Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Contestatie bkp - awp date aiurea


peet

Recommended Posts

Title: Contestatie Name (numele capitanului) @bkp
Nickname: [esu.familia]PEET
Topic: (Server) -> http://imgz.ro/fullview.php?id=251609

Motivul Contestatiei: awp date aiurea + pe server imi scrie ca mi-a dat 10 awp, pe site imi apare 20, capitan 2k20. http://imgz.ro/fullview.php?id=251610

  • Like 2
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

Dupa ce ma proveci si mai si faci prosti pretinzi sa iti dau 10 awp. Revin cu dovezi. Nesimtire de om

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

eu te provoc? hai nu zau ia adu tu mie dovezi unde eu te provoc :) 

Edited by peet
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tu vb despre favorizare?, ala care isi favoriza playeri cand avea gang, ala cand abuza de rcon si totusi noi treceam cu vederea. Well, te fac prost, pentru comportamentul tau prost, de copil. La ani tai ma asteptam un om cu capu pe umeri ce isi vede de jocul lui si nu se oftica asa usor, si isi vede de treaba lui dar se pare ca ai pica mai rau ca copii de 10 ani,, si ti sa pus pe noi si mna nu eu ies in pierdere. Cele 10 awp sunt pentru faptul ca ai tras cu hunterul din zona inferioara al gangului, unde evident ca nu este permis asa ceva, si sti asta bine dar mna ai crezut ca scapi ca nu sunt eu acolo, doar capul tau nu te duce mai mult de atat. Vi sa ma acuzi ca imi pun playeri sa puna /mine la gate, well lasama sa iti zic ca eu nus jegos, care imi pierd timpu sa fac atacuri, cand intru intru sa ma distrez intradevar atac cu gangul meu in care vreau sa fac ceva frumos din el. Gresesc si ai mei, dar nici-o data le-am zis sa faca ceva ilegal nu sunt ei perfecti, dar incerc sa fiu corect cu toti. Cand e vorba de sanctionare sunt primu sa ii sanctionez atat pe ei cat si pe voi, tu dc sa scapi?. Acuma, celelalte 10 awp, sunt din cauza tupeului tau care ai fata de mine, te-am intrebat frumos si totusi ai venit cu tupeu tau, "veziti de joc" "Gura ti-am zis", stai putin boy ca eu nu am vb urat cu tine, dupa ma-i calcat pe papuc si ai crezut ca iti merge asa ca la un copil dar nu is copil asa cum crezi tu. tu insusi ai pus o poza si mi-ai zis mie gura la cate magari ai facut pe sv, si la cate prosti, si totusi faceam cu vederea ca vedem ca nu te duce capu mai mult, mai vi sa fi cu capu pe sus sa faci tu pe cocusu? nehh boy ti-ai intrecut masura, si ti sa urcat prostia la cap. Revenind la faza cu mine la gate, da merita sanctionat, dar sa fim serios fix in mina te-ai dus, te poti uita in videoul tau, este loc la gate. Infine nu e permis, daca erai sigur ca o fost incred dc nu la-i sanctionat?, din cate stiu incred e simplu vip member tu esti rcon, un rank mai presus ca adminu si totusi mai multe prosti faci, dar vad ca nu ai fost nici in stare tu sa il sanctionezi, ca nici tu nu ai dovezile, dar e mai usor sa ma acuzi pe mine ca imi pun membri sa puna mine la gate ca ma crezi tu un disperat de gp ca tine. Tin sa te informez ca nu imi trebe chesti de genu, pentru asta Incred iti dau permisiunea sa scri daca ti-am zis ceva pe gang chat, sa pui mine, cred ca te-ai lamurit tu singur cu favorizarea ca nu favorizez pe nimeni, si doar ti sa pus ti-e sa fi asa si ai venit tu mare cocos sa dai din gura. Limbaju meu, mneh na-m ce sa justific nimica la aia, nici nu regret ca te-am facut prost pentru comportamentul tau toxic, comportamentul tau de a sari repede doar sa bagi lemne pe foc sa faci lumea sa sara la cearta, comportamentu tau in prostie sa enervezi lumea, uite ca cu mine nu iti merge iti repet pana acuma toata lumea o trecut cu vederea, dar nu iti mai permit nici-o prostie ce faci, si mai sa te favorizez de treaba ca ai rcon.

