Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Sugestie akas


derpanu

Recommended Posts

Nume pe server: [Police]Andrey_Derp

Idee/Sugestie: Eram la /de si am prins un player cu aimbot, si cand sa il banez, a iesit repede de pe server. Zic boon, asta nu mai are cum sa nu intre toata viata lui pe server, sigur o sa mai intre el, dar cu alt cont. Zic hai sa ma uit la aka-urile lui, sa il banez cand intra pe server, si vad o lista de aproximativ 30 akas.. daca ai sta sa le verifici pe toate innebunesti.. propunerea mea e urmatoarea, in dreptul fiecarui aka sa scrie ultima oara cand playerul a intrat pe server, si la cei care sunt conectati, sa scrie "online". Gen daca il vad ca a intrat inapoi pe server cu alt nume, sa stiu pe cine banez. Aka-urile sunt puse intr-o ordine random, nu e primul aka ultimul cont facut si si aka-ul cel mai de jos primul cont facut. So, imi e greu sa verific pe cineva cu un pomelnic de akas.

 

 

5ebdc2ff719a8.png

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Am patit si eu. Merge un ctrl + f atunci cand stii ce cauti, dar altfel.. e putin mai complicat sa-i anticipezi contul si sa-l banezi inainte sa primeasca report. N-as putea sa spun sincer ca e o necesitate, dar poate fi utila propunerea.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

'e putin mai complicat sa ii anticipezi contul pe care va intra.'

voiai sa spui ca e imposibil daca are cate aka-uri avea respectivul.

e o chestie utila, pro. si nu cred ca e asa de greu de implementat avand in vedere ca la playerstats apare cand userul s-a conectat ultima oara.

Edited by chrrisstian
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Am adaugat data si un mic cerculet verde daca este online.

Acum cand un jucator isi schimba numele sau abia s-a inregistrat, pe site arata ca a fost ultima data online in 1970 =] Dupa restart am sa repar si asta, va aparea exact data inregistrarii/schimbarii numelui.

De asemenea era un bug, daca cautai dupa ip, din 100 aka-uri erau afisate doar 50 ? din 2 in 2 se afisau doar ... daca nu m-a anuntat nimeni pana acu ... trebuie eu sa observ bugurile ca voi dormiti :-w

Link to comment
Share on other sites

  • RuNix locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...