Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


United Pirates Castle - TOP 1


[Loyal.p]Hypnos

Recommended Posts

Multumim celor din hte ca alearga de pe rotita

  • Haha 9
Link to comment
Share on other sites

ARRRR

Link to comment
Share on other sites

UPC 4Life 

ARRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

Link to comment
Share on other sites

Daca ne apucam sa alergam toti dupa rotita vom fi top1 6 luni la rand

ARRRR

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, CarloS Morningstar said:

Daca ne apucam sa alergam toti dupa rotita vom fi top1 6 luni la rand

ARRRR

Facem maraton :D

Ultimul cu rotita functionala castiga :))))

Link to comment
Share on other sites

ARRRRRRRR

 

Felicitari tuturor membrilor care au ajutat pentru acest top 1, incepand de la owneri si pana la cei cu rank 1. Fiecare gp a contat. Pentru acei oameni care spun ca "amaratii " astia din upc merita mult mai mult, uitati-va la top. Si nu, nu este o obsesie pentru noi topul. Mereu au fost momente cand eram pe 7-8 si momente cand ne bateam pentru 1-2. Acest joc il jucam de placere. Acum o sa sara haterii "Da se vede ca il jucati de placere. Rupeti gp-ul si faceti tryhardul de pe lume". Nu, nu facem tryhard. Va doreati competitie, luati competitie. Am demonstrat ca daca vrem, facem treaba. De acum ne este indiferent top-ul final. Am aratat cat de mult ne unim in momentele grele, cand suntem luati la misto si umiliti. Da , chiar asa, umiliti pe un joc daca va vine sa credeti :). Nvm, felicitari tuturor gangurilor si succes pe mai departe. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DROP said:

ARRRRRRRR

 

Felicitari tuturor membrilor care au ajutat pentru acest top 1, incepand de la owneri si pana la cei cu rank 1. Fiecare gp a contat. Pentru acei oameni care spun ca "amaratii " astia din upc merita mult mai mult, uitati-va la top. Si nu, nu este o obsesie pentru noi topul. Mereu au fost momente cand eram pe 7-8 si momente cand ne bateam pentru 1-2. Acest joc il jucam de placere. Acum o sa sara haterii "Da se vede ca il jucati de placere. Rupeti gp-ul si faceti tryhardul de pe lume". Nu, nu facem tryhard. Va doreati competitie, luati competitie. Am demonstrat ca daca vrem, facem treaba. De acum ne este indiferent top-ul final. Am aratat cat de mult ne unim in momentele grele, cand suntem luati la misto si umiliti. Da , chiar asa, umiliti pe un joc daca va vine sa credeti :). Nvm, felicitari tuturor gangurilor si succes pe mai departe. 

Felicitari, dar sunteti acolo doar pentru ca au venit membrii din Lethal Alliance si nu cred ca avem cum sa negam chestia asta, no?

5ebea55edbfa0.jpg

 

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

sincer felicitari LA ati ajuns top1 si bafta in continuare :)) 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, rocky said:

sincer felicitari LA ati ajuns top1 si bafta in continuare :)) 

N-o sa neg faptul ca @[Loyal.p]ghost. @Incred._. @wIzz_ au contribuit semnificativ, dar poti sa numeri pe degetele de la o mana membrii care au venit din LA. La fel de bine putem sa felicitam si GSF-ul, nu-i asa @CarloS Morningstar:))

 

9/10 cei mai activi membri erau deja in UPC si in 15 zile au acumulat un total de 15,5k gp, iar singurul din cei 10 care nu era inainte e ghost. So, cautati alta scuza pentru care ati pierdut locul 1 :))

 

Edited by [Loyal.p]Hypnos
Link to comment
Share on other sites

Si ce daca o venit LA in upc? E interzis? Facem ce vrem. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Atunci dc inainte sa vina astia din la in upc 

nici nu mai stia lumea ca exista in topc upc ul? Gen abia intra in top5 gg oricum hai nu am vrut sa va “instig” :))) luna nu s a terminat poate alergam mai mult de pe rotita si va prindem :)) arrr

Link to comment
Share on other sites

ARRRRR top ul reprezinta doar activitatea unui gang

 

eu propun sa ne strangem cele mai bune ganguri la /garena intr o seara dintr un weekend, ceva bn organizat cu cei mai buni membri si sa vedem :))

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, [esu.familia]DREAMZ said:

ARRRRR top ul reprezinta doar activitatea unui gang

 

eu propun sa ne strangem cele mai bune ganguri la /garena intr o seara dintr un weekend, ceva bn organizat cu cei mai buni membri si sa vedem :))

Propun sa organizam si noi un warnight in fiecare vineri/sambata/duminica de la ora 20:00 :D Daca merge bine weekend-ul asta si intram multi, facem si pariuri pe gems :))

Edited by [Loyal.p]Hypnos
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, [Loyal.p]Hypnos said:

Propun sa organizam si noi un warnight in fiecare vineri/sambata/duminica de la ora 20:00 :D Daca merge bine weekend-ul asta si intram multi, facem si pariuri pe gems :))

alooo,s-a terminat starea de urgenta, OUTSIDE

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, [Loyal.p]Hypnos said:

Propun sa organizam si noi un warnight in fiecare vineri/sambata/duminica de la ora 20:00 :D Daca merge bine weekend-ul asta si intram multi, facem si pariuri pe gems :))

Merge, eu sincer ma distrez cand ne sincronizam pe server, seara, mai multi din esu si upc :))

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, [RoA.Gods]azerot_ said:

alooo,s-a terminat starea de urgenta, OUTSIDE

Te duci sa culegi castane afara sau ce faci? Inteleg ca iesi cu baietii la o caterinca, o samanta, etc.. dar ce faceti dupa ce terminati petul de bere pe banca din parc? :)) Este timp si de warnight, ca n-ai inca ce face toata ziua afara ?

Link to comment
Share on other sites

ARRRRRRRRRRRRRR We The Best ❤️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, CarloS Morningstar said:

@rocky dupa acest model asta pot spune si eu felicitari GSF pentru top2 

nah nu i acelasi lucru, hai sa nu ne cacam pe noi nu ati fi fost top1 daca la inca mai era si nu veneau la voi, dar totusi bv nu ma oftic personal sau cv e doar un joc si is destul de matur :)) dar se dau importanti ca au reusit in viata si plus ca stim amandoi ce am vorbit inainte cand ziceai sa mergem upc sa ridicam gangu ala ca iti pare rau de ei sau cacat da ma rog :))

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, [RoA.Gods]azerot_ said:

alooo,s-a terminat starea de urgenta, OUTSIDE

outside...dar la 9 te bate maica-ta daca nu esti in casa ?

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, rocky said:

nah nu i acelasi lucru, hai sa nu ne cacam pe noi nu ati fi fost top1 daca la inca mai era si nu veneau la voi, dar totusi bv nu ma oftic personal sau cv e doar un joc si is destul de matur :)) dar se dau importanti ca au reusit in viata si plus ca stim amandoi ce am vorbit inainte cand ziceai sa mergem upc sa ridicam gangu ala ca iti pare rau de ei sau cacat da ma rog :))

Dream, n0thing si iulia au intrat in gang la voi nu cu mult timp inainte sa vina si cativa membri din LA la noi. Inca insisti cu chestia asta, altceva n-ai?? 

Te-ai kkt pe tine o luna ca sunteti voi nu stiu ce gang si noi suntem nabi, iar acum ca am ajuns top1 si am facut un topic in care am pus un print si 2 cuvinte despre alte gang-uri, tot noi ne-am dat smecheri??

Edited by [Loyal.p]Hypnos
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...