 

Cu videoul asta iti demostrez, ca in tot timpul ti-am vorbit bine pana ai inceput tu sa sari ca cocosu, informandute bine ca nu este permis cea ce ai facut.

 

Edited by bkp
  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ce îmi demonstrezi tu mie aici? Am omorat pe cineva sau ce? E prima dată când folosesc hunterul in baza aia, am tras câteva rachete random nu m-am apucat sa bubui toată partea de sus, nu am omorat pe nimeni + încearcă sa tragi tu cu hunterul in partea de sus și să vezi dacă poți menține hunterul ăla, îți spun eu nu ai cum, puteai sa vorbesti normal dar ce sa ceri de la tine.

Și lasă-mă te rog cu vorbele astea, ca îmi favorizam memebrii când eram în cp, tu vorbește acuma despre abuzul tau de rank nu de cele făcute în trecut, chiar de am facut abuzuri în trecut am fost sanctionat și m-am asumat acest lucru.

 

Astea sunt dovezi din partea ta? Limbaj de capitan? Mi-ar fi rușine ?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, peet said:

Ce îmi demonstrezi tu mie aici? Am omorat pe cineva sau ce? E prima dată când folosesc hunterul in baza aia, am tras câteva rachete random nu m-am apucat sa bubui toată partea de sus, nu am omorat pe nimeni + încearcă sa tragi tu cu hunterul in partea de sus și să vezi dacă poți menține hunterul ăla, îți spun eu nu ai cum, puteai sa vorbesti normal dar ce sa ceri de la tine.

Și lasă-mă te rog cu vorbele astea, ca îmi favorizam memebrii când eram în cp, tu vorbește acuma despre abuzul tau de rank nu de cele făcute în trecut, chiar de am facut abuzuri în trecut am fost sanctionat și m-am asumat acest lucru.

 

Astea sunt dovezi din partea ta? Limbaj de capitan? Mi-ar fi rușine ?

:)) ma amuzi ma peet, sincer foarte mult. Ce iti demostrez? simplu fapt, cum ti-am vorbit de la a la z pana ai inceput tu sa imi calci nervi :)). Nu trebe sa omori pe cineva, sa iti zic ca nu e permis, stiu ce intentie ai avut, sau stai ca eu is peet si ma duc in baze random sa dau cu hunteru de jos sa vad cum e :)), ca doar nu este intentia mea sa fac gp si sa omor, nu, intentia mea este sa ma duc sa vad daca pereti rezista la rocket de hunter chiar fix cand atacam noi baza rlly peet?. :)) Cat despre favorizare, damn boy te trezesti la realitate din lumea ta din culori? Zimi si mie pe cine am favorizat in videoul ala? incerci sa ma acuzi pe mine de ceva de care nici tu nu sti despre ce vorbesti, da o faci ca na sa bati din gura. Dar sunt dovezi destul de clare, ti-am dovedit tot ce iti trebuia stiut, dice ai primit 10 awp si 10 awp pentru tupe/limbaj. Nu am vrut sa iti dau nici 1 din ele, dar pentru tupeul tau le-ai primit. Si normal ca e primadata cand il folosesti in baza aia ca nu ai mai atacat de ceva vreme de cand sa schimbat, findca nu sa pus basa si nu ai mai intrat de ceva vreme, dar daca puteai o faceai, dar uite ca ai dat de mine primadata.

Edited by bkp
Link to comment
Share on other sites

nu putem scrie un numar exact cand dam awp,asa ca avem de ales sa dam in diferite combinatii

si el ti-a dat 20

10

10 pe rand

lock 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

  • rullz locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...