Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie [Loyal.p]ToNeX_ (lag.cs)


Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS: Armonarh

Numele reclamantului: [Loyal.P]ToNeX_
Motivul reclamatiei: lag.cs 

Dovezi :

 

 

 

 

 

Las si poza cu ping-urile ca sa nu fie scuze jalnica ca "ba a fost lag / ai vut tu lag / a avut el lag" . No no no,aici nu se poate pune problema de lag. Si nici faptul ca videoclip-ul este doar 720p50. Se misca suficient de bine pentru a observa tot. 

 

Poza cu pingul meu si pingul lui Tonex ca sa eliminam posibilitatea acestor "scutiri medicale" : 

3Z52wse.png

 

~~~Primul Videoclip : [720p50]

Secundele 5-10 - Tonex nu ia hit nici de la sawn , nici de la rocket-ul lui hack. Cum ? Si de la rocket nici macar 1 cm nu este miscat in conditiile in care de la aceeasi distanta , pe parcursul secventei , eu si hack suntem usor aruncati de explozia rocket-ului ? repet,cum ?

 

~~~Al doilea videoclip : [720p60]

 Secundele 30-50 - Eu iau hit perfect , iau toate hiturile. Tonex ia un hit , 4 nu ia. Din nou,cum ?! "A fost lag de la server" ? Nu , nu a fost niciun lag , hai sa terminam odata cu prostiile astea. Pingurile sunt mici , videoclipurile sunt calitative. 

 

Astea sunt secventele cele mai evidentiate ca pe parcursul celor 2 videoclip-uri se mai pot observa scene la care s-a sarit sange din Tonex , dar niciun hit sound. Sunt videoclip-uri de maxim  un minute,cred ca nu dureaza 10 minute ca , capitaniii sa le vizioneze cu atentie cu viteza de redare redusa.

 

Las si eu topicurile astea aici : 

 

 

 

Wow , nu e prima oara cand este prins cu cheats. Doar ca de data asta lag.cs . Nu aimbot chiar daca capitanii se vor uita atent se pot observa si niste secvente ciudate unde nush cum dreacu,dar tinta de la tec e fixata pe mine. Skill no? Pentru un jucator care a tot primit ban pentru cheats...asta clar e skill...cat timp a avut ban a intrat pe alte servere si s-a antrenat intens domle...da...sigur. Ba chiar mai mult,acum stie si cum sa pozitioneze perfect caracterul sa nu ia hit,dar el sa dea.

 

@[esu.familia]hack te rog daca ai si tu ceva filmari , fiindca ai observat si tu "Cat de bun e tonex" , sa le lasi intr-un reply.

 

Sanatate.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Aimbot daca e mai mult din aceste video.uri dar nici asa nu pot zice clar, alte pareri ? Cel putin se vede in video ca rateaza asa si asa , mai exact cand vrea el sa rateze, daca era skill nu iti prindea toate hiturile in plin dar mna oricine prinde cate o zi norocoasa, cand iti lua mai mult cand mai putin ca mna mai dai putin pe langa, putin in tine si se compenseaza, pe cand la aimbot tinta se duce fix pe el si iti prinde aprozimativ o mare parte din gloante la sawn off.Dar nu pot zice nici aimbot nici lag.cs

Edited by Draxler
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Video 1 don't show anything, and video 2 its only 10 seconds of fighting, how we can know if it's really lag.cs?

Whatch 2nd video in slowmoction and you can see that you are missing him with many shoots so for me Dovezi insuficiente.

Unlocked !

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, TonSex said:
se vede clar pe video asa ca am lag
 nu e nici un lag cs.

Nu are absolut nicio treaba cu filmarile mele.

Link to comment
Share on other sites

Haideti admini mei cu parerile, deja a trecut ceva timp si nimeni nu a zis nimic , daca merge asa se lasa cu t/c si aia e, las reply asta ca un UP. Sau sa decida un capitan sau general daca e ceva, fara alte pareri . @[esu.familia]mitzy @rullz #DBPN @DjAndy @bkp 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
Just now, [CripS]DEV_ said:

a primit primit ban in caz ca nati vazut

 

2020 dev, ce-ai baut?)

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...