Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


reclamatie HEINE@FugdeBAN ( aimbot)


Guest

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS:acko$

Numele reclamantului: HEINE@FugdeBAN
Motivul reclamatiei: aimbot 
Dovezi:

 

Link to comment
Share on other sites

Pai tu nu te uiti cum eu ma misc dupa tine? Nu stau pe loc si trag, fii mai atent, am vazut ca te frustrezi la toti jucatorii nu  doar mie.

Priveste gloanțele de deagle  cum dau in pereti si nu sar in tine direct? 00;09 uita te cum dau in perete nu intra in tine gloanțele 

Edited by Heine// вαη∂ιтs-тεαм
  • Like 1
  • Shit 2
Link to comment
Share on other sites

boss. nu mă cert cu tine. tu nu ratezi. si m-a luminat cineva asupra palmaresului tau de dm-er. Daca baietii considera ca nu e suficient, nu ar fi o problema, te prind si mai incolo :D no ofense .

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, acko said:

boss. nu mă cert cu tine. tu nu ratezi. si m-a luminat cineva asupra palmaresului tau de dm-er. Daca baietii considera ca nu e suficient, nu ar fi o problema, te prind si mai incolo :D no ofense .

Stai cuminte frate, arata mi unde nu ratez.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, acko said:

mai poti sa tragi asa cu m4 in timp ce mergi , daca te pun o dată ? 

Unde dracu v-ati născut ma?nu va inteleg.

Tu nu vezi ca e A+D? Lasam la decizia unui responsabil, cu voi n ai cum sa o dai.

Toti care te fac sunt codati nu? 

Link to comment
Share on other sites

bine ca i facusi reclamatie ca si eu intentionam sa i fac da imi era prea lene sa stau sa editez:)) poate asa ne scapam mai repede de asta

 

las si eu astea aici

 

 

 

mi se pare absurd ca dintr o data da asa bine si asa ciudat, si acu 2 saptamani nici nu ma atingea si il bateam 1v2 si pe el si pe altu 

 

minutul : 4.23

 

Edited by rocky
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Heine// вαη∂ιтs-тεαм said:

Pai tu nu te uiti cum eu ma misc dupa tine? Nu stau pe loc si trag, fii mai atent, am vazut ca te frustrezi la toti jucatorii nu  doar mie.

Priveste gloanțele de deagle  cum dau in pereti si nu sar in tine direct? 00;09 uita te cum dau in perete nu intra in tine gloanțele 

Blacklisted.

 

Edited by bkp
  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

  • bkp locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...