Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamație Katlan_.[aimbot]


nightt

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS:POLITISTUL_Cornel

Numele reclamantului:Katlan_.
Motivul reclamatiei:aimbot
Dovezi:

 

  • Like 7
  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, [RSS]ximinal said:

Ban 20 zile cine îl prinde on,este player vechi.

Tu vorbești? La tine toți au aim, să răspundă un responsabil si cine se pricepe.

Night dar tu care dai mai toate gloanțele când tragi, ce facem în cazul tau, cu sawn-off este foarte usor sa dai mai toate gloanțele.

După parerea mea nu este aimbot, dar sa vedem ce spun si alți administratori.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, peet said:

Tu vorbești? La tine toți au aim, să răspundă un responsabil si cine se pricepe.

Night dar tu care dai mai toate gloanțele când tragi, ce facem în cazul tau, cu sawn-off este foarte usor sa dai mai toate gloanțele.

După parerea mea nu este aimbot, dar sa vedem ce spun si alți administratori.

Eu filmez cand le dau pe toate, normal ca la tine nu are aimbot :))) unde ai fost la celelalte reclamații care au fost făcute la playeri care nu au fost la tine in cp?

  • Like 2
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

nu prea rateaza, dar parerea mea este ca nu sunt suficiente dovezile astea sa ti dai seama daca are aimbot sau nu

Link to comment
Share on other sites

Sunt jucător din 2015 pe rss cu pauze , din 2018 de cand m am apucat serios am avut o grămada de probleme pe server pe motiv că am aim si lagcs, după părerea mea prin clipul tău nu am observat sa aibe aim, poate sunt unii care se uita mai atent , m am uitat de 3 ori si nu am vazut ceva suspect ;) aata e parerea mea 

ăsta e punctul meu de vedere

Edited by activel.eeeviL
Link to comment
Share on other sites

Vai, vai, ce mă fac eu cu voi :)))

Eu inteleg ca băiatul e playeri vechi, dar totusi 

Edited by nightt
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

nu stiu ce sa zic.... sunt 50/50 

din ce observ in videoclip nimereste aproximativ 98% din gloante cu sawn-ul dar cu deagle a ratat 2-3-4 gloante

mai ai alte dovezi?

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, woll said:

nu stiu ce sa zic.... sunt 50/50 

din ce observ in videoclip nimereste aproximativ 98% din gloante cu sawn-ul dar cu deagle a ratat 2-3-4 gloante

mai ai alte dovezi?

Nu, am zis ca e suficient si am sters ce mai aveam , da nu ii problema daca nu sunt suficiente nici pentru responsabili. Ma ocup eu de el cu alta ocazie 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dovezi insuficiente. Nu zic ca nu are, dar nu sunt prea bune dovezile nu ai ce dovedi aici cu videoul asta.

 

Lock.

Edited by bkp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • bkp locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...