Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie rocky (instigare & abuz de guardian)


Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nick-ul tau pe forum: [Loyal.p]Hypnos
Nick-ul celui reclamat: rocky
Link catre profilul celui reclamat: rocky
Motiv: instigare & abuz de guardian
Dovada: instigare & abuz de guardian (unlock/unhide/move aiurea & trace aiurea)
Topicul(optional): link

Alte cuvinte: Ne mai jucam mult de-a gradele? Eu il inchid si tu-l redeschizi? Se presupune ca tu in calitate de Guardian ar trebui sa protejezi forumul de astfel de scandaluri, nu sa le provoci.

 

EDT: Abia acum am vazut ca tu ai mai lasat si trace la topic. Stii macar pentru ce se foloseste optiunea aia? E pentru topicurile importante care sunt mutate dintr-o sectiune in alta (in scopul ca utilizatorii sa stie unde sa le gaseasca pe viitor). Adica tu vrei sa mai stea o saptamana topicul ala si la reclamatii jucatori ca sa-ti faci publicitate la propriul scandal? Te duce capu', n-am ce zice ?

Edited by [Loyal.p]Hypnos
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

iti dai seama ce instigare, am facut o gluma, am pus si la off topic lol cine esti tu sa mi dai hide? ofticatule 

las o asa dq ne certam de zile intregi pe un cacat de joc, faceti ce vreti, am exagerat si eu da mi am luat o urat pe voi de ceva timp inutil, ati exagerat si voi cu warnurile alea pt ''ez'' aia e, bafta in continuare.

Edited by rocky
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, rocky said:

iti dai seama ce instigare, am facut o gluma, am pus si la off topic lol cine esti tu sa mi dai hide? ofticatule 

Astea-s glume de facut? Eu n-am ras si ma indoiesc ca a inghitit cineva gluma (poate doar prietenii tai). Inceteaza sa ma mai provoci si sa ma faci ofticat ca tu esti cel care greseste, ti-am dat hide tocmai pentru nimicurile astea pe care le impartasesti cu noi. Ai primit warn atat pe server, cat si pe forum (ambele fiind verificate de un general), iar tu inca mai ai tupeul s-o arzi cu topicuri in care insulti tot UPC-ul?

 

43 minutes ago, rocky said:

las o asa dq ne certam de zile intregi pe un cacat de joc, faceti ce vreti, am exagerat si eu da mi am luat o urat pe voi de ceva timp inutil, ati exagerat si voi cu warnurile alea pt ''ez'' aia e, bafta in continuare.

Eu nu m-am certat cu nimeni (n-am jucat nici 6 ore in ultimele 2 saptamani), tu esti cel care tot vorbeste cand e cazul sa taca. Ca imi fac treaba de admin/moderator e altceva (am vorbit strict despre regulile pe care le-ai incalcat), n-am zis nimic de tine personal sau de gang-ul tau, desi poate era cazul la cate ai spus tu.

Link to comment
Share on other sites

+1 Adv  = 3/3 Adv | 2/3 Warn

La urmatoarea abatere pierzi si gradul

Daca incepi cu asa glume proaste . mai bine abtine-te de cat sa ajungi mare hater doar din niste glume proaste , doar pentru a cuprinde atentia membrilor de pe forum , cum e asa zisul "clickbait"

Asemenea glume le postezi unde vrei , dar nu pe forum , "Reclamatie [hTe.legacy]addywp instigare la cearta, s a pisat pe mine.. :("

Si iti dau si un sfat , lasa limbajul vulgar ca nu rezolvi cu nimica , jignesti pe unu , ce ai rezolvat ? , dai din gura ca un papagal , in mare vocabularul si cum tratezi jucatori cam reflecta mentalitatea ta.

Lock!

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • DjAndy locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...