Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie mafeoso) aim


Tequila.

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS: mafeoso)

Numele reclamantului: ImTequila
Motivul reclamatiei: aim

Dovezi :Dati cu 0.25 si uitati-va cum ii sare tinta cu mine

@albeer.
@DjAndy
@[esu.familia]robbO
@[esu.familia]mitzy
daţi-vă cu parerea 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

salut domnule, cand e cineva low eu dau toate 4 gloantele ca e easy kill, in rest nu e nimic decat un bug vizual probabil 

 

si tu erai singuru in care trageam nu mi-a sarit sa stii.

Edited by mafioso
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

Bug vizual, da ma crezi prost, cum ti a sarit aimu asa, tu si heine,la ambii e foarte simplu nu, parca v-ati nascut cu deagle si sawnoff ul in mana smr eu de nu 

Edited by Tequila.
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Tequila. said:

Bug vizual, da ma crezi prost, cum ti a sarit aimu asa, tu si heine,la ambii e foarte simplu nu, parca v-ati nascut cu deagle si sawnoff ul in mana smr eu de nu 

astept raspunsul de la staff pentru ca tu esti prea copilaros si dai in altele

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, mafioso said:

astept raspunsul de la staff pentru ca tu esti prea copilaros si dai in altele

se vede clar cum sare :)

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, 7kick said:

se vede clar cum sare :)

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

 

daca apesi click stanga inainte de click dreapta cu sawn off (asa joc eu) bratele iti raman drepte dar gloantele se duc, poti testa singur chestia asta, acum te rog sa iesi din acest topic

Link to comment
Share on other sites

Recunoaste ca ai, o sa te iertam, din cate mi a zis mitzy ai mai fost prins o data cu aim 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Tequila. said:

Recunoaste ca ai, o sa te iertam, din cate mi a zis mitzy ai mai fost prins o data cu aim 

mitzy are dreptate, am luat ban acum 2 sau 3 ani pentru aimbot si atunci chiar foloseam

dar nu folosesc aimbot de atunci, uite demonstratie cu ce se intamplase acolo

 

Link to comment
Share on other sites

si ce sa vad din video ul asta, sa zicem asa prin absurditate ca iau lock la cerere si scapi, pana nu te fac de ban nu is fericit ? te am pwp

Link to comment
Share on other sites

Stun-ul de la inceput si modul in care i se blocheaza sawn-ul imi dau de banuit ca poate fi de la lag. Fara suparare, dar m-am uitat pe canalul tau si am observat ca toti jucatorii au bug-uri vizuale de genul din cauza specificatiilor tale, dar si a serverului.

Dovezile astea sunt insuficiente din punctul meu de vedere, pune mai mult de 5 secunde daca vrei sa fie clar.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

bun sa zicem ca tu nu zici ca are aim, mai este si albeer care e expert in coduri 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Tequila. said:

bun sa zicem ca tu nu zici ca are aim, mai este si albeer care e expert in coduri 

:))) poti sa chemi tot staffu cu un clip de 3 secunde in care trebuie sa te uiti cu 0.25 speed si deabea vezi ceva nu ajungi deloc la ce vrei tu.

daca vrei facem un gwar si filmez aia e ma pun in rezolutie minima fac ceva numai sa filmez sa iti arat ca imi bat joc de tine si cu 50 fps

  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

vedem maine 

Link to comment
Share on other sites

Dovezi insuficiente,nu ai cum sa dau ban cuiva pe o dovadă de 5 secunde.

Link to comment
Share on other sites

Atunci lock, dar uite si tu cum ii sare tinta pe mine

Link to comment
Share on other sites

E aim curat se vede clar cum sare , si eu l am prins odata dar a scapat

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Dex said:

hai ca aim, faza e ca daca pui click stanga mai intai si dupa click dreapta, iti pune automat tinta pe player, cum a pus si el videoclip acolo, avand si lag serverul, se poate spune totul ;)). nu e el cel mai stralucit player la rw, dar erai low, din 2 hituri apoi switch erai mort, cam asta e parerea mea, scuze ca m am bagat ;)) peace ✌️

mersi ca ma intelege cineva intr-un final, exact asta am spus si eu mai sus am si filmat o demonstratie, am pus click stanga dupa click dreapta si am tras toate 4 gloantele ca era low

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, mafioso said:

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

 

daca apesi click stanga inainte de click dreapta cu sawn off (asa joc eu) bratele iti raman drepte dar gloantele se duc, poti testa singur chestia asta, acum te rog sa iesi din acest topic

fi cuminte manzule ca nu asa se trage cand dai prima data click stanga, tu pe cine incerci sa fraieresti ? =))

i'a uita te cum se vede cand trage cineva cu click stanga si dupa click dreapta si aia cu care m am batut au tras click stanga si dupa click dreapta + tie nici nu ti s'a miscat capu + ca ai tras 4 gloante deodata.

nu stiu ce mai asteptati 

Edited by 7kick
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, 7kick said:

fi cuminte manzule ca nu asa se trage cand dai prima data click stanga, tu pe cine incerci sa fraieresti ? =))

i'a uita te cum se vede cand trage cineva cu click stanga si dupa click dreapta si aia cu care m am batut au tras click stanga si dupa click dreapta + tie nici nu ti s'a miscat capu + ca ai tras 4 gloante deodata.

nu stiu ce mai asteptati 

exista /headmove nu are nicio logica ce ai zis tu cu capul, am tras toate 4 pentru ca era low bai cap de guma am explicat de 2 ori citeste mai sus inainte sa latri aici

Link to comment
Share on other sites

Ce headmove ma ? Exista pe sv comanda aia ? Si cine ar folosi comanda aia ?  Folosesti tu comanda aia ? Ba i copile tu pe cine încerci să fraierești ? 

Las o moarta ca e clara treaba

Edited by 7kick
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, 7kick said:

Ce headmove ma ? Exista pe sv comanda aia ? Si cine ar folosi comanda aia ?  Folosesti tu comanda aia ? Ba i copile tu pe cine încerci să fraierești ? 

Las o moarta ca e clara treaba

expertule de samp/rss/coduri, /headmove e comanda din SAMP o poti accesa de pe orice server cum e /dl sau /q sau comenzi implementate de samp bro, esti pe alta planeta, te rog sa nu te mai bagi in topic pentru ca primesti ban pe forum

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

Nu este vorba ca e video de 5 secunde, uneori unele clipuri sunt suficiente in 5 ca sa-ti dai seama.

 

Nu spunem ca nu are aimbot, dar in clipul ala se vede clar ca skinul lui se uita si merge in fata chiar si dupa ce l-a omorat pe Teqi, iar asta se intampla des pe server din cauza lagului. 

 

Deci nu putem considera o dovada buna pentru a primi ban pe server.

 

success

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...