitate si sa ii dati pace, nu apa la moara.

Si nu inteleg de ce pentru atatia playeri pare imposibil sa fugi de pe scroll si sa tragi, daca ma joc o săptămână si eu si tu si orice persoana e capabilă să joace asa.

Eu is pe lângă subiect ? Stai linistit ca stiu destul de multe despre subiect.

Vrei sa o dam pe aia dreapta si sa iti spun ce vad eu cu adevărat? Eu cred ca nu asa ca mai bine lasa.

Si stai linistit ca nici nu am eu treaba cu gangul fost am avut si tagul ala al vostru loyal.p acum mult timp.

Nu e vorba de faptul ca e imposibil,am zis ca alearga prea repede,ai vazut dovezile macar?

Nu cred ca vrea Hypnos s-o dai pe dreapta,la stanga sau ce-ai mai propus,hai sa n-o mai lungim aiurea.Ai venit,ne-ai facut increzuti,iti sustii punctul de vedere,fiecare e liber sa faca asta,poate tu asa vezi lucrurile,dar hai sa n-o dam aici in argmente aiurea,ca n-are niciun rost :)

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nightt said:

Hai, adu argumentele alea, chiar le astept.

Unul a făcut o glumă, nu toti 

Nu stiu la ce spectacol te referi, acolo la Iași la facultate asa va invata sa vorbiti romana? Hai dă-mi ban ca stiu unde esti la facultate. Astept argumentele alea.

Ai lei, jumatate din membrii [Loyal.p] au o facultate, iar noi trebuie sa ne explicam comportamentul "jignitor".

 

Topic closed, asta ca sa nu va zbor de la sectiunea asta!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